http://kariera.mk

Meditim për ndryshimet politike në Kosovë

para 8 muajve - PortaliOnline

HALIT KRASNIQI Në zgjedhjet e fundit, fitoi një alternativë politike me formacion elektoral që prej paraqitjeve të para në skenën politike të Kosovës duke sfiduar projektin e një epoke në interes të shqiptarëve...

Meditim për ndryshimet politike në Kosovë

para 8 muajve - Arbresh

Në zgjedhjet e fundit, fitoi një alternativë politike me formacion elektoral që prej paraqitjeve të para në skenën politike të Kosovës duke sfiduar projektin e një epoke në interes të shqiptarëve të Kosovës...

Meditim për ndryshimet politike në Kosovë

para 8 muajve - Medial

Në zgjedhjet e fundit, fitoi një alternativë politike me formacion elektoral që prej paraqitjeve të para në skenën politike të Kosovës duke sfiduar projektin e një epoke në interes të shqiptarëve të Kosovës...

Meditim për ndryshimet politike në Kosovë

para 8 muajve - Tetova Sot

Halit Krasniqi Në zgjedhjet e fundit, fitoi një alternativë politike me formacion elektoral që prej paraqitjeve të para në skenën politike të Kosovës duke sfiduar projektin e një epoke në interes të shqiptarëve...

Meditim për ndryshimet politike në Kosovë

para 8 muajve - Ekonomia Online

Në zgjedhjet e fundit, fitoi një alternativë politike me formacion elektoral që prej paraqitjeve të para në skenën politike të Kosovës duke sfiduar projektin e një epoke në interes të shqiptarëve të Kosovës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK