http://kariera.mk

Organizohet peticion për shkarkimin e arsimtares në shkollën “Emin Duraku”

para 8 muajve - Gazeta Express

Nxënësit e shkollës “Emin Duraku” në Prishtinë, janë tejet të pakënaqur me sjelljet e arsimtares së tyre. Ata kanë organizuar një peticion për largimin e arsimtares nga shkolla e tyre. Fëmijët që ndjekin...

Organizohet peticion për shkarkimin e arsimtares në shkollën “Emin Duraku”

para 8 muajve - Gazeta Express

Nxënësit e shkollës “Emin Duraku” në Prishtinë, janë tejet të pakënaqur me sjelljet e arsimtares së tyre. Ata kanë organizuar një peticion për largimin e arsimtares nga shkolla e tyre. Fëmijët që ndjekin...

Nxënësit organizojnë peticion për shkarkimin e arsimtares në shkollën “Emin Duraku”

para 8 muajve - OraInfo

Kërkohet shkarkimi i një arsimtareje në shkollën “Emin Duraku” në Prishtinë. Nxënësit e kësaj shkolle janë tejet të pakënaqur me sjelljet e arsimtares së tyre. Ata kanë organizuar një peticion për largimin...

Organizohet peticion për shkarkimin e arsimtares në shkollën “Emin Duraku”

para 8 muajve - GazetaBlic

Nxënësit e shkollës “Emin Duraku” në Prishtinë, janë tejet të pakënaqur me sjelljet e arsimtares së tyre. Ata kanë organizuar një peticion për largimin e arsimtares nga shkolla e tyre. Fëmijët që ndjekin...

Organizohet peticion për shkarkimin e arsimtares në shkollën “Emin Duraku”

para 8 muajve - Gazeta Observer

Nxënësit e shkollës “Emin Duraku” në Prishtinë, janë tejet të pakënaqur me sjelljet e arsimtares së tyre. Ata kanë organizuar një peticion për largimin e arsimtares nga shkolla e tyre. Fëmijët që ndjekin...

Organizohet peticion për shkarkimin e arsimtares në shkollën “Emin Duraku”

para 8 muajve - Bota Press

Nxënësit e shkollës “Emin Duraku” në Prishtinë, janë tejet të pakënaqur me sjelljet e arsimtares së tyre. Ata kanë organizuar një peticion për largimin e arsimtares nga shkolla e tyre. Fëmijët që ndjekin...

Drejtoria e Arsimit thotë se arsimtarja që kërcënojë fëmijët ka probleme psikike

para 8 muajve - Infokusi

Me probleme psikike është konsideruar, A.M, arsimtarja e historisë në shkollën “ Emin Duraku”, nga  Drejtoresha e Arsimit në Komunën e Prishtinës. A.M gjatë ditës së premte ka kërcënuar me jetë nxënësit...

Këshilli i Prindërve flet për arsimtaren e cila kërcënojë me jetë fëmijët

para 8 muajve - Infokusi

Nxënësit e shkollës “Emin Duraku” si dhe Këshilli i Prindërve gjatë ditës së premte janë kërcënuar nga arsimtarja e historisë A. M. Rreth këtij rasti ka folur për Gazetën inFokus edhe kryetarja e Këshillit...

Arsimtarja e historisë në shkollën “ Emin Duraku” në Prishtinë kërcënon me jetë nxënësit

para 8 muajve - Infokusi

Nxënësit e shkollës “ Emin Duraku” në Prishtinë janë të kërcënuar më jetë nga arsimtarja e historisë A.M. Kjo pasi që nxënësit e kësaj shkolle kanë nënshkruar peticionin  për largimin e saj, shkruan Gazeta...

Elbasan/ Një psikolog për 2 mijë nxënës, e pamundur puna me çdo fëmijë

para 8 muajve - Top Channel

Prania e psikologut në cdo shkollë, gjithnjë e më tëpër bëhet domosdoshmëri, nisur edhe nga problematikat, jo vetëm të adoleshentëve, por edhe të fëmijëve. Kontakti i përditshëm me psikologun e bën atë...

Elbasan/ Një psikolog për 2 mijë nxënës, e pamundur puna me çdo fëmijë

para 8 muajve - ElbasaniPlus

Prania e psikologut në cdo shkollë, gjithnjë e më tëpër bëhet domosdoshmëri, nisur edhe nga problematikat, jo vetëm të adoleshentëve, por edhe të fëmijëve. Kontakti i përditshëm me psikologun e bën atë...

Psikologët në shkolla: Prindërit refuzojnë të pranojnë problemet e fëmijëve

para 8 muajve - Medial

Problematikat që shqetësojnë nxënësit e shkollave sot janë të shumta por jo të gjithë e kanë guximin të kërkojnë ndihmë tek psikologu për ti zgjidhur ato. Një pjesë i fiksohen paragjykimeve të shokëve,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK