http://kariera.mk

Memeti: Në rrugën industriale në Tetovë po punohet 24 orë

para 7 muajve - Zhurnal

Tetovë, 8 nëntor, Zhurnal.mk – Drejtori i Ndërmarrjes Publike ”Rrugët e Maqedonisë”, Bekim Memeti ka vendosur që rrugën industriale ta përmbyllë për një kohë të shkurtër. Si rezultat i kushteve atmosferike...

Memeti: Në rrugën industriale në Tetovë po punohet 24 orë

para 7 muajve - Aktuale

Drejtori i Ndërmarrjes Publike ”Rrugët e Maqedonisë”, Bekim Memeti ka vendosur që rrugën industriale ta përmbyllë për një kohë të shkurtër. Si rezultat i kushteve atmosferike është përshpejtuar puna me...

MEMETI: Në rrugën industriale në TETOVË po punohet 24 orë

para 7 muajve - Medial

Drejtori i Ndërmarrjes Publike ”Rrugët e Maqedonisë”, Bekim Memeti ka vendosur që rrugën industriale ta përmbyllë për një kohë të shkurtër. Si rezultat i kushteve atmosferike është përshpejtuar puna me...

Memeti: Në rrugën industriale në Tetovë po punohet 24 orë

para 7 muajve - Zyrtare

Drejtori i Ndërmarrjes Publike ”Rrugët e Maqedonisë”, Bekim Memeti ka vendosur që rrugën industriale ta përmbyllë për një kohë të shkurtër. Si rezultat i kushteve atmosferike është përshpejtuar puna me...

Teuta Arifi dhe Bekim Memeti punojnë 24 orë për të përfunduar rrugën industriale në Tetovë

para 7 muajve - Lajm

Kryetarja e komunës së Tetovës, Teuta Arifi dhe drejtori i NP ” Rrugët e Maqedonisë”, Bekim Memeti kanë vendosur që rrugën industriale ta përmbyllin për një kohë të shkurtër. Siç mëson TS, për shkak kushteve...

Teuta Arifi dhe Bekim Memeti punojnë 24orë për të përfunduar rrugën industriale në Tetovë

para 7 muajve - Tetova1

Kryetarja e komunës së Tetovës, Teuta Arifi dhe drejtori i NP ” Rrugët e Maqedonisë”, Bekim Memeti kanë vendosur që rrugën industriale ta përmbyllin për një kohë të shkurtër. Siç mëson TS, për shkak kushteve...

Teuta Arifi dhe Bekim Memeti punojnë 24 orë për të përfunduar rrugën industriale në Tetovë

para 7 muajve - Tetova Sot

Kryetarja e komunës së Tetovës, Teuta Arifi dhe drejtori i NP ” Rrugët e Maqedonisë”, Bekim Memeti kanë vendosur që rrugën industriale ta përmbyllin për një kohë të shkurtër. Siç mëson TS, për shkak kushteve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK