http://kariera.mk

Kasami: Ata që e tradhtojnë besën janë politikanët më të urryer për mua

para 7 muajve - Zhurnal

Shkup, 9 nëntor, Zhurnal.mk – Kryetari i Lëvizjes Besa në një intervistë për “TM Daily” në Telegrafi Maqedoni, ka folur rreth zhvillimeve politike në vend, partinë që ai e drejton, si dhe angazhimin e...

Kasami: Ata që e tradhtojnë besën janë politikanët më të urryer për mua

para 7 muajve - Fol

Kryetari i Lëvizjes Besa në një intervistë për “TM Daily” në Telegrafi Maqedoni, ka folur rreth zhvillimeve politike në vend, partinë që ai e drejton, si dhe angazhimin e tij si profesor në të kaluarën....

Kasami: Ata që e tradhtojnë besën janë politikanët më të urryer për mua

para 7 muajve - Fakti Ditor

Kryetari i Lëvizjes Besa në një intervistë për “TM Daily” në Telegrafi Maqedoni, ka folur rreth zhvillimeve politike në vend, partinë që ai e drejton, si dhe angazhimin e tij si profesor në të kaluarën....

Bilall Kasami: Ja ku e shoh veten pas pesë viteve

para 7 muajve - Flaka

Kryetari i Lëvizjes Besa në një intervistë për “TM Daily” në Telegrafi Maqedoni, ka folur rreth zhvillimeve politike në vend, partinë që ai e drejton, si dhe angazhimin e tij si profesor në të kaluarën....

Bilall Kasami: Ja ku e shoh veten pas pesë viteve

para 7 muajve - Lajm

Kryetari i Lëvizjes Besa në një intervistë për “TM Daily” në Telegrafi Maqedoni, ka folur rreth zhvillimeve politike në vend, partinë që ai e drejton, si dhe angazhimin e tij si profesor në të kaluarën....

Bilall Kasami tregon ku e sheh veten pas pesë viteve

para 7 muajve - Tetova1

Kryetari i Lëvizjes Besa në një intervistë për “TM Daily” në Telegrafi Maqedoni, ka folur rreth zhvillimeve politike në vend, partinë që ai e drejton, si dhe angazhimin e tij si profesor në të kaluarën....

Bilall Kasami tregon ku e sheh veten pas pesë viteve

para 7 muajve - Arbresh

Kryetari i Lëvizjes Besa, ka folur rreth zhvillimeve politike në vend, partinë që ai e drejton, si dhe angazhimin e tij si profesor në të kaluarën. I pyetur se ku e sheh veten pas pesë viteve, ai tha se...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK