http://kariera.mk

Urim nga Kreu i BFI-së, me rastin e ditëlindjes të Pejgamberit Muhamed a.s.

para 7 muajve - Zhurnal

Shkup, 8 nëntor, zhurnal.mk – Kreu i Bashkësisë Fetare Islame, Sulejman Ef.Rexhepi ka uruar besimtarët muslimanë ditëlindjen e Pejgamberit, Muhamedit a.s Urimi i plotë: Nga zemra dhe shpirti, të gjithë...

Urim me rastin e ditëlindjes të Pejgamberit Muhamed a.s.

para 7 muajve - Aktuale

Nga zemra dhe shpirti, të gjithë besimtarëve myslimanë në vend e më gjërë, si edhe të gjithë vëllezërve e motrave tona nga diaspora jonë e çmuar, ua uroj ditëlindjen e Pejgamberit tonë, Muhamedit a.s....

Kreu i BFI-së Sulejamn Rexhepi uron besimtarët me rastin e Ditëlindjes së Pejgamberit a.s

para 7 muajve - Derveni

Urim me rastin e ditëlidjes të Pejgamberit Muhamed a.s. Nga zemra dhe shpirti, të gjithë besimtarëve muslimanë në vend e më gjërë, si edhe të gjithë vëllezërve e motrave tona nga dijaspora jonë e çmuar,...

Urim nga Kreu i BFI-së, me rastin e ditëlindjes të Pejgamberit Muhamed a.s.

para 7 muajve - Tetova1

Kreu i Bashkësisë Fetare Islame, Sulejman Ef.Rexhepi ka uruar besimtarët muslimanë ditëlindjen e Pejgamberit, Muhamedit a.s Urimi i plotë: Nga zemra dhe shpirti, të gjithë besimtarëve muslimanë në vend...

Urim nga Kreu i BFI-së, me rastin e ditëlindjes të Pejgamberit Muhamed a.s.

para 7 muajve - Flaka

Kreu i Bashkësisë Fetare Islame, Sulejman Ef.Rexhepi ka uruar besimtarët muslimanë ditëlindjen e Pejgamberit, Muhamedit a.s Urimi i plotë: Nga zemra dhe shpirti, të gjithë besimtarëve muslimanë në vend...

Urim nga Kreu i BFI-së, me rastin e ditëlindjes të Pejgamberit Muhamed a.s.

para 7 muajve - Tetova Sot

Kreu i Bashkësisë Fetare Islame, Sulejman Ef.Rexhepi ka uruar besimtarët muslimanë ditëlindjen e Pejgamberit, Muhamedit a.s Urimi i plotë: Nga zemra dhe shpirti, të gjithë besimtarëve muslimanë në vend...

Urim nga Kreu i BFI-së, me rastin e ditëlindjes të Pejgamberit Muhamed a.s.

para 7 muajve - Lajm

Kreu i Bashkësisë Fetare Islame, Sulejman Ef.Rexhepi ka uruar besimtarët muslimanë ditëlindjen e Pejgamberit, Muhamedit a.s Urimi i plotë: Nga zemra dhe shpirti, të gjithë besimtarëve muslimanë në vend...

Urimi i Myftiut për mevludin e Pejgamberit a.s.

para 7 muajve - Gazeta e re

Sonte në mbarë botën islame shënohet ditëlindja e Pejgamberit Muhammed a.s, në lidhje me rëndësinë e ditës, Myfti dhe Kryetar i Bashkësisë Islame të Republikës së Kosovës, Naim ef. TËRNAVA ka publikuar...

Urim me rastin e ditëlindjes të Pejgamberit Muhamed a.s.

para 7 muajve - Zyrtare

Nga zemra dhe shpirti, të gjithë besimtarëve myslimanë në vend e më gjërë, si edhe të gjithë vëllezërve e motrave tona nga diaspora jonë e çmuar, ua uroj ditëlindjen e Pejgamberit tonë, Muhamedit a.s....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK