http://kariera.mk

Në kërkim për vjedhje banesash, arrestohet 24-vjeçari

para 7 muajve - Medial

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Dibër në bashkëpunim me atë të Bulqizës kanë arrestuar këtë të premte një 24 vjeçar të shpallur në kërkim për vjedhje banesash. Shtetasi i arrestuar është me inicialet...

Në kërkim për vjedhje banesash, arrestohet 24-vjeçari

para 7 muajve - Vizion Plus

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Dibër në bashkëpunim me atë të Bulqizës kanë arrestuar këtë të premte një 24 vjeçar të shpallur në kërkim për vjedhje banesash. Shtetasi i arrestuar është me inicialet...

Hynte në shtëpi dhe merrte ç'të gjente, por së fundmi bëri gabimin fatal, zbardhen vjedhjet e shumta, ja çfarë i sekuestroi policia

para 7 muajve - Sot News

Policia arrestoi një hajdut profesionist shtëpiash, i cili si duket jetonte me këtë aktivitet të jashtëligjshëm. Organet e rendit bëjnë me dije se kanë të konfirmuara se 39 vjeçari ka kryer vjedhjen e...

Vidhte banesa në Tiranë, ndalohet 39-vjeçari

para 7 muajve - Top Channel

Një 39-vjeçar u ndalua gjatë një operacioni policor në Tiranë për zbardhjen e vjedhjeve të banesave. G.T., banues në kryeqytet është  i dyshuar si autor i 4 rasteve të vjedhjes konkretisht: Më datë 06.11.2019,...

Kapet ‘skifteri’ i banesave në Tiranë, 4 vjedhje të dokumentuara për 2 javë

para 7 muajve - BalkanWeb

Policia e Tiranës ka arrestuar autorin e një sërë vjedhjeve në Tiranë, 4 prej tyre të dokumentuara. Gjatë arrestimi i janë gjetur në banesë edhe disa prej sendeve të vjedhura. Shërbimet e Komisariatit...

Prangoset “skifteri” nga Tirana: Grabiti ora, varëse dhe celularë, i “stërvitur” për vjedhje çantash në rrugë

para 7 muajve - Gazeta Tema

Prangoset nga policia një 39-vjeçar i akuzuar për disa vjedhje banesash në kryeqytet. Bëhet me dije se ai është G. T. 39 vjeç, banues në Tiranë, ndërsa u prangos në kuadër të operacionit të koduar “Egnatia”...

Prangoset “skefteri” nga Tirana: Grabiti ora, varëse dhe celularë, i “stërvitur” për vjedhje çantash në rrugë

para 7 muajve - Gazeta Tema

Prangoset nga policia një 39-vjeçar i akuzuar për disa vjedhje banesash në kryeqytet. Bëhet me dije se ai është G. T. 39 vjeç, banues në Tiranë, ndërsa u prangos në kuadër të operacionit të koduar “Egnatia”...

Ishte kthyer në makth për ‘çiklistët’ në Durrës, arrestohet hajduti 40-vjeçar

para 7 muajve - Indeks.mk

Një 40-vjeçar është vënë në prangat e policisë së Durrësit, pasi dyshohet se është autori i disa vjedhjeve biçikletash të kryera në ditë dhe vende të ndryshme në qytetin bregdetar. Po kështu i arrestuari...

Hynte në shtëpi dhe merrte ç'të gjente, por sëfundmi bëri gabimin fatal

para 7 muajve - Albeu

Policia arrestoi dje një hajdut profesionist shtëpiash, i cili si duket jetonte me këtë aktivitet të jashtëligjshëm. Organet e rendit bëjnë me dije se kanë të konfirmuara se 39 vjeçari ka kryer vjedhjen...

Vidhte ç'gjente para, kapet "tmerri" i banesave në Tiranë

para 7 muajve - Albeu

Finalizohet operacioni policor i koduar “Egnatia”, për zbardhjen e vjedhjeve të banesave . Operacioni nga Komisariati i Policisë Nr. 1. Kapet dhe ndalohet 1 shtetas, i dyshuar si autor i 4 rasteve të vjedhjes...

Ishte kthyer në makth për ‘çiklistët’ në Durrës, arrestohet hajduti 40-vjeçar

para 7 muajve - Gazeta Express

Një 40-vjeçar është vënë në prangat e policisë së Durrësit, pasi dyshohet se është autori i disa vjedhjeve biçikletash të kryera në ditë dhe vende të ndryshme në qytetin bregdetar. Po kështu i arrestuari...

Kapet hajduti i banesave në Tiranë, ja me çfarë i hapte dyert

para 7 muajve - Koha Jone

Një person është vënë në pranga nga policia e Tiranës, e cila jep detaje sot për finalizimin e operacionit policor të koduar “Egnatia” dhe zbardhjen e vjedhjeve të banesave në kryeqytet. I arrestuar është...

Kapet “skifteri” i biçikletave në Durrës

para 7 muajve - Top Channel

Policia e Durrësit ka zbardhur 8 raste të vjedhjeve të biçikletave dhe të një zyre, ndërsa ka vënë në pranga edhe autorin e dyshuar të këtyre vjedhjeve. Policia thotë se vazhdon puna për dokumentimin edhe...

Kapet mjeshtri i vjedhjes së biçikletave

para 7 muajve - Vizion Plus

8  raste të vjedhjeve të biçikletave dhe të një zyre janë zbardhur nëpërmjet operacionit të koduar “Stacioni” në Durrës. Në pranga përfundoi shtetasi  D. Sh., 40 vjeç, banues në lagjen Nr. 6 Durrës. Nga...

Akuzohet për disa raste vjedhjesh, arrestohet 40-vjeçari në Durrës

para 7 muajve - Opinion

Një 40-vjeçar është arrestuar nga policia pasi akuzohet për një seri vjedhjesh në Durrës. I arrestuari është identifikuar me inicialet D. Sh., banues në lagjen Nr. 6 të Durrësit. 40-vjeçari akuzohet për...

Kapet hajduti i biçikletave në Durrës

para 7 muajve - Vizion Plus

Një person është vënë në prangat e policisë së Durrësit si autori i dyshuar për vjedhjen e biçikletave në një zyrë. Sipas policisë në kuadër të operacionit të koduar “Stacioni”, është bërë ndalimi i D....

I bëri "kërdinë" zyrës dhe vodhi 8 biçikleta, procedohet durrsaku

para 7 muajve - Albeu

Finalizohet operacioni policor i koduar "Stacioni", për zbardhjen e vjedhjeve të pronës, ndodhur muajt e fundit në qytetin e Durrësit. Zbardhjen 8 raste të vjedhjeve të biçikletave dhe të një zyre. Operacioni...

Ishte kthyer në makth për qytetarët, kapet “skifteri” i biçikletave në Durrës

para 7 muajve - Sot News

Një 40-vjeçar është vënë në prangat e policisë së Durrësit, pasi dyshohet se është autori i disa vjedhjeve biçikletash të kryera në ditë dhe vende të ndryshme në qytetin bregdetar. Po kështu i arrestuari...

Kapet hajduti i biçikletave në Durrës

para 7 muajve - Koha Jone

Policia e Durrësit ka zbardhur 8 raste të vjedhjeve të biçikletave dhe të një zyre, ndërsa ka vënë në pranga edhe autorin e dyshuar të këtyre vjedhjeve. Policia thotë se vazhdon puna për dokumentimin edhe...

Hynte në shtëpi dhe merrte ç’të gjente, por sëfundmi bëri gabimin fatal

para 7 muajve - Lajme.al

Policia arrestoi dje një hajdut profesionist shtëpiash, i cili si duket jetonte me këtë aktivitet të jashtëligjshëm. Organet e rendit bëjnë me dije se kanë të konfirmuara se 39 vjeçari ka kryer vjedhjen...

Katër vjedhje të dokumentuara, kapet ‘skifteri’ i banesave në Tiranë

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Policia e Tiranës ka arrestuar autorin e një sërë vjedhjeve në Tiranë, katër prej tyre të dokumentuara. Gjatë arrestimi i janë gjetur në banesë edhe disa prej sendeve të vjedhura. Shërbimet e Komisariatit...

Vjedhte biçikleta, prangoset 40 vjeçari durrsak

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Një 40 vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi dyshohet të ketë vjedhur disa biçikleta dhe një zyrë në qytetin e Durrësit. Shtetasi me iniciale D.SH banues në lagjen Nr. 6 në Durrës, rezulton të ketë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK