http://kariera.mk

PD: Nuk ka rritje të pagave, buxheti nuk rrit as pensionet

para 7 muajve - Top Channel

Në analizën e demokratëve, projektbuxheti i vitit 2020 është i pamëshirshëm me qytetarët e ndershëm dhe favorizues për atë kategori që Partia Demokratike i etiketon si oligarkët. “Pa asnjë dyshim, ky buxhet...

“Buxheti 2020 nuk ka rritje pagash e pensionesh”, PD: Do pasurohen më shumë oligarkët e Ramës!

para 7 muajve - Standard

Partia Demokratike përmes  drejtorit të kabinetit Dorian Telitit ka reaguar për buxhetin e  vitit 2020. Ai thekson se ky buxhet nuk parashikon rritje pagash e pensionesh, por  vetëm rritje të PPP-ve duke...

Partia Demokratike: Projektbuxheti i vitit 2020 i qeverisë favorizon oligarkët dhe jo qytetarët

para 7 muajve - Medial

Sipas tij projektbuxheti reflekton edhe rënie edhe në investimet publike. MEDIAL.mk

“Do pasurohen më shumë oligarkët e Ramës” PD: Buxheti 2020 nuk ka rritje pagash e pensionesh

para 7 muajve - BalkanWeb

Partia Demokratike përmes  drejtorit të kabinetit Dorian Telitit ka reaguar për buxhetin e  vitit 2020. Ai thekson se ky buxhet nuk parashikon rritje pagash e pensionesh, por  vetëm rritje të PPP-ve duke...

“Do pasurohen më shumë oligarkët e Ramës” PD: Buxheti 2020 nuk ka rritje pagash e pensionesh

para 7 muajve - Medial

Partia Demokratike përmes  drejtorit të kabinetit Dorian Telitit ka reaguar për buxhetin e  vitit 2020. Ai thekson se ky buxhet nuk parashikon rritje pagash e pensionesh, por  vetëm rritje të PPP-vë duke...

Basha në gjyq, PD nuk i ndal sulmet për projekt-buxhetin e 2020-s: Favorizues për oligarkët (Reagimi i plotë)

para 7 muajve - Sot News

Partia Demokratike i ka reaguar sërish me anë të një deklarate zyrtare për projektbuxhetin e vitit 2020 duke e quajtur të pamëshirshëm me qytetarët e ndershëm dhe favorizues për oligarkët. “Pa asnjë dyshim,...

Prezantohet Buxheti 2020 për Shqipërinë, synohet të hapen 35 mijë vende pune

para 7 muajve - Koha.net

Pas rishikimit në rënie që i bëri rritjes ekonomike për këtë vit, Qeveria e Shqipërisë parashikon se vitin tjetër ekonomia do të zgjerohet me 4.1%. Anila Denaj teksa prezantoi buxhetin në konferencën e...

Denaj flet për rritje ekonomike në 2020, reagon PD: Buxheti nuk ka rritje pagash…

para 7 muajve - Standard

Partia Demokratike i është kundërpërgjigjur menjëherë Ministres së Financave Anila Denaj, e cila foli sot gjatë një Forumi Global, për rritje ekonomike të vendit dhe veçoi si sukses, reformën e qeverisë...

Prezantohet buxheti 2020, synohet të hapen 35 mijë vende pune

para 7 muajve - Vizion Plus

Pas rishikimit në rënie që i bëri rritjes ekonomike për këtë vit, qeveria parashikon se vitin tjetër ekonomia do të zgjerohet me 4.1%. Anila Denaj teksa prezantoi buxhetin në konferencën e kryetarëve u...

Prezantohet Buxheti 2020 për Shqipërinë, synohet të hapen 35 mijë vende pune

para 7 muajve - Ekonomia Online

Pas rishikimit në rënie që i bëri rritjes ekonomike për këtë vit, Qeveria e Shqipërisë parashikon se vitin tjetër ekonomia do të zgjerohet me 4.1%. Anila Denaj teksa prezantoi buxhetin në konferencën e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK