http://kariera.mk

“Paralajmërimi”/ Libri me autor anonim, kritika të rënda për Trump

para 7 muajve - Top Channel

Një libër i ri, me titullin “Paralajmërimi” që pritet të dale në shitje së shpejti, paraqet në mënyrë mjaft kritike profilin publik të presidentit Trump. Një libër i ri, me titullin “Paralajmërimi” që...

Libri i ri “Paralajmërimi”, një portretizim kritik i presidentit Trump nga shkrimtari anonim

para 7 muajve - Gazeta Tema

Një libër i ri, i pa publikuar ende, me titullin “Paralajmërimi” portretizon profilin publik më kritik të presidentit Trump që kur mori detyrën gati tre vjet më parë. Trump është “si një 12 vjeçar në një...

Libri i ri “Paralajmërimi”, një portretizim kritik i presidentit Trump nga shkrimtari anonim

para 7 muajve - Alsat-M

Një libër i ri, i pa publikuar ende, me titullin “Paralajmërimi” portretizon profilin publik më kritik të presidentit Trump që kur mori detyrën gati tre vjet më parë. Trump është “si një 12 vjeçar në një...

“Paralajmërimi”, libri i një “Anonimi” që do tronditë Donald Trump

para 7 muajve - Arbresh

Autori “Anonim” që pretendon të jetë në krye të administratës së Donald Trump shumë shpejt do të publikojë një libër të titulluar “Paralajmërimi” ku do të zbulohen shumë nga prapaskenat e qeverisjes së...

Libri i ri “Paralajmërimi”, një portretizim kritik i presidentit Trump nga shkrimtari anonim

para 7 muajve - Lexo

Një libër i ri, i pa publikuar ende, me titullin “Paralajmërimi” portretizon profilin publik më kritik të presidentit Trump që kur mori detyrën gati tre vjet më parë. Trump është “si një 12 vjeçar në një...

Libri i ri “Paralajmërimi”, një portretizim kritik i presidentit Trump nga shkrimtari anonim

para 7 muajve - BalkanWeb

Një libër i ri, i pa publikuar ende, me titullin “Paralajmërimi” portretizon profilin publik më kritik të presidentit Trump që kur mori detyrën gati tre vjet më parë. Trump është “si një 12 vjeçar në një...

Libri i ri “Paralajmërimi”, një portretizim kritik i presidentit Trump nga shkrimtari anonim

para 7 muajve - Lajm

Një libër i ri, i pa publikuar ende, me titullin “Paralajmërimi” portretizon profilin publik më kritik të presidentit Trump që kur mori detyrën gati tre vjet më parë. Trump është “si një 12 vjeçar në një...

Libri i ri "Paralajmërimi", një portretizim kritik i presidentit Trump nga shkrimtari anonim

para 7 muajve - Zëri i Amerikës

Një libër i ri, i pa publikuar ende, me titullin "Paralajmërimi" portretizon profilin publik më kritik të presidentit Trump që kur mori detyrën gati tre vjet më parë. Trump është "si një 12 vjeçar në një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK