http://kariera.mk

Vdes profesori i Universitetit të Prishtinës

para 7 muajve - Insajderi

Në orët mbrëmjes të kësaj të premteje, ka ndërruar jetë Prof. dr. Halit Halimi. Ai vdiq në Prishtinë, në moshën 78 vjeçare, pas një sëmundje prej disa vitesh. I lindur në Miratoc të Preshevës, profesori...

Ndërron jetë profesori i njohur i UP-së

para 7 muajve - GazetaBlic

Në orët mbrëmjes të së premtes, ka ndërruar jetë Prof. Dr. Halit Halimi. Ai vdiq në Prishtinë, në moshën 78 vjeçare, pas një sëmundje prej disa vitesh. Varrimi i të ndjerit do të bëhet nesër, më 9 nëntor,...

Vdes profesori universitar Halit Halimi

para 7 muajve - Klan Kosova

Në orët mbrëmjes të së premtes, ka ndërruar jetë Prof. Dr. Halit Halimi. Ai vdiq në Prishtinë, në moshën 78 vjeçare, pas një sëmundje prej disa vitesh. Varrimi i të ndjerit do të bëhet nesër, më 9 nëntor,...

Vdes profesori i Universitetit të Prishtinës, Halit Halimi

para 7 muajve - Medial

21:18 | 8 Nëntor 2019 Në orët mbrëmjes të kësaj të premteje, ka ndërruar jetë Prof. dr. Halit Halimi. Ai vdiq në Prishtinë, në moshën 78 vjeçare, pas një sëmundje prej disa vitesh. I lindur në Miratoc...

Vdes profesori i Universitetit të Prishtinës, Halit Halimi

para 7 muajve - Gazeta Express

Në orët mbrëmjes të kësaj të premteje, ka ndërruar jetë Prof. dr. Halit Halimi. Ai vdiq në Prishtinë, në moshën 78 vjeçare, pas një sëmundje prej disa vitesh. I lindur në Miratoc të Preshevës, profesori...

Vdes profesori i Universitetit të Prishtinës, Halit Halimi

para 7 muajve - Tetova Sot

Në orët mbrëmjes të kësaj të premteje, ka ndërruar jetë Prof. dr. Halit Halimi. Ai vdiq në Prishtinë, në moshën 78 vjeçare, pas një sëmundje prej disa vitesh. I lindur në Miratoc të Preshevës, profesori...

Ndahet nga jeta profesori i njohur shqiptar

para 7 muajve - Lexo

Në orët mbrëmjes të kësaj të premteje, ka ndërruar jetë Prof. dr. Halit Halimi. Ai vdiq në Prishtinë, në moshën 78 vjeçare, pas një sëmundje prej disa vitesh. I lindur në Miratoc të Preshevës, profesori...

Vdiq në moshën 78 vjeçare, Prof. dr. Halit Halimi

para 7 muajve - RTV 21

Varrimi bëhet nesër në varrezat e Prishtinës, në orën 15:00 Në orët mbrëmjes të kësaj të premteje, ka ndërruar jetë Prof. dr. Halit Halimi. Ai vdiq në Prishtinë, në moshën 78 vjeçare, pas një sëmundje...

Vdiq në moshën 78 vjeçare, Prof. dr. Halit Halimi

para 7 muajve - Koha.net

Në orët mbrëmjes të kësaj të premteje, ka ndërruar jetë Prof. dr. Halit Halimi. Ai vdiq në Prishtinë, në moshën 78 vjeçare, pas një sëmundje prej disa vitesh. I lindur në Miratoc të Preshevës, profesori...

Vdes profesori i Universitetit të Prishtinës, Halit Halimi

para 7 muajve - Infokusi

Në orët mbrëmjes të kësaj të premteje, ka ndërruar jetë Prof. dr. Halit Halimi. Ai vdiq në Prishtinë, në moshën 78 vjeçare, pas një sëmundje prej disa vitesh. I lindur në Miratoc të Preshevës, profesori...

Vdiq në moshën 78-vjeçare, Prof. dr. Halit Halimi

para 7 muajve - Gazeta Observer

Në orët mbrëmjes të kësaj të premteje, ka ndërruar jetë Prof. dr. Halit Halimi. Ai vdiq në Prishtinë, në moshën 78-vjeçare, pas një sëmundje prej disa vitesh. I lindur në Miratoc të Preshevës, profesori...

Vdes profesori i Universitetit të Prishtinës, Halit Halimi

para 7 muajve - Arbresh

Në orët mbrëmjes të kësaj të premteje, ka ndërruar jetë Prof. dr. Halit Halimi. Ai vdiq në Prishtinë, në moshën 78 vjeçare, pas një sëmundje prej disa vitesh. I lindur në Miratoc të Preshevës, profesori...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK