http://kariera.mk

Identifikohen viktimat vietnameze të gjetura në kamion

para 8 muajve - Alsat-M

Emrat e të 39 shtetasve vietnamezë, të cilët u gjetën të vrarë në një kamion frigorifer, muajin e kaluar në Esiks të Anglisë, u publikuan nga policia. Dhjetë adoleshentë, përfshirë dy djem nga 15 vjeç,...

Në mesin e vik*timave në kamionin-frigorifer ka dhjetë adoleshentë vietnamezë

para 8 muajve - Koha.mk

Londër, 8 nëntor – Në mesin e 39 viktimave vietnameze, trupat e të cilëve u gjetën më 23 tetor në një kamion-frigorifer në afërsi të Londrës, janë dhjetë adoleshentë, kumtoi sot policia britanike, transmeton...

Udhëtuan 15 orë drejt Britanisë në frigorifer, identifikohen 39 viktimat

para 8 muajve - Albeu

Emrat e të 39 shtetasve vietnamezë, të cilët u gjetën të vrarë në një kamion frigorifer, muajin e kaluar në Essex të Anglisë, u publikuan nga policia . Dhjetë adoleshentë, përfshirë dy djem nga 15 vjeç,...

Identifikohen viktimat vietnameze që u gjetën në kamion

para 8 muajve - Gazeta Express

Emrat e të 39 shtetasve vietnamezë, të cilët u gjetën të vrarë në një kamion frigorifer, muajin e kaluar në Esiks të Anglisë, u publikuan nga policia. Dhjetë adoleshentë, përfshirë dy djem nga 15 vjeç,...

U gjetën të vdekur brenda kamionit të tmerrit, identifikohen 39 viktimat

para 8 muajve - BalkanWeb

Emrat e të 39 shtetasve vietnamezë, të cilët u gjetën të vrarë në një kamion frigorifer, muajin e kaluar në Esiks të Anglisë, u publikuan nga policia. Dhjetë adoleshentë, përfshirë dy djem nga 15 vjeç,...

Masakra brenda kamionit në Britani, identifikohen viktimat Vietnameze

para 8 muajve - Standard

Emrat e të 39 shtetasve vietnamezë, të cilët u gjetën të vrarë në një kamion frigorifer, muajin e kaluar në Esiks të Anglisë, u publikuan nga policia. Dhjetë adoleshentë, përfshirë dy djem nga 15 vjeç,...

Identifikohen viktimat vietnameze të gjetura në kamion

para 8 muajve - Zhurnal

Emrat e të 39 shtetasve vietnamezë, të cilët u gjetën të vrarë në një kamion frigorifer, muajin e kaluar në Esiks të Anglisë, u publikuan nga policia. Dhjetë adoleshentë, përfshirë dy djem nga 15 vjeç,...

Identifikohen viktimat vietnameze të gjetura në kamion

para 8 muajve - Lajm

Emrat e të 39 shtetasve vietnamezë, të cilët u gjetën të vrarë në një kamion frigorifer, muajin e kaluar në Esiks të Anglisë, u publikuan nga policia. Dhjetë adoleshentë, përfshirë dy djem nga 15 vjeç,...

Identifikohen viktimat vietnameze që u gjetën në kamion

para 8 muajve - Tetova Sot

Emrat e të 39 shtetasve vietnamezë, të cilët u gjetën të vrarë në një kamion frigorifer, muajin e kaluar në Esiks të Anglisë, u publikuan nga policia. Dhjetë adoleshentë, përfshirë dy djem nga 15 vjeç,...

Identifikohen viktimat vietnameze të gjetura në kamion

para 8 muajve - Evropa e Lirë

Emrat e të 39 shtetasve vietnamezë, të cilët u gjetën të vrarë në një kamion frigorifer, muajin e kaluar në Esiks të Anglisë, u publikuan nga policia. Dhjetë adoleshentë, përfshirë dy djem nga 15 vjeç,...

Identifikohen viktimat vietnameze që u gjetën në kamion

para 8 muajve - Infokusi

Emrat e të 39 shtetasve vietnamezë, të cilët u gjetën të vrarë në një kamion frigorifer, muajin e kaluar në Esiks të Anglisë, u publikuan nga policia. Dhjetë adoleshentë, përfshirë dy djem nga 15 vjeç,...

Britani, identifikohen viktimat vietnameze të gjetur në kamion

para 8 muajve - Anadolu Agency

Londër Policia britanike njoftoi se të gjithë 39 viktimat e gjetur të vdekur në kamion në Essex muajin e kaluar janë identifikuar dhe familjet e tyre janë njoftuar, transmeton Anadolu Agency (AA). Identifikimi...

Britani, identifikohen viktimat vietnameze të gjetur në kamion

para 8 muajve - Shenja

Identifikimi i kufomave është një “hap i rëndësishëm në hetim dhe na mundëson të punojmë me kolegët tanë të Policisë Vietnameze për të mbështetur familjet e atyre viktimave”, tha zyrtarja policore Caroline...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK