http://kariera.mk

Bulliqi: Pa u vënë gurët, s’konsiderohet i përfunduar demarkimi i kufirit me Malin e Zi

para 9 muajve - Gazeta Express

Shpejtim Bulliqi, kryetar i Komisionit Shtetëror për shënimin dhe mirëmbajtjen e kufirit, ka thënë se çështja e definimit të kufirit mes Kosovës dhe Malit të Zi nuk ka përfunduar. Ai ka theksuar se pa...

Shpejtim Bulliqi nuk ‘dorëzohet’: Nuk mund të ketë vendosje të njëanshme të gurëve në kufij, kjo s’mund të ndodhë

para 9 muajve - GazetaBlic

Shpejtim Bulliqi, kryetar i Komisionit Shtetëror për shënjimin dhe mirëmbajtjen e kufirit, ka thënë se çështja e definimit të kufirit mes Kosovës dhe Malit të Zi nuk ka përfunduar. Në një bisedë në televizionin...

Rikthehet tema e Demarkacionit, ky është zhvillimi i fundit

para 9 muajve - Insajderi

Shpejtim Bulliqi, kryetar i Komisionit Shtetëror për shënimin dhe mirëmbajtjen e kufirit, ka thënë se çështja e definimit të kufirit mes Kosovës dhe Malit të Zi nuk ka përfunduar. Ai ka theksuar se pa...

Bulliqi: Gurtë e kufirit nuk mund të vendosen njëanshëm

para 9 muajve - Koha.net

Shpejtim Bulliqi, kryetar i Komisionit Shtetëror për shënjimin dhe mirëmbajtjen e kufirit, ka thënë se çështja e definimit të kufirit mes Kosovës dhe Malit të Zi nuk ka përfunduar. Në një bisedë në televizionin...

Bulliqi: Demarkacioni me Malin e Zi nuk ka marrë fund

para 9 muajve - Klan Kosova

Kryetar i Komisionit Shtetëror për shënjimin dhe mirëmbajtjen e kufirit Shpejtim Bulliqi, ka thënë se çështja e definimit të kufirit mes Kosovës dhe Malit të Zi nuk ka përfunduar. Ai ka theksuar se pa...

Bulliqi: Pa u vënë gurët, s’konsiderohet i përfunduar demarkimi i kufirit me Malin e Zi

para 9 muajve - Medial

20:23 | 8 Nëntor 2019 Shpejtim Bulliqi, kryetar i Komisionit Shtetëror për shënimin dhe mirëmbajtjen e kufirit, ka thënë se çështja e definimit të kufirit mes Kosovës dhe Malit të Zi nuk ka përfunduar....

Bulliqi: Pa u vënë gurët, s’konsiderohet i përfunduar demarkimi i kufirit me Malin e Zi

para 9 muajve - GazetaBlic

Shpejtim Bulliqi, kryetar i Komisionit Shtetëror për shënimin dhe mirëmbajtjen e kufirit, ka thënë se çështja e definimit të kufirit mes Kosovës dhe Malit të Zi nuk ka përfunduar. Ai ka theksuar se pa...

Bulliqi: Çështja e kufirit Kosovë – Mal i Zi ende s’ka përfunduar

para 9 muajve - OraInfo

Shpejtim Bulliqi rikthen në diskutim çështjen për kufirin në mes të Kosovës dhe Malit të Zi. Shpejtim Bulliqi, kryetar i Komisionit Shtetëror për shënjimin dhe mirëmbajtjen e kufirit, ka thënë se çështja...

Bulliqi: Çështja e definimit të kufirit Kosovë - Mali i Zi nuk ka përfunduar

para 9 muajve - KosovaPress

Ai ka theksuar se pa u vendosur gurët në kufij dhe me pajtimin e të dyja palëve, nuk mund të quhet se ka përfunduar demarkimi i kufirit më Malin e Zi. “Nuk mund të ketë vendosje të njëanshme të gurëve...

Bulliqi: Pa u vënë gurët, s’konsiderohet i përfunduar demarkimi i kufirit me Malin e Zi

para 9 muajve - Bota Press

Shpejtim Bulliqi, kryetar i Komisionit Shtetëror për shënimin dhe mirëmbajtjen e kufirit, ka thënë se çështja e definimit të kufirit mes Kosovës dhe Malit të Zi nuk ka përfunduar. Ai ka theksuar se pa...

Bulliqi për Demarkacionin: Nuk mund të ketë vendosje të njëanshmë të gurëve në kufij

para 9 muajve - Periskopi

Shpejtim Bulliqi, kryetar i Komisionit Shtetëror për shënimin dhe mirëmbajtjen e kufirit, ka thënë se çështja e definimit të kufirit mes Kosovës dhe Malit të Zi nuk ka përfunduar. Ai ka theksuar se pa...

Bulliqi: Pa u vënë gurët, s’konsiderohet i përfunduar demarkimi i kufirit me Malin e Zi

para 9 muajve - Fakti Ditor

Shpejtim Bulliqi, kryetar i Komisionit Shtetëror për shënimin dhe mirëmbajtjen e kufirit, ka thënë se çështja e definimit të kufirit mes Kosovës dhe Malit të Zi nuk ka përfunduar. Ai ka theksuar se pa...

Bulliqi: Pa u vënë gurët, s’konsiderohet i përfunduar demarkimi i kufirit me Malin e Zi

para 9 muajve - Arbresh

Shpejtim Bulliqi, kryetar i Komisionit Shtetëror për shënimin dhe mirëmbajtjen e kufirit, ka thënë se çështja e definimit të kufirit mes Kosovës dhe Malit të Zi nuk ka përfunduar. Ai ka theksuar se pa...

Bulliqi: Pa u vënë gurët, s’konsiderohet i përfunduar demarkimi i kufirit me Malin e Zi

para 9 muajve - Gazeta Observer

Shpejtim Bulliqi, kryetar i Komisionit Shtetëror për shënimin dhe mirëmbajtjen e kufirit, ka thënë se çështja e definimit të kufirit mes Kosovës dhe Malit të Zi nuk ka përfunduar. Ai ka theksuar se pa...

Bulliqi: Kufiri Kosovë-Mal i Zi, s’ka marrë fund

para 9 muajve - Epoka e Re

Shpejtim Bulliqi, kryetar i Komisionit Shtetëror për shënjimin dhe mirëmbajtjen e kufirit, ka thënë se çështja e definimit të kufirit mes Kosovës dhe Malit të Zi nuk ka përfunduar. Ai ka theksuar se pa...

Bulliqi për Demarkacionin: Nuk mund të ketë vendosje të njëanshmë të gurëve në kufij

para 9 muajve - Zyrtare

Shpejtim Bulliqi, kryetar i Komisionit Shtetëror për shënimin dhe mirëmbajtjen e kufirit, ka thënë se çështja e definimit të kufirit mes Kosovës dhe Malit të Zi nuk ka përfunduar. Ai ka theksuar se pa...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK