http://kariera.mk

Raporti: 3 profesorë, 1 avokat, 1 polic dhe 1 zyrtar përdhunuan të miturën në Kosovë

para 7 muajve - Koha Jone

Në aktakuzën e Prokurorisë për rastin në Drenas shfaqen detaje e prova në lidhje me keqpërdorimin seksual të së miturës. Tre profesorë, një avokat, një rreshter policie dhe një zyrtar i Qendrës për Punë...

Rasti skandaloz i abuzimit me të miturën në Kosovë, dyshohen se në rast janë përfshirë 3 profesorë, një rreshter policie dhe një zyrtar

para 7 muajve - Koha Jone

Në aktakuzën e Prokurorisë për rastin në Drenas shfaqen detaje e prova në lidhje me keqpërdorimin seksual të së miturës. Tre profesorë, një avokat, një rreshter policie dhe një zyrtar i Qendrës për Punë...

Rasti skandaloz i abuzimit me të miturën në Kosovë, dyshohen se në rast janë përfshirë 3 profesorë, një rreshter policie dhe një zyrtar

para 7 muajve - BalkanWeb

Në aktakuzën e Prokurorisë për rastin në Drenas shfaqen detaje e prova në lidhje me keqpërdorimin seksual të së miturës. Tre profesorë, një avokat, një rreshter policie dhe një zyrtar i Qendrës për Punë...

Detaje të reja nga rasti i abuzimit me të miturën nga Drenasi

para 7 muajve - Gazeta Express

Në aktakuzën e Prokurorisë për rastin në Drenas shfaqen detaje e prova në lidhje me keqpërdorimin seksual të së miturës. Tre profesorë, një avokat, një rreshter policie dhe një zyrtar i Qendrës për Punë...

6 persona të përfshirë në abuzimin me vajzën nga Drenasi, detaje të reja nga rasti

para 7 muajve - OraInfo

6 persona të përfshirë në abuzimin e vajzës nga Drenasi. Në aktakuzën e Prokurorisë për rastin në Drenas shfaqen detaje e prova në lidhje me abuzimin e vajzën 16-vjeçare.Tre profesorë, një avokat, një...

Detaje të reja nga rasti i abuzimit me të miturën nga Drenasi

para 7 muajve - Infokusi

Në aktakuzën e Prokurorisë për rastin në Drenas shfaqen detaje e prova në lidhje me keqpërdorimin seksual të së miturës. Tre profesorë, një avokat, një rreshter policie dhe një zyrtar i Qendrës për Punë...

Detaje të reja nga rasti i abuzimit me të miturën nga Drenasi

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Në aktakuzën e Prokurorisë për rastin në Drenas shfaqen detaje e prova në lidhje me keqpërdorimin seksual të së miturës. Tre profesorë, një avokat, një rreshter policie dhe një zyrtar i Qendrës për Punë...

Detaje të reja nga rasti i abuzimit me të miturën nga Drenasi

para 7 muajve - Fakti Ditor

Në aktakuzën e Prokurorisë për rastin në Drenas shfaqen detaje e prova në lidhje me keqpërdorimin seksual të së miturës. Tre profesorë, një avokat, një rreshter policie dhe një zyrtar i Qendrës për Punë...

Skandaloze: Mesazhet erotike që i dërgoheshin të miturës nga të akuzuarit

para 7 muajve - GazetaBlic

Përmes mesazheve erotike, disa nga të akuzuarit për “keqpërdorimin seksual” të një vajze të mitur nga Drenasi, tentonin ta bindin atë që të dilnin bashkë. Sipas aktakuzës së përpiluar nga Prokuroria e...

Dosja e prokurorisë për rastin e nxënëses nga Drenasi – Kush janë të akuzuarit për keqpërdorim seksual

para 7 muajve - Insajderi

Para disa ditësh është ngritur aktakuza për rastin e nxënëses nga Drenasi,  përmes së cilës zbardhen detaje nga skandali seksual që tentuan ta fshehin 3 profesorët, avokati, polici dhe punëtori i QPS-së....

Skandaloze: Mesazhet erotike që i dërgoheshin të miturës nga të akuzuarit

para 7 muajve - Bota Press

Botapress 8 Nëntor – Përmes mesazheve erotike, disa nga të akuzuarit për “keqpërdorimin seksual” të një vajze të mitur nga Drenasi, tentonin ta bindin atë që të dilnin bashkë.Sipas aktakuzës së përpiluar...

Aktakuza e rastit ‘Drenasi’ që dëshmon abuzimet seksuale të gjashtë personave me të miturën

para 7 muajve - GazetaBlic

Katër profesorë, një polic, një avokat dhe një punëtor i Qendrës për Punës Sociale dyshohet se janë të përfshirë në skandalin e vajzës së Drenasit, i njohur në publik si rasti “Drenasi”. Aktakuza e rastit...

Mesazhet erotike që i dërgoheshin të miturës nga të akuzuarit

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Përmes mesazheve erotike, disa nga të akuzuarit për “keqpërdorimin seksual” të një vajze të mitur nga Drenasi, tentonin ta bindin atë që të dilnin bashkë. Sipas aktakuzës së përpiluar nga Prokuroria e...

Aktakuza e rastit ‘Drenasi’ që dëshmon abuzimet seksuale të gjashtë personave me të miturën

para 7 muajve - Gazeta Observer

Katër profesorë, një polic, një avokat dhe një punëtor i Qendrës për Punës Sociale dyshohet se janë të përfshirë në skandalin e vajzës së Drenasit, i njohur në publik si rasti “Drenasi”. Aktakuza e rastit...

Publikohet aktakuza e rastit “Drenasi” që dëshmon abuzimet seksuale të gjashtë personave me të miturën

para 7 muajve - Periskopi

Tre profesorë, një polic, një avokat dhe një punëtor i Qendrës për Punës Sociale dyshohet se janë të përfshirë në skandalin e vajzës së Drenasit, i njohur në publik si rasti “Drenasi”. Aktakuza e rastit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK