http://kariera.mk

Ish-kryebashkiaku i Nju Jorkut, Michael Bloomberg, mund të kandidojë për President

para 8 muajve - Koha.mk

Ish-Kryetari i Bashkisë së Nju Jorkut dhe manjati miliarder i mediave, Michael Bloomberg, mund të bëhet pjesë e garës vitin e ardhshëm për në Shtëpinë e Bardhë. Zoti Bloomberg pritet që të regjistrohet...

Sinjalet e një miliarderi: Unë mund ta mundi Trump-in

para 8 muajve - InfoShqip

Ish-kryetari i bashkisë së Nju Jorkut, Michael Bloomberg po konsideron seriozisht hyrjen në garën për t’u përzgjedhur si kandidat presidencial nga radhët e demokratëve, në ballafaqimin e pritshëm me Trump...

Ish-kryebashkiaku i Nju Jorkut, Michael Bloomberg, mund të kandidojë për President

para 8 muajve - Arbresh

Ish-Kryetari i Bashkisë së Nju Jorkut dhe manjati miliarder i mediave, Michael Bloomberg, mund të bëhet pjesë e garës vitin e ardhshëm për në Shtëpinë e Bardhë. Zoti Bloomberg pritet që të regjistrohet...

Ish-kryebashkiaku i Nju Jorkut, Michael Bloomberg, kandidat për President

para 8 muajve - Vizion Plus

Ish-Kryetari i Bashkisë së Nju Jorkut dhe manjati miliarder i mediave, Michael Bloomberg, mund të bëhet pjesë e garës vitin e ardhshëm për në Shtëpinë e Bardhë. Bloomberg pritet që të regjistrohet për...

Ish-kryebashkiaku i Nju Jorkut, Michael Bloomberg, mund të kandidojë për President

para 8 muajve - Gazeta Express

Ish-Kryetari i Bashkisë së Nju Jorkut dhe manjati miliarder i mediave, Michael Bloomberg, mund të bëhet pjesë e garës vitin e ardhshëm për në Shtëpinë e Bardhë. Zoti Bloomberg pritet që të regjistrohet...

Ish-kryebashkiaku i Nju Jorkut, Michael Bloomberg, mund të kandidojë për president i Shteteve të Bashkuara

para 8 muajve - Portalb

Ish-Kryetari i Bashkisë së Nju Jorkut dhe manjati miliarder i mediave, Michael Bloomberg, mund të bëhet pjesë e garës vitin e ardhshëm për në Shtëpinë e Bardhë, shkruan Zëri i Amerikës. Zoti Bloomberg...

Ish-kryebashkiaku i Nju Jorkut, Michael Bloomberg, mund të kandidojë për President

para 8 muajve - Koha Jone

Nga VOA/ Ish-Kryetari i Bashkisë së Nju Jorkut dhe manjati miliarder i mediave, Michael Bloomberg, mund të bëhet pjesë e garës vitin e ardhshëm për në Shtëpinë e Bardhë. Zoti Bloomberg pritet që të regjistrohet...

Miliarderi Bloomberg mendon të hyjë në garë për kandidatin presidencial të demokratëve

para 8 muajve - Insajderi

“Ish kryebashkiaku i Nju Jorkut është i brengosur sepse konsideron se grupi aktual i kandidatëve nuk është mjaft i mirë ta mposhtë Donald Trumpin në zgjedhjet e vitit 2020”, kanë thënë këshilltarët e tij,...

Gara presidenciale në SHBA,Trump mund të përballet me një tjetër miliarder

para 8 muajve - Opinion

Biznesmeni miliarder, Michael Bloomberg, njëherësh ish kryebashkiaku i New York është gati të zbresë në fushë për zgjedhjet presidenciale të vitit 2020. Lajmin e bëri të ditur “New York Times” duke cituar...

Ish-kryebashkiaku i Nju Jorkut, Michael Bloomberg, mund të kandidojë për president i Shteteve të Bashkuara

para 8 muajve - Zëri i Amerikës

Ish-Kryetari i Bashkisë së Nju Jorkut dhe manjati miliarder i mediave, Michael Bloomberg, mund të bëhet pjesë e garës vitin e ardhshëm për në Shtëpinë e Bardhë. Zoti Bloomberg pritet që të regjistrohet...

Zgjedhjet presidenciale në SHBA, edhe Bloomberg në garë

para 8 muajve - Top Channel

Biznesmeni miliarder, Majkëll Blumberg po konsideron hyrjen në garën për nominimin presidencial të partisë demokratike. Ish kryebashkiaku i Nju Jorkut, është i shqetësuar se fusha aktuale e kandidatëve,...

Bloomberg i gatshëm për presidencialet 2020

para 8 muajve - Aktuale

Filantropi Michael Bloomberg, ish-kryetari i bashkisë së Nju Jorkut, është i gatshëm të kandidojë për zgjedhjet e vitit 2020, raportoi gazeta prestigjioze amerikane ”New York Times”. Bloomberg do të prezantojë...

Ambicia e sinjalizuar e një miliarderi, Bloomberg: Unë mund ta mund Trump-in

para 8 muajve - InfoShqip

Ish-kryetari i bashkisë së Nju Jorkut, Michael Bloomberg po konsideron seriozisht hyrjen në garën për t’u përzgjedhur si kandidat presidencial nga radhët e demokratëve, në ballafaqimin e pritshëm me Trump...

Miliarderi amerikan Bloomberg mund të hyjë në garën presidenciale

para 8 muajve - BalkanWeb

Ish kryetari i bashkisë së Nju Jorkut Michael Bloomberg po shqyrton idenë për të hyrë në garë për zgjedhjet presidenciale amerikane të vitit 2020. Bloomberg synon të marrë mbështetjen e demokratëve për...

Michael Bloomberg i hap dyert kandidaturës për president të Amerikës

para 8 muajve - Klan Kosova

Michael Bloomberg, ish-kryetari miliarder i bashkisë së New York City, po i hap dyert  një fushate presidenciale demokratike të vitit 2020, duke paralajmëruar se fushata e tanishme e kandidatëve është...

Ish-kryebashkiaku i New Yorkut sfidon Trumpin në zgjedhjet presidenciale 2020

para 8 muajve - Koha.net

Michael Bloomberg, ish-kryetari i bashkisë së Nju Jorkut, është i gatshëm të kandidojë për zgjedhjet presidenciale për vitin 2020. New York Times e raportoi atë duke cituar disa burime, sipas të cilave...

Bloomberg i gatshëm për presidencialet 2020

para 8 muajve - Alsat-M

Filantropi Michael Bloomberg, ish-kryetari i bashkisë së Nju Jorkut, është i gatshëm të kandidojë për zgjedhjet e vitit 2020, raportoi gazeta prestigjioze amerikane ”New York Times”. Bloomberg do të prezantojë...

Ish-kryebashkiaku i New Yorkut sfidon Trumpin në zgjedhjet presidenciale 2020

para 8 muajve - Ekonomia Online

Michael Bloomberg, ish-kryetari i bashkisë së Nju Jorkut, është i gatshëm të kandidojë për zgjedhjet presidenciale për vitin 2020. New York Times e raportoi atë duke cituar disa burime, sipas të cilave...

Zgjedhjet presidenciale 2020, biznesmeni miliarder vendos të sfidojë Trump

para 8 muajve - Vizion Plus

Biznesmeni miliarder Michael Bloomberg po konsideron me forcë hyrjen në garën për nominimin presidencial të Partisë Demokratike të SHBA. Ish-kryetari i Qytetit të Nju Jorkut është i shqetësuar se kandidatët...

Bloomberg i gatshëm për presidencialet 2020

para 8 muajve - KosovaPress

Bloomberg do të prezantojë kandidaturën në ditët në vijim. Bloomberg së shpejti ai duhet të paraqesë dokumentacionin e nevojshëm në Alabama, ku afati për të hyrë zyrtarisht në konkurs skadon ditën e premte....

Ambicia e sinjalizuar e një miliarderi, Bloomberg: unë mund ta mund Trump-in!

para 8 muajve - Te Sheshi

Ish-kryetari i bashkisë së Nju Jorkut, Michael Bloomberg po konsideron seriozisht hyrjen në garën për t’u përzgjedhur si kandidat presidencial nga radhët e demokratëve, në ballafaqimin e pritshëm me Trump...

Ish-kryebashkiaku i Nju Jorkut sfidon Trump në zgjedhjet presidenciale të vitit 2020

para 8 muajve - Arbresh

Michael Bloomberg, ish-kryetari i bashkisë së Nju Jorkut, është i gatshëm të kandidojë për zgjedhjet presidenciale për vitin 2020. New York Times e raportoi atë duke cituar disa burime, sipas të cilave...

Miliarderi Bloomberg synon ti futet garës për President të ShBA-ve

para 8 muajve - Periskopi

Biznesmeni miliarder Michael Bloomberg po konsideron t’i futet garës për president si kandidat i Partisë Demokratikë në ShBA. Ish-kryetari i Qytetit të Nju Jorkut është i shqetësuar se terreni I tanishëm...

Michael Bloomberg po bëhet gati të kandidojë për President

para 8 muajve - Illyria

Në një kohë kur duhet të fillojë pakësimi i numrit të kandidatëve për president në Partinë Demokratike, një emër i njohur do t’u shtohet gati 20 të tjerëve në garë. Ish-kryebashkiaku i njohur njujorkez,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK