http://kariera.mk

Alarmi i miliarderëve: Pasuria në rënie, ja sa u humbën këtë vit

para 7 muajve - Zhurnal

Pasuria e miliarderëve është në rënie, një trend shqetësues për ata, por jo për shtresat e tjera. Revista “Billionaires Reporter” zbulon statistikat se deri në këtë periudhë të vitit, pasuria e tyre...

Alarmi i miliarderëve: Pasuria në rënie, ja sa u humbën këtë vit

para 7 muajve - Shenja

Pasuria e miliarderëve është në rënie, një trend shqetësues për ata, por jo për shtresat e tjera. Revista “Billionaires Reporter” zbulon statistikat se deri në këtë periudhë të vitit, pasuria e tyre ka...

Pasuria e miliarderëve Kinezë arrin në 1.29 trilionë dollarë

para 7 muajve - Portalb

“Rritja ekonomike në Kinë mund të jetë duke u ngadalësuar, por sipërmarrësit kinezë po vazhdojnë të krijojnë biznese dhe pasuri.  Aksesi në tregjet e kapitalit ka ndihmuar”, tha  Forbes, shkruan PcWorld....

Pasuria e miliarderëve Kinezë arrin në 1.29 trilionë dollarë

para 7 muajve - Zhurnal

Jack Ma, themeluesi i grupit Alibaba, kryesoi listën e Forbes për personat më të pasur në Kinë për të dytin vit radhazi. Jack Ma, që dha dorëheqjen si kryetar bordi i gjigantit kinez të teknologjisë në...

Alarmi i miliarderëve: Pasuria në rënie, ja sa u humbën këtë vit

para 7 muajve - Te Sheshi

Pasuria e miliarderëve është në rënie, një trend shqetësues për ata, por jo për shtresat e tjera. Revista “Billionaires Reporter” zbulon statistikat se deri në këtë periudhë të vitit, pasuria e tyre ka...

Pasuria e miliarderëve Kinezë arrin në 1.29 trilionë dollarë

para 7 muajve - Medial

Jack Ma, themeluesi i grupit Alibaba, kryesoi listën e Forbes për personat më të pasur në Kinë për të dytin vit radhazi. Jack Ma, që dha dorëheqjen si kryetar bordi i gjigantit kinez të teknologjisë në...

Më të pasurit e Kinës, Forbes: Pasuria e tyre rritet në $1.29 trilion. Jack Ma qëndron i pari

para 7 muajve - Koha Jone

Jack Ma, themeluesi i grupit Alibaba, kryesoi listën e Forbes për personat më të pasur në Kinë për të dytin vit radhazi.   Jack Ma, që dha dorëheqjen si kryetar bordi i gjigantit kinez të teknologjisë...

Më të pasurit e Kinës, Forbes: Pasuria e tyre rritet në $1.29 trilion, ja tre miliarderët më të mëdhenj

para 7 muajve - Gazeta Tema

Jack Ma, themeluesi i grupit Alibaba, kryesoi listën e Forbes për personat më të pasur në Kinë për të dytin vit radhazi.   Jack Ma, që dha dorëheqjen si kryetar bordi i gjigantit kinez të teknologjisë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK