http://kariera.mk

“Ta provojë në zgjedhje Lulzim Basha”, kreu i PD i përgjigjet nga Kruja “presionit” të Rexhep Rrajës: Do ta shohësh ti!

para 7 muajve - BalkanWeb

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nga Kruja në një bashkëbisedim me të rinjtë tha se beteja kryesore  e tij është  kthimi i shpresës tek shqiptarët. Gjatë bashkëbisedimit me të rinjtë, lideri...

Rraja-Bashës: “Do shihemi në zgjedhje”/ Kreu i PD: Rama ua ka lënë pushtetin Rrajave, por do ta shohë ai dhe soji i tij!!!

para 7 muajve - Standard

Gjatë turit të tij me të rinjtë në Krujë, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, nuk ka lënë pa përmendur edhe djalin e deputetit Rrahman Rraja, Rexhep Rrajën i cili u përfshi një vit më parë në...

Basha i përgjigjet nga Kruja ?presionit? të Rexhep Rrajës: Do ta shohësh ti!

para 7 muajve - Albeu

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nga Kruja në një bashkëbisedim me të rinjtë tha se beteja kryesore e tij është kthimi i shpresës tek shqiptarët. Gjatë bashkëbisedimit me të rinjtë, lideri...

Basha ndez ‘luftën’ me Rrajat, i drejtohet me tone të ashpra djalit të deputetit socialist: Do ta shohësh ti dhe gjithë soji e sorollopi yt!

para 7 muajve - Sot News

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është treguar i ashpër me deklaratat, ku duket sikur janë për   djalin e deputetit socialist Rrahman Raja, Rexhepit, i cili i tha kryedemokratit një vit më parë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK