http://kariera.mk

Zaev: Vazhdojmë reformat për të marrë vendim pozitiv në samitin e Zagrebit

para 7 muajve - Albeu

Pas takimit të liderëve të Ballkanit Perëndimor që mbahet në Gjenevë në organizim të Forumit Botëror Ekonomik, kryeministri Zoran Zaev , ka njoftuar se është biseduar për të ardhmen e rajonit dhe bashkëpunimin...

​Zaev: BE sinjalizon se për rajonin nuk ka alternativë tjetër

para 7 muajve - GazetaBlic

Bashkimi Evropian sinjalizoi se për rajonin nuk ka alternativë tjetër përveç integrimit në Union. Proceset duhet të vazhdojnë sepse ekziston mundësia për zhvillimin e nacionalizmit, populizmit dhe radikalizmit,...

Zaev: Vazhdojmë reformat për të marrë vendim pozitiv në samitin e Zagrebit

para 7 muajve - Shenja

Pas takimit të liderëve të Ballkanit Perëndimor që mbahet në Gjenevë në organizim të Forumit Botëror Ekonomik, kryeministri Zoran Zaev, ka njoftuar se është biseduar për të ardhmen e rajonit dhe bashkëpunimin...

Zaev: BE po sinjalizon se për rajonin nuk ka alternativë tjetër

para 7 muajve - Periskopi

Bashkimi Evropian sinjalizoi se për rajonin nuk ka alternativë tjetër përveç integrimit në Union. Proceset duhet të vazhdojnë sepse ekziston mundësia për zhvillimin e nacionalizmit, populizmit dhe radikalizmit,...

Zaev: BE sinjalizon se për rajonin nuk ka alternativë tjetër

para 7 muajve - KosovaPress

“Fakti që Kroacia do të marrë presidencën e radhës së BE-së në janar të vitit 2020 është diçka pozitive sepse do të jetë e fokusuar drejt rajonit dhe do të rrisë shpresat se në samitin që do të mbahet...

Zaev nga Gjeneva: BE dërgoi sinjal se për rajonin nuk ka alternativë tjetër

para 7 muajve - Medial

Shkup, 8 nëntor 2019 (MEDIAL) – BE-ja dërgoi sinjal se për rajonin nuk ka alternativë tjetër përveç integrimit në Union. Proceset duhet të vazhdojnë sepse ekziston mundësia për zhvillim të nacionalizmit,...

Zaev nga Gjeneva: BE dërgoi sinjal se për rajonin nuk ka alternativë tjetër

para 7 muajve - Shenja

BE-ja dërgoi sinjal se për rajonin nuk ka alternativë tjetër përveç integrimit në Union. Proceset duhet të vazhdojnë sepse ekziston mundësia për zhvillim të nacionalizmit, populizmit dhe radikalizmit,...

Zaev nga Gjeneva: BE dërgoi sinjal se për rajonin nuk ka alternativë tjetër

para 7 muajve - Tetova Sot

BE-ja dërgoi sinjal se për rajonin nuk ka alternativë tjetër përveç integrimit në Union. Proceset duhet të vazhdojnë sepse ekziston mundësia për zhvillim të nacionalizmit, populizmit dhe radikalizmit,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK