http://kariera.mk

Shembje dheu në Prishtinë

para 7 muajve - Klan Kosova

Një pjesë e rrugës Shaqir Igrishta në Prishtinë është shembur sonte, derisa aty po bëheshin punime. Komunarët thonë se investitori ka leje, por pse ndodhi kjo do ta thonë ditët në vazhdim. E banorët kanë...

Shembje dheu në Prishtinë

para 7 muajve - Medial

Një pjesë e rrugës Shaqir Igrishta në Prishtinë është shembur sonte, derisa aty po bëheshin punime. Komunarët thonë se investitori ka leje, por pse ndodhi kjo do ta thonë ditët në vazhdim. E banorët kanë...

Shembja e trotuarit në Rrugën C në Prishtinë, Komuna jep detaje

para 7 muajve - Gazeta Express

Një pjesë e trotuarit në Rrugën C në Prishtinë është shembur gjatë ditës së sotme, kjo për shkak të punimeve që kanë qenë duke u bërë në ndërtim. Drejtori i Inspekcionit në komunën e Prishtinës, Adonis...

Shembet trotuari në rrugën C në Prishtinë, Tahiri thotë se investitorit i janë ndërprerë punimet

para 7 muajve - Medial

20:51 | 8 Nëntor 2019 Një pjesë e trotuarit në rrugën C në Prishtinë është shembur gjatë ditës së sotme, kjo për shkak të punimeve që kanë qenë duke u bërë në ndërtim. Drejtori i Inspekcionit në komunën...

Komuna thotë se rrëshqitja e dheut ishte shkaktar i shembjes së trotuarit në “Rrugën C”

para 7 muajve - Koha.net

Një pjesë e trotuarit është shembur në “Rrugën C” në Prishtinë. Shkak i shembjes mësohet të jetë rrëshqitja e dheut në njërën nga vend punishtet. Këtë e ka konfirmuar për Koha.net, drejtori i Inspekcionit...

Shembja e trotuarit në Rrugën C në Prishtinë, Komuna jep detaje

para 7 muajve - Infokusi

Një pjesë e trotuarit në Rrugën C në Prishtinë është shembur gjatë ditës së sotme, kjo për shkak të punimeve që kanë qenë duke u bërë në ndërtim. Drejtori i Inspekcionit në komunën e Prishtinës, Adonis...

Shkaku i ndërtimit të lartë, shembet rruga në Prishtinë

para 7 muajve - Insajderi

Ka rrëshqitur dheu në një rrugicë të Prishtinës të premten, shkaku i një ndërtimi të lartë që po ndërtohet buzë rrugës “Shaqir Ingrishta”. Sipas disa fotografive që ka siguruar Insajderi, rruga “Shaqir...

Shembet trotuari në rrugën C në Prishtinë

para 7 muajve - Fakti Ditor

Një pjesë e trotuarit në rrugën C në Prishtinë është shembur gjatë ditës së sotme, kjo për shkak të punimeve që kanë qenë duke u bërë në ndërtim. Drejtori i Inspekcionit në komunën e Prishtinës, Adonis...

Shembet trotuari në rrugën C në Prishtinë, Tahiri thotë se investitorit i janë ndërprerë punimet

para 7 muajve - Arbresh

Një pjesë e trotuarit në rrugën C në Prishtinë është shembur gjatë ditës së sotme, kjo për shkak të punimeve që kanë qenë duke u bërë në ndërtim. Drejtori i Inspekcionit në komunën e Prishtinës, Adonis...

Shembja e trotuarit në Rrugën C në Prishtinë, Komuna jep detaje

para 7 muajve - Bota Press

Një pjesë e trotuarit në Rrugën C në Prishtinë është shembur gjatë ditës së sotme, kjo për shkak të punimeve që kanë qenë duke u bërë në ndërtim. Drejtori i Inspekcionit në komunën e Prishtinës, Adonis...

Shembet trotuari në rrugën C në Prishtinë, Tahiri thotë se investitorit i janë ndërprerë punimet

para 7 muajve - Epoka e Re

Një pjesë e trotuarit në Rrugën C në Prishtinë është shembur gjatë ditës së sotme, kjo për shkak të punimeve që kanë qenë duke u bërë në ndërtim. Drejtori i Inspekcionit në komunën e Prishtinës, Adonis...

Shembja e trotuarit në Rrugën C në Prishtinë, Komuna jep detaje

para 7 muajve - Gazeta Observer

Një pjesë e trotuarit në Rrugën C në Prishtinë është shembur gjatë ditës së sotme, kjo për shkak të punimeve që kanë qenë duke u bërë në ndërtim. Drejtori i Inspekcionit në komunën e Prishtinës, Adonis...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK