http://kariera.mk

FOTO/ Del në treg celulari me kamerën më të fuqishme në botë. Ja parametrat dhe çmimi

para 8 muajve - Lexo

Në qoftë se një markë e njohur kineze si Huawei po gjen disa vështirësi në Perëndim pas “luftës” me administratën Trump, një tjetër është gati ta zëvendësoi në preferencat e publikut europian. Bëhet fjalë...

Xiaomi, i pari smartfon në botë me fotokamera 108 megapixel

para 8 muajve - Lexo

Kompania Xiaomi fillon sfidën ndaj kompanisë Apple dhe rivalëve të tjerë. Prodhuesi i katërt global i smartfonëve ka paraqitur në Madrid telefonin e parë inteligjent në botë të pajisur me një kamerë me...

Del në treg telefoni me kamerën më të fuqishme në botë

para 8 muajve - Koha.net

Në qoftë se një markë e njohur kineze si Huawei po gjen disa vështirësi në Perëndim pas “luftës” me administratën Trump, një tjetër është gati ta zëvendësoi në preferencat e publikut europian. Bëhet fjalë...

Del në treg telefoni me kamerën më të fuqishme në botë, ja çmimi

para 8 muajve - Koha Jone

Në qoftë se një markë e njohur kineze si Huawei po gjen disa vështirësi në Perëndim pas “luftës” me administratën Trump, një tjetër është gati ta zëvendësoi në preferencat e publikut europian. Bëhet fjalë...

Del në treg telefoni me kamerën më të fuqishme në botë, ja çmimi (Fotot)

para 8 muajve - Infokusi

Në qoftë se një markë e njohur kineze si Huawei po gjen disa vështirësi në Perëndim pas “luftës” me administratën Trump, një tjetër është gati ta zëvendësoi në preferencat e publikut europian. Bëhet fjalë...

Xiaomi lanson orën e parë të zgjuar

para 8 muajve - Flaka

Mi Watch është ora e parë e zgjuar, që e ka lansuar Xiaomi për tregun kinez. Derisa ngjanë shumë me Apple Watch ka çmim duke filluar nga 360 euro, ora e zgjuar nga Xiaomi ka çmim më të lirë pasi kushton...

Smartfoni i Xiaomit me kamerë 108 megapiksel

para 8 muajve - Flaka

Smartfoni i parë “inteligjent” në botë me një aparat fotografik 108 megapiksel është prezantuar nga kompania kineze Xiaomi. Sensori i sofistikuar i kamerës është një krijim i Samsung-ut të Koresë së Jugut,...

Del në treg telefoni me kamerën më të fuqishme në botë, ky është çmimi (FOTO LAJM)

para 8 muajve - Albeu

Në qoftë se një markë e njohur kineze si Huawei po gjen disa vështirësi në Perëndim pas “luftës” me administratën Trump, një tjetër është gati ta zëvendësoi në preferencat e publikut europian . Bëhet fjalë...

Xiaomi lanson smartfonin me kamerë 108 megapikselë

para 8 muajve - Fakti Ditor

Smartfoni i parë “inteligjent” në botë me një aparat fotografik 108 megapiksel është prezantuar nga kompania kineze Xiaomi. Sensori i sofistikuar i kamerës është një krijim i Samsung-ut të Koresë së Jugut,...

Xiaomi lanson orën e parë të zgjuar, ngjanë shumë me Apple Watch por ka çmim shumë të lirë

para 8 muajve - Zhurnal

Mi Watch është ora e parë e zgjuar, që e ka lansuar Xiaomi për tregun kinez. Derisa ngjanë shumë me Apple Watch ka çmim duke filluar nga 360 euro, ora e zgjuar nga Xiaomi ka çmim më të lirë pasi kushton...

Del në treg telefoni me kamerën më të fuqishme në botë

para 8 muajve - Indeks.mk

Në qoftë se një markë e njohur kineze si Huawei po gjen disa vështirësi në Perëndim pas “luftës” me administratën Trump, një tjetër është gati ta zëvendësoi në preferencat e publikut europian. Bëhet fjalë...

Kinezët e bëjnë celularin edhe më “inteligjent”

para 8 muajve - RTV 21

Zbulim i ri kinez Smartfoni i parë “inteligjent” në botë me një aparat fotografik 108 megapixel është zbuluar nga kompania kineze Xiaomi. Sensori i sofistikuar i kamerës është një krijim i Samsung-ut të...

Kinezët zbulojnë celularin “inteligjent”

para 8 muajve - RTV 21

Zbulim i ri kinez Smartfoni i parë “inteligjent” në botë me një aparat fotografik 108 megapixel është zbuluar nga kompania kineze Xiaomi. Sensori i sofistikuar i kamerës është një krijim i Samsung-ut të...

Xiaomi lanson orën e parë të zgjuar, ngjanë shumë me Apple Watch por ka çmim shumë të lirë

para 8 muajve - Koha Jone

Mi Watch është ora e parë e zgjuar, që e ka lansuar Xiaomi për tregun kinez. Derisa ngjanë shumë me Apple Watch ka çmim duke filluar nga 360 euro, ora e zgjuar nga Xiaomi ka çmim më të lirë pasi kushton...

Telefoni 108-megapiksel i Xiaomi, vjen në Evropë

para 8 muajve - Gazeta Observer

Ditën e djeshme Xiaomi prezantoi CC9 Pro, telefonin e parë me sensor kamera 108-megapiksel që kompania e ka zhvilluar në bashkëpunim me Samsung. Lajmi i keq është se CC9 Pro nuk do të shitet jashtë Kinës....

Xiaomi prezanton telefonin me kamër 108-megapiksel

para 8 muajve - Zhurnal

Prej muajsh Xiaomi ka hedhur idenë e një telefoni me kamër me rezolucion të lartë dhe tashmë është materializuar në formën e CC9 Pro, telefoni i parë i kompanisë me kamër 108-megapiksel. CC9 Pro vjen me...

Smartfoni i Xiaomit me kamerë 108 megapiksel

para 8 muajve - KosovaPress

Sensori i sofistikuar i kamerës është një krijim i Samsung-ut të Koresë së Jugut, i cili ende nuk e ka përdorur atë në produktet e veta, sipas BBC-së. Aktualisht, Mi CC9 Pro Premium është njoftuar të shitet...

Smarfoni i ri nga Xiaomi do të ketë 108 megapixel, si dhe çmim shumë të ulët

para 8 muajve - Koha Jone

Misioni i Xiaomit ka qenë gjithmonë i thjeshtë, të vë sa më shumë teknologji në një telefon të ri dhe ta shet për ëmim sa më të ulët se të tjerët. Derisa rezultatet nuk kanë qenë gjithnjë të duhura, shitjete...

Galaxy S11 do të ketë kamerë 108 megapiksel

para 8 muajve - Gazeta Observer

Shumica e smartfonëve sot kanë kamera 12 dhe 16-megapiksel. Samsung ka prezantuar një një modul kamere të tillë në Gusht por nunk dihej se kur do të debutojë tek një smartfon i kompanisë. Flagshipi i ardhshëm...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK