http://kariera.mk

Spasovski: Janeva ishte e dyshimtë që kur arestonte dhe lironte të dyshuar

para 7 muajve - Koha.mk

Shkup, 8 nëntor – Kritikën ndaj Katica Janevës e bëra që në janar të këtij viti për arrestimin e disa të dyshuarve të caktuar dhe lirimin e tyre. E bëra atë kritikë sepse kisha njohuri të caktuara për...

Spasovski: Janeva ishte e dyshimtë që kur arrestonte dhe lironte të dyshuar

para 7 muajve - Aktuale

Kritikën ndaj Katica Janevës e bëra që në janar të këtij viti për arrestimin e disa të dyshuarve të caktuar dhe lirimin e tyre. E bëra atë kritikë sepse kisha njohuri të caktuara për atë, ndërkaq është...

Spasovski: Janeva ishte e dyshimtë që kur arrestonte dhe lironte të dyshuar

para 7 muajve - Medial

Shkup, 8 nëntor 2019 (MEDIAL) – Kritikën ndaj Katica Janevës e bëra që në janar të këtij viti për arrestimin e disa të dyshuarve të caktuar dhe lirimin e tyre. E bëra atë kritikë sepse kisha njohuri të...

Spasovski: Janeva ishte e dyshimtë që kur arrestonte dhe lironte të dyshuar

para 7 muajve - Lajm

Kritikën ndaj Katica Janevës e bëra që në janar të këtij viti për arrestimin e disa të dyshuarve të caktuar dhe lirimin e tyre. E bëra atë kritikë sepse kisha njohuri të caktuara për atë, ndërkaq është...

Spasovski: Janeva ishte e dyshimtë që kur arrestonte dhe lironte të dyshuar

para 7 muajve - Tetova Sot

Kritikën ndaj Katica Janevës e bëra që në janar të këtij viti për arrestimin e disa të dyshuarve të caktuar dhe lirimin e tyre. E bëra atë kritikë sepse kisha njohuri të caktuara për atë, ndërkaq është...

Spasovski: Janeva ishte e dyshimtë që kur arrestonte dhe lironte të dyshuar

para 7 muajve - Flaka

Kritikën ndaj Katica Janevës e bëra që në janar të këtij viti për arrestimin e disa të dyshuarve të caktuar dhe lirimin e tyre. E bëra atë kritikë sepse kisha njohuri të caktuara për atë, ndërkaq është...

Spasovski: Janeva ishte e dyshimtë që kur arrestonte dhe lironte të dyshuar

para 7 muajve - Fol

Kritikën ndaj Katica Janevës e bëra që në janar të këtij viti për arrestimin e disa të dyshuarve të caktuar dhe lirimin e tyre. E bëra atë kritikë sepse kisha njohuri të caktuara për atë, ndërkaq është...

Spasovski: Janeva ishte e dyshimtë që kur arrestonte dhe lironte të dyshuar

para 7 muajve - Shenja

Kritikën ndaj Katica Janevës e bëra që në janar të këtij viti për arrestimin e disa të dyshuarve të caktuar dhe lirimin e tyre. E bëra atë kritikë sepse kisha njohuri të caktuara për atë, ndërkaq është...

Spasovski: Janeva ishte e dyshimtë që kur arrestonte dhe lironte të dyshuar

para 7 muajve - Fakti Ditor

Kritikën ndaj Katica Janevës e bëra që në janar të këtij viti për arrestimin e disa të dyshuarve të caktuar dhe lirimin e tyre. E bëra atë kritikë sepse kisha njohuri të caktuara për atë, ndërkaq është...

Spasovski: Për Janevën kam dyshuar që në janar

para 7 muajve - Arbresh

E kritikova Katica Janeva që nga muaji janar të këtij viti për paraburgimin e të dyshuarve të caktuar dhe lirimin e tyre. Unë e bëra atë kritikë sepse kisha ca njohuri për të, ndërsa është shumë e lehtë...

Spasovski: Janeva ishte e dyshimtë që kur arrestonte dhe lironte të dyshuar

para 7 muajve - Zyrtare

Kritikën ndaj Katica Janevës e bëra që në janar të këtij viti për arrestimin e disa të dyshuarve të caktuar dhe lirimin e tyre. E bëra atë kritikë sepse kisha njohuri të caktuara për atë, ndërkaq është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK