http://kariera.mk

Ish-presidenti i burgosur i Brazilit mund të lirohet nga paraburgimi

para 7 muajve - Portalb

Gjykata e lartë e Brazilit ka votuar për ta rrëzuar një vendim, lidhur me burgimin e kriminelëve. E ky ndryshim mund të bëjë që ish-presidenti Luiz Inacio Lula da Silva, të lirohet nga paraburgimi. Vendimi...

Ish-presidenti i burgosur i Brazilit mund të lirohet nga paraburgimi

para 7 muajve - Koha.net

Gjykata e lartë e Brazilit ka votuar për ta rrëzuar një vendim, lidhur me burgimin e kriminelëve. E ky ndryshim mund të bëjë që ish-presidenti Luiz Inacio Lula da Silva, të lirohet nga paraburgimi. Vendimi...

Ish-presidenti i burgosur i Brazilit mund të lirohet nga paraburgimi

para 7 muajve - Arbresh

Gjykata e lartë e Brazilit ka votuar për ta rrëzuar një vendim, lidhur me burgimin e kriminelëve. E ky ndryshim mund të bëjë që ish-presidenti Luiz Inacio Lula da Silva, të lirohet nga paraburgimi. Vendimi...

Gjykata e Brazilit i hap rrugë lirimit të ish-presidentit dhe qindra kriminelëve të tjerë

para 7 muajve - Vizion Plus

Gjykata e lartë e Brazilit ka rrëzuar një rregull të ligjit në lidhje me burgimin e kriminelëve. Rregull ky që mund të çojë në lirimin nga paraburgimi të ish-Presidentin Luiz Inácio Lula da Silva. Vendimi,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK