http://kariera.mk

Krasniqi: Kushdo që e lexon ligjin për zgjedhjet e ka të qartë se rregullat me të cilat ka filluar loja, janë ndryshuar në përfundim të saj

para 7 muajve - Medial

23:50 | 8 Nëntor 2019 Kryetari i Këshillit Kombëtare të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi, në lidhje me shpalljen e rezultateve zgjedhore të 6 tetorit, ka theksuar se kushdo që e lexon ligjin për...

Krasniqi për zgjedhjet: Rregullat me të cilat ka filluar loja, janë ndryshuar në përfundim të saj

para 7 muajve - Gazeta Express

Kreu i Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi, i është rikthyer një leximi që thotë se kishte bërë para vitesh a dekadash në letërsinë antike greke, se “qytetarët më të kulturuar...

Krasniqi për zgjedhjet: Rregullat me të cilat ka filluar loja, janë ndryshuar në përfundim të saj

para 7 muajve - GazetaBlic

Kreu i Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi, i është rikthyer një leximi që thotë se kishte bërë para vitesh a dekadash në letërsinë antike greke, se “qytetarët më të kulturuar...

Krasniqi: Nuk është problem kush po e kërkon respektimin e ligjit, por a është shkelur dhe pse

para 7 muajve - Koha.net

Kreu i Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi, i është rikthyer një leximi që thotë se kishte bërë para vitesh a dekadash në letërsinë antike greke, se “qytetarët më të kulturuar...

Krasniqi: Kushdo që e lexon ligjin për zgjedhjet e ka të qartë se rregullat me të cilat ka filluar loja, janë ndryshuar në përfundim të saj

para 7 muajve - Arbresh

Kryetari i Këshillit Kombëtare të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi, në lidhje me shpalljen e rezultateve zgjedhore të 6 tetorit, ka theksuar se kushdo që e lexon ligjin për zgjedhjet e ka të qartë...

Krasniqi për zgjedhjet: Rregullat me të cilat ka filluar loja, janë ndryshuar në përfundim të saj

para 7 muajve - Infokusi

Kreu i Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi, i është rikthyer një leximi që thotë se kishte bërë para vitesh a dekadash në letërsinë antike greke, se “qytetarët më të kulturuar...

Jakup Krasniqi kërkon reagim ndaj shkeljes së Ligjit të zgjedhjeve

para 7 muajve - Epoka e Re

Kryetari i Këshillit Kombëtare të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi, në lidhje me shpalljen e rezultateve zgjedhore të 6 tetorit, ka theksuar se kushdo që e lexon ligjin për zgjedhjet e ka të qartë...

Krasniqi për zgjedhjet: Rregullat me të cilat ka filluar loja, janë ndryshuar në përfundim të saj

para 7 muajve - Fakti Ditor

Kreu i Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi, i është rikthyer një leximi që thotë se kishte bërë para vitesh a dekadash në letërsinë antike greke, se “qytetarët më të kulturuar...

​Jakup Krasniqi kërkon reagim ndaj shkeljes së Ligjit të zgjedhjeve

para 7 muajve - KosovaPress

“Reagimet në mbrojtje të ligjit/eve dhe vlerave duhet të bëhen me kohë! Përndryshe, reagimet si ‘kofini pas të vjelurave’ si duhet askujt!”, ka shkruar Krasniqi. Postimi i Krasniqit në Facebook: NUK ËSHTË...

Krasniqi për zgjedhjet: Rregullat me të cilat ka filluar loja, janë ndryshuar në përfundim të saj

para 7 muajve - Bota Press

Kreu i Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi, i është rikthyer një leximi që thotë se kishte bërë para vitesh a dekadash në letërsinë antike greke, se “qytetarët më të kulturuar...

Jakup Krasniqi: U shkel ligji, pse nuk po reagoni?

para 7 muajve - Zyrtare

Kreu i Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi, i është rikthyer një leximi që thotë se kishte bërë para vitesh a dekadash në letërsinë antike greke, se “qytetarët më të kulturuar...

Jakup Krasniqi: U shkel ligji, pse nuk po reagoni?

para 7 muajve - Periskopi

Kreu i Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi, i është rikthyer një leximi që thotë se kishte bërë para vitesh a dekadash në letërsinë antike greke, se “qytetarët më të kulturuar...

Nuk është problem mosrespektimi i ligjit, por mbrojtja e tij

para 7 muajve - Ekonomia Online

Para shumë viteve, mbase edhe dekadave kam pas lexuar diku në letërsinë antike greke se qytetarët më të kulturuar i ka ai qytet (i Greqisë), qytetarët e të cilit dinë të reagojnë kur padrejtësia i/u bëhet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK