http://kariera.mk

Kërkoi t’i jepte lidhjes fund, vritet me thikë nga i dashuri

para 7 muajve - Top Channel

Një 18-vjeçar ka vrarë të dashurën e tij duke e goditur 13 herë me thikë, ngjarje kjo që ka ndodhur në shtëpinë e viktimës. Gazeta angleze “The Sun”, raporton se adoleshenti britanik i identifikuar si...

Kërkoi t’i jepte lidhjes fund, vritet me thikë nga i dashuri

para 7 muajve - Tetova Sot

Një 18-vjeçar ka vrarë të dashurën e tij duke e goditur 13 herë me thikë, ngjarje kjo që ka ndodhur në shtëpinë e viktimës. Gazeta angleze “The Sun”, raporton se adoleshenti britanik i identifikuar si...

FOTO-VIDEO/ Vret ish të dashurën në banesën e saj, 18 vjeçari manipulon ngjarjen si vetëvrasje

para 7 muajve - Standard

Publikohet video e frikshme e nxënësit, i cili mori autobusin për të shkuar dhe goditur për vdekje ish-të dashurën e tij 17-vjeçare Ellie Gould. Thomas Griffiths, tani 18 vjeç, la thikën në dorën e Ellie...

18-vjeçari e vret të dashurën e tij duke e therur 13 herë pasi deshi të ndahet

para 7 muajve - Sinjali

Një 18-vjeçar ka vrarë të dashurën e tij duke e goditur 13 herë me thikë, ngjarje kjo që ka ndodhur në shtëpinë e viktimës. Gazeta angleze “The Sun”, raporton se adoleshenti britanik i identifikuar si...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK