http://kariera.mk

Thaçi shkon për punë private në SHBA – injoron ftesën e shtetit tjetër mik

para 7 muajve - Insajderi

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ishte i ftuar në mesin e shumë liderëve të tjerë botërorë për të marrë pjesë në ceremoninë qendrore të shënimit të 30-vjetorit të rënies së “Murit të Berlinit”, por për...

Hashim Thaçi injoron ftesën e shtetit mik për shkak të vizitës private në SHBA

para 7 muajve - Sinjali

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ishte i ftuar në mesin e shumë liderëve të tjerë botërorë për të marrë pjesë në ceremoninë qendrore të shënimit të 30-vjetorit të rënies së “Murit të Berlinit”, por për...

Thaçi shkon për punë private në ShBA – Injoron ftesën e shtetit tjetër mik

para 7 muajve - GazetaBlic

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ishte i ftuar në mesin e shumë liderëve të tjerë botërorë për të marrë pjesë në ceremoninë qendrore të shënimit të 30-vjetorit të rënies së “Murit të Berlinit”, por për...

Punët private ia pamundësojnë Thaçit pjesëmarrjen në përvjetorin e Murit të Berlinit

para 7 muajve - Klan Kosova

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ishte i ftuar në mesin e shumë liderëve të tjerë botërorë për të marrë pjesë në ceremoninë qendrore të shënimit të 30-vjetorit të rënies së “Murit të Berlinit”, por për...

Presidenti nuk ndan asgjë me publikun nga vizita “private” në Amerikë

para 7 muajve - Gazeta Express

Vizitat e liderëve të Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës gjithmonë përbëjnë lajm, marrë parasysh raportet e mira ndërmjet Prishtinës dhe Washingtonit, dhe sidomos situatën aktuale politike pas...

Presidenti nuk ndan asgjë me publikun nga vizita “private” në Washington

para 7 muajve - Gazeta Express

Vizitat e liderëve të Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës gjithmonë përbëjnë lajm, marrë parasysh raportet e mira ndërmjet Prishtinës dhe Washingtonit, dhe sidomos situatën aktuale politike pas...

Kjo është arsyeja pse Thaçi nuk mori pjesë në përvjetorin e Murit të Berlinit

para 7 muajve - Gazeta Observer

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ishte i ftuar në mesin e shumë liderëve të tjerë botërorë për të marrë pjesë në ceremoninë qendrore të shënimit të 30-vjetorit të rënies së “Murit të Berlinit”, por...

Kjo është arsyeja pse Thaçi nuk mori pjesë në përvjetorin e Murit të Berlinit

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ishte i ftuar në mesin e shumë liderëve të tjerë botërorë për të marrë pjesë në ceremoninë qendrore të shënimit të 30-vjetorit të rënies së “Murit të Berlinit”, por për...

Ku është Hashim Thaçi? – Nuk merr pjesë në përvjetorin e “Murit të Berlinit”, arsye punët private

para 7 muajve - Infokusi

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, është i ftuar në mesin e shumë liderëve të tjerë botërorë që të marrë pjesë në ceremoninë qendore të shënimit të 30-vjetorit të rënies së “Murit të Berlinit”. Por, Hashim...

Kjo është arsyeja pse Thaçi nuk mori pjesë në përvjetorin e Murit të Berlinit

para 7 muajve - Periskopi

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ishte i ftuar në mesin e shumë liderëve të tjerë botërorë për të marrë pjesë në ceremoninë qendrore të shënimit të 30-vjetorit të rënies së “Murit të Berlinit”, por për...

Punët private ia pamundësojnë Thaçit pjesëmarrjen në përvjetorin e Murit të Berlinit

para 7 muajve - Ekonomia Online

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ishte i ftuar në mesin e shumë liderëve të tjerë botërorë për të marrë pjesë në ceremoninë qendrore të shënimit të 30-vjetorit të rënies së “Murit të Berlinit”, por për...

Presidenti nuk ndan asgjë me publikun nga vizita “private” në Amerikë

para 7 muajve - Bota Press

Vizitat e liderëve të Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës gjithmonë përbëjnë lajm, marrë parasysh raportet e mira ndërmjet Prishtinës dhe Washingtonit, dhe sidomos situatën aktuale politike pas...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK