http://kariera.mk

Wilsoni bashkon Çairin dhe qytetin Staunton

para 7 muajve - Koha.mk

Shkup, 8 nëntor – Nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës përmes faqes së tij zyrtare ndan me qytetarët lajmin e madh për binjakëzimin e Komunës së Çairit dhe Qytetit të Stauntonit të shtetit të Virgjinias....

Komuna e Çairit binjakëzohet me qytetin amerikan Staunton

para 7 muajve - Medial

Shkup, 8 nëntor 2019 (MEDIAL) – Kryetari i Komunës së Çairit, Visar Ganiu kumtoi se komuna po binjakëzohet me Qytetin Staunton të SHBA-ve. Në Asamblenë e posaçme të organizuar posaçërisht me rastin e vizitës...

Komuna e Çairit binjakëzohet me Qytetin Staunton të SHBA-ve

para 7 muajve - Iliria News

Komuna e Çairit binjakëzohet me Qytetin Staunton të SHBA-ve Nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës ndaj me ju lajmin e madh për binjakëzimin e Komunës së Çairit dhe Qytetit të Stauntonit të shtetit të Virgjinias....

Komuna e Çairit binjakëzohet me Qytetin Staunton të SHBA-ve

para 7 muajve - Koha.mk

Shkup, 8 nëntor – Nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës përmes faqes së tij zyrtare ndan me qytetarët lajmin e madh për binjakëzimin e Komunës së Çairit dhe Qytetit të Stauntonit të shtetit të Virgjinias....

Komuna e Çairit binjakëzohet me Qytetin Staunton të SHBA-ve

para 7 muajve - Aktuale

Nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës ndaj me ju lajmin e madh për binjakëzimin e Komunës së Çairit dhe Qytetit të Stauntonit të shtetit të Virgjinias. Në Asamblenë e posaçme të organizuar posaçërisht me...

Komuna e Çairit binjakëzohet me Qytetin Staunton të SHBA-ve

para 7 muajve - Zhurnal

Shkup, 8 nentor – Nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës ndaj me ju lajmin e madh për binjakëzimin e Komunës së Çairit dhe Qytetit të Stauntonit të shtetit të Virgjinias. Në Asamblenë e posaçme të organizuar...

Komuna e Çairit binjakëzohet me Qytetin Staunton të SHBA-ve

para 7 muajve - Derveni

Komuna e Çairit binjakëzohet me Qytetin Staunton të SHBA-ve Nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës ndaj me ju lajmin e madh për binjakëzimin e Komunës së Çairit dhe Qytetit të Stauntonit të shtetit të Virgjinias....

Komuna e Çairit binjakëzohet me Qytetin Staunton të SHBA-ve

para 7 muajve - Bashke

“Nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës ndaj me ju lajmin e madh për binjakëzimin e Komunës së Çairit dhe Qytetit të Stauntonit të shtetit të Virgjinias. Në Asamblenë e posaçme të organizuar posaçërisht me...

Komuna e Çairit binjakëzohet me Qytetin Staunton të SHBA-ve

para 7 muajve - Flaka

Nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës përmes faqes së tij zyrtare ndan me qytetarët lajmin e madh për binjakëzimin e Komunës së Çairit dhe Qytetit të Stauntonit të shtetit të Virgjinias. Në Asamblenë e posaçme...

Komuna e Çairit binjakëzohet me Qytetin Staunton të SHBA-ve

para 7 muajve - Zyrtare

Nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës ndaj me ju lajmin e madh për binjakëzimin e Komunës së Çairit dhe Qytetit të Stauntonit të shtetit të Virgjinias. Në Asamblenë e posaçme të organizuar posaçërisht me...

Binjakezohen Staunton dhe Çairi

para 7 muajve - Koha.mk

Në Asamblenë e qytetit Staunton te shtetit te Virgjinias të enjten u organizua nje seancë e posaçme në te cilën u miratua një rezolutë për binjakëzimin në mes te Komunes së Çairit dhe Qytetit të Stauntonit....

Shkupi i Vjetër binjakëzohet me qytetin e lindjes së Presidentit Wilson

para 7 muajve - Illyria

Shkup, 7 nëntor 2019 – Një delegacion nga komuna e Çairit, në Shkupin e Vjetër, ka arritur në Shtetetet e Bashkuara të Amerikës, në një vizitë zyrtare në qytetin Staunton në shtetin Virgjinia, në qytetin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK