http://kariera.mk

Zgjedhjet e parakohshme do të ngrijnë ekonominë në gjashtë muajt e parë të vitit 2020

para 7 muajve - Flaka

Ekonominë në Maqedoni e pret ngecje në një periudhë gjashtë mujore, vlerësojnë nga sektori i biznesit. Periudha zgjedhore që është para nesh tashmë i ka ngrirë projektet e parapara të biznesmenëve. Problem...

‘Zgjedhjet e parakohshme’, Hoxha: Ndikon negativisht në zhvillimin ekonomik

para 7 muajve - Aktuale

Periudha jo të përshtatshme për zhvillimin ekonomik në vend po ndodhin pothuajse çdo dy vite si reflektim i situatës politike. Paralajmërimi për zgjedhje të parakohshme parlamentare ka bërë që bizneset...

Paralajmërimi i zgjedhjeve të parakohshme, Hoxha: Ndikon negativisht në zhvillimin ekonomik

para 7 muajve - Flaka

Periudha jo të përshtatshme për zhvillimin ekonomik në vend po ndodhin pothuajse çdo dy vite si reflektim i situatës politike. Paralajmërimi për zgjedhje të parakohshme parlamentare ka bërë që bizneset...

“Ngrirje” e ekonomisë në prag të zgjedhjeve

para 7 muajve - Alsat-M

Ekonominë në Maqedoni e pret ngecje në një periudhë gjashtë mujore, vlerësojnë nga sektori i biznesit. Periudha zgjedhore që është para nesh tashmë i ka ngrirë projektet e parapara të biznesmenëve. Problem...

‘Zgjedhjet e parakohshme’, Hoxha: Ndikon negativisht në zhvillimin ekonomik

para 7 muajve - Fakti Ditor

Periudha jo të përshtatshme për zhvillimin ekonomik në vend po ndodhin pothuajse çdo dy vite si reflektim i situatës politike. Paralajmërimi për zgjedhje të parakohshme parlamentare ka bërë që bizneset...

‘Zgjedhjet e parakohshme’, Hoxha: Ndikon negativisht në zhvillimin ekonomik

para 7 muajve - Zyrtare

Periudha jo të përshtatshme për zhvillimin ekonomik në vend po ndodhin pothuajse çdo dy vite si reflektim i situatës politike. Paralajmërimi për zgjedhje të parakohshme parlamentare ka bërë që bizneset...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK