http://kariera.mk

Muki: Habitem me ministrat e BDI-së…

para 7 muajve - Shprehja

Muhamet Zekiri Eshte arritur marreveshje historike mes Ministeise se Arsimit dhe Sindikates se Arsimit! Arsimtaret do kene rritje plotesuese te rrogave per 10% nga janari i vitit 2020. Kjo nenkupton rritje...

Muki: Habitem me ministrat e BDI-së…

para 7 muajve - Ina

Muhamet Zekiri Eshte arritur marreveshje historike mes Ministeise se Arsimit dhe Sindikates se Arsimit! Arsimtaret do kene rritje plotesuese te rrogave per 10% nga janari i vitit 2020. Kjo nenkupton rritje...

Çfarë bëhet në këtë vend! Gazetarët: Andi mori plumbat e të tjerëve…

para 7 muajve - Standard

“Peri këputet aty ku është më i hollë”, kështu e nis postimin e tij Edmond Arizaj, teksa komenton vdekjen e Andi Malokut, shoferit të prokurorit të Durrësit Arjan Ndoja. Arizaj shprehet se Maloku mori...

Zamir Dedej: Zonat e Mbrojtura në sitë, do të rishikohen

para 7 muajve - Medial

Zamir Dedej drejtori i pergjithshem Agjensise Kombetare te Zonave te Mbrojtura pas nje takimi qe ka pasur me shoqaten kombetare te parqeve te Shqiperise flet sot nga Korça. Au deklaroi se takimet rajonale...

Zekiri: Habitem me ministrat e BDI-së…

para 7 muajve - Lajm

Shkruan: Muhamet Zekiri Eshte arritur marreveshje historike mes Ministeise se Arsimit dhe Sindikates se Arsimit! Arsimtaret do kene rritje plotesuese te rrogave per 10% nga janari i vitit 2020. Kjo nenkupton...

Rritja e pagave në arsim, Muki habitet me ministrat e Ali Ahmetit

para 7 muajve - Tetova1

Eshte arritur marreveshje historike mes Ministeise se Arsimit dhe Sindikates se Arsimit! Arsimtaret do kene rritje plotesuese te rrogave per 10% nga janari i vitit 2020. Kjo nenkupton rritje te pergjitheshshme...

Zamir Dedej: Zonat e Mbrojtura në sitë, do të rishikohen

para 7 muajve - Vizion Plus

Zamir Dedej drejtori i pergjithshem Agjensise Kombetare te Zonave te Mbrojtura pas nje takimi qe ka pasur me shoqaten kombetare te parqeve te Shqiperise flet sot nga Korça. Au deklaroi se takimet rajonale...

Andi Maloku, aty peri ishte më i hollë

para 7 muajve - Gazeta Tema

Nga Edmond Arizaj Ngjarja e Durresit, evokoi edhe njehere, me nje vertetesi te frikshme fjalen e shqiptareve te thjeshte: Peri keputet aty ku eshte me i holle. E ku me i holle se Andi Maloku do te ishte...

Migjen Kelmendi: I bindun që miku im, Kadri Veseli do të dalë fitues nga Specialja

para 7 muajve - Klan Kosova

Publicisti Migjen Kelmendi që vjen nga Partia Demokratike e Kosovës ka komentuar ftesën për intervistim që i është bërë kreut të këtij subjekti politik nga Gjykata Speciale. Ai në një postim në llogarinë...

Migjen Kelmendi: I bindur që miku im, Kadri Veseli do të dalë fitues nga Specialja

para 7 muajve - Ekonomia Online

Publicisti Migjen Kelmendi që vjen nga Partia Demokratike e Kosovës ka komentuar ftesën për intervistim që i është bërë kreut të këtij subjekti politik nga Gjykata Speciale. Ai në një postim në llogarinë...

Kelmendi: Jam i bindun që miku im Kadri Veseli, ka me dalë fitues nga debati në Hagë

para 7 muajve - Periskopi

Migjen Kelmendi ka reaguar ndaj ftesës së bërë nga Haga për liderin e Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli. Kelmendi nëpërmjet një statusi në facebook, shprehet i bindur se Veseli do të dalë fites...

Andi Maloku, aty peri ishte më i hollë

para 7 muajve - Koha Jone

Andi Maloku Nga Edmond Arizaj – Ngjarja e Durresit, evokoi edhe njehere, me nje vertetesi te frikshme fjalen e shqiptareve te thjeshte: Peri keputet aty ku eshte me i holle. E ku me i holle se Andi Maloku...

Befason ish-deputetja e PD-së: I djathtë nuk bëhesh papritur

para 7 muajve - Sot News

Ish-deputetja Orjola Pampuri shprehet se me bindje të djathtë nuk bëhesh do papritur, por duhet të rritesh me atë frymë. Sipas saj  e ardhmja e këtij vendi ndërtohet me vlera. Pamuri shkruan: “Ndjehem...

“S’besoj se Lleshaj shkoi në Siri si Rambo!”, Paloka reagon për lirimin e Alvin Berishës: Çfarë e kalon çdo limit logjik …

para 7 muajve - BalkanWeb

Padyshim që largimi i 11-vjeçarit shqiptar Alvin Berisha nga kampi i ISIS në Siri ishte lajm i mirë për të gjithë shqiptarët dhe jo vetëm. Mes shumë reagimeve pas ndërhyrjes së qeverisë shqiptare për të...

“S’besoj se Lleshaj shkoi në Siri si Rambo!”, numri 2 i PD shpërthen në akuza të rënda pas lirimit të Alvin Berishës nga kampi i ISIS: Si qëndron ministri një javë në kufi?!

para 7 muajve - Sot News

Gjetja dhe largimi i Alvin Berishës falë ndërhyrjes edhe të autoriteteve shqiptare është kthyer në lajmin e ditës sot dhe jo të pakat kanë qenë reagimet. Mes shumë reagimeve pas ndërhyrjes së qeverisë...

“Sali Berisha kriminel barbar që më do të vdekur, ja si më kërcenoi me jetë dhe nxiti grupet kriminale”

para 7 muajve - Gazeta Tema

Nga Erjon Braçe Qe Sali Berisha eshte nje kriminel barbar, kete pas 21 janarit, daljes zot te pushkatimeve ne mes te bulevardit, e thote i madh e i vogel ne kete vend! Por, pervec pushkatimeve direkt sic...

“Që Sali Berisha është kriminel barbar këtë e di i madh dhe i vogël por boll më me pushkatime”

para 7 muajve - Gazeta Tema

Nga Erjon Braçe Qe Sali Berisha eshte nje kriminel barbar, kete pas 21 janarit, daljes zot te pushkatimeve ne mes te bulevardit, e thote i madh e i vogel ne kete vend! Por, pervec pushkatimeve direkt sic...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK