http://kariera.mk

Fordi SUV elektrik i inspiruar në Mustang fotografohet gjatë testimit

para 7 muajve - Koha.net

Një prototip i Fordit elektrik i inspiruar në Mustang SUV është fotografuar gjatë testimit i kamufluar tërësisht para debutimit zyrtar. Kjo veturë do të quhet Mach E ndërsa do të prezantohet më 18 nëntor...

FOTOT: Del Mustang Lithium, “bisha” me motor elektrik

para 7 muajve - Gazeta Tema

Ford ka zbuluar këtë javë një model Mustang me motor elektrik Edhe pse është me motor elektrik makina mbetet një mjet i fuqishëm, pasi ka 900 kuaj fuqi. E krijuar në bashkëpunim me kompaninë Webasto, Mustang...

Del Mustang Lithium, ?bisha? me motor elektrik 900 kuaj fuqi (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

Kompania amerikane Ford ka zbuluar këtë javë një model Mustang me motor elektrik , por që mbetet një mjet i fuqishëm, me 900 kuaj fuqi. Në panairin e makinave në Las Vegas u prezantua prototipi ndërsa...

Del Mustang Lithium, “bisha” me motor elektrik 900 kuaj fuqi

para 7 muajve - Tetova Sot

Kompania amerikane Ford ka zbuluar këtë javë një model Mustang me motor elektrik, por që mbetet një mjet i fuqishëm, me 900 kuaj fuqi. Në panairin e makinave në Las Vegas u prezantua prototipi ndërsa në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK