http://kariera.mk

Mot i butë në fundjavë

para 7 muajve - Shprehja

8.11.2019 – Fushat e presionit të ulët që ndodhen mbi rajon, do të kushtëzojnë në fundjavë mot të ndryshueshëm, me vransira dhe intervale me diell, e të shtunën gjatë natës priten edhe reshje lokale shiu....

KOSOVË/ Parashikimi i motit për pesë ditët në vijim

para 7 muajve - Albeu

9.11 – Butë, vransira dhe intervale me diell . Në mbrëmje vransirat do të shtohen, e më vonë gjatë natës priten reshje lokale shiu . 10.11 – Herët në mëngjes reshje lokale shiu . Ditën , pjesërisht vranët,...

Si do të jetë moti në Kosovë gjatë pesë ditëve të ardhshme?

para 7 muajve - Gazeta Express

Në fundjavë, butë dhe mot i ndryshueshëm. Të shtunën në mbrëmje më vonë priten reshje lokale shiu Fushat e presionit të ulët që ndodhen mbi rajon, do të kushtëzojnë në fundjavë mot të ndryshueshëm, me...

Mos bëni plane! Suprizat e motit për nesër

para 7 muajve - Sot News

Vendi ynë që në orët e para të ditës do të jete me vranësira të cilat do të sjellin rrebeshe afat-shkurtra shiu, kryesisht më të dukshme në zonën Veriperëndimore. Duke filluar nga mesdita dhe në vijim...

Moti në Kosovë gjatë fundjavës

para 7 muajve - Sinjali

Në fundjavë moti do të jetë i butë dhe i ndryshueshëm. Të shtunën në mbrëmje priten reshje lokale shiu. 8.11.2019 – Fushat e presionit të ulët që ndodhen mbi rajon, do të kushtëzojnë në fundjavë mot të...

Ndryshon moti në fundjavë, na presin këto temperatura

para 7 muajve - OraInfo

Parashikimi i motit. Në fundjavë moti do të jetë i butë dhe i ndryshueshëm. Të shtunën në mbrëmje priten reshje lokale shiu. 8.11.2019 – Fushat e presionit të ulët që ndodhen mbi rajon, do të kushtëzojnë...

Si do të jetë moti në Kosovë gjatë pesë ditëve të ardhshme?

para 7 muajve - Infokusi

Në fundjavë, butë dhe mot i ndryshueshëm. Të shtunën në mbrëmje më vonë priten reshje lokale shiu Fushat e presionit të ulët që ndodhen mbi rajon, do të kushtëzojnë në fundjavë mot të ndryshueshëm, me...

Si do të jetë moti në Kosovë gjatë pesë ditëve të ardhshme?

para 7 muajve - Bota Press

Në fundjavë, butë dhe mot i ndryshueshëm. Të shtunën në mbrëmje më vonë priten reshje lokale shiu Fushat e presionit të ulët që ndodhen mbi rajon, do të kushtëzojnë në fundjavë mot të ndryshueshëm, me...

Rreshje shiu dhe temperatura të ulëta? Ja parashikimi i motit në fundjavë

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Vendi yne qe ne oret e para te dites do te jete me vranesira te cilat do te sjellin rrebeshe afat-shkurtra shiu, kryesisht me te dukshme ne zonen Veriperendimore. Duke filluar nga mesdita dhe ne vijim...

Ndryshon moti për fundjavë – Periskopi

para 7 muajve - Zyrtare

Në fundjavë moti do të jetë i butë dhe i ndryshueshëm. Të shtunën në mbrëmje priten reshje lokale shiu. Në fundjavë moti do të jetë i butë dhe i ndryshueshëm. Të shtunën në mbrëmje priten reshje lokale...

Ndryshon moti për fundjavë

para 7 muajve - Periskopi

Në fundjavë moti do të jetë i butë dhe i ndryshueshëm. Të shtunën në mbrëmje priten reshje lokale shiu. 8.11.2019 – Fushat e presionit të ulët që ndodhen mbi rajon, do të kushtëzojnë në fundjavë mot të...

Mot kryesisht i vranët dhe me shi

para 7 muajve - Zyrtare

Në vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm me reshje të kohëpaskohshme. Intensitet më të madh të reshjeve do të ketë në pjesën lindore të vendit. Ndërsa në pjesën juglindore të vendit do të ketë...

Vranësira dhe reshje të shiut gjatë ditës së sotme

para 7 muajve - Gazeta Express

Moti në vend do të jetë me vranësira të ndryshueshme me reshje të kohëpaskohshme të shiut, më intensive në lindje. Në juglindje do të ketë kushte për vetëtima të rralla. Temperatura e mëngjesit do të sillet...

Moti sot

para 7 muajve - Iliria News

Në vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm me reshje të kohëpaskohshme. Intensitet më të madh të reshjeve do të ketë në pjesën lindore të vendit. Ndërsa në pjesën juglindore të vendit do të ketë...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 7 muajve - Zhurnal

Shkup, 8 nëntor, zhurnal.mk – Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshjet të shiut, të cilat pritet të ndërpriten në fund të ditës. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare...

Moti sot në Shqipëri

para 7 muajve - Insajderi

Moti do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësira të cilat në mesditë do të pasohen nga reshje shiu dhe rrebeshe. Era do të jetë me intensitet me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi  10-15 m/sek...

Ja si do të jetë sot moti në Maqedoninë e Veriut

para 7 muajve - Shprehja

Edhe gjatë ditës në Maqedoninë e Veriut do të ketë mot të ndryshueshëm me reshje të kohpaskohshme të shiut. Intensitet më të madh të reshjeve do të ketë në pjesën lindore të vendit. Ndërsa në pjesën juglindore...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 7 muajve - Indeks.mk

Në vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm me reshje të kohëpaskohshme. Intensitet më të madh të reshjeve do të ketë në pjesën lindore të vendit. Ndërsa në pjesën juglindore të vendit do të ketë...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 7 muajve - Portalb

Moti në vend do të jetë me vranësira të ndryshueshme me reshje të kohëpaskohshme të shiut, më intensive në lindje. Në juglindje do të ketë kushte për vetëtima të rralla. Temperatura e mëngjesit do të sillet...

Moti sot në Kosovë

para 7 muajve - Insajderi

Dita e sotme do të karakterizohet me mot të vranët dhe intervale të shkurta me diell. Në orët e para të ditës në disa vende do të vazhdojnë reshjet e shiut por me intensitet të dobët kryesisht në lindje...

Mot kryesisht i vranët dhe me shi

para 7 muajve - Alsat-M

Në vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm me reshje të kohëpaskohshme. Intensitet më të madh të reshjeve do të ketë në pjesën lindore të vendit. Ndërsa në pjesën juglindore të vendit do të ketë...

Ja si do të jetë sot moti në Maqedoninë e Veriut

para 7 muajve - Ina

Edhe gjatë ditës në Maqedoninë e Veriut do të ketë mot të ndryshueshëm me reshje të kohpaskohshme të shiut. Intensitet më të madh të reshjeve do të ketë në pjesën lindore të vendit. Ndërsa në pjesën juglindore...

Mot i ndryshushëm sot në vendin tonë

para 7 muajve - OraInfo

Parashikimi i motit për sot. Dita e sotme do të karakterizohet me mot të vranët dhe intervale të shkurta me diell. Në orët e para të ditës në disa vende do të vazhdojnë reshjet e shiut por me intensitet...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 7 muajve - Bashke

Në vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe rreshje të kohë paskohshme shiu. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 8 deri 14 gradë, ndërsa ajo maksimale prej 17 deri...

Si pritet të jetë moti në Kosovë gjatë dy ditëve të ardhshme?

para 7 muajve - Gazeta Express

Vendi ynë, edhe në ditët në vijim mbetet nën ndikimin e fushave të paqëndrueshme të presionit të ulët që vijnë nga Atlantiku, të cilat kryesisht do të kushtëzojnë mot të ndryshueshëm, e ditën e premte...

Moti sot

para 7 muajve - Aktuale

Në vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe rreshje të kohë paskohshme shiu.Temperatura minimale do të jetë në interval prej 8 deri 14 gradë, ndërsa ajo maksimale prej 17 deri më...

Parashikimi i motit, 8 nëntor 2019

para 7 muajve - Opinion

Territori shqiptar do të karakterizohet sot nga mot i vranët, ku vranësirat do të jenë më të dendura në zonat malore. Vendi ynë herë pas here do të ketë rrebeshe afatshkurtra shiu ku më të dukshme do të...

Moti sot në Kosovë

para 7 muajve - Koha.net

Dita e sotme në Kosovë do të karakterizohet me mot të vranët dhe intervale të shkurta me diell. Në orët e para të ditës në disa vende do të vazhdojnë reshjet e shiut por me intensitet të dobët kryesisht...

Moti sot në Shqipëri

para 7 muajve - Koha.net

Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga qendra me presion të ulët atmosferik e pozicionuar në detin Adriatik e cila po mban në territorin e Shqipërisë mot të paqëndrueshëm. Moti do të jetë me alternime...

Parashikimi i motit në Shqipëri

para 7 muajve - RTV 21

Mot i paqëndrueshëm Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga qendra me presion të ulët atmosferik e pozicionuar në detin Adriatik e cila po mban në territorin e Shqipërisë mot të paqëndrueshëm. Moti do të...

Sot mot i vranët dhe me reshje shiu

para 7 muajve - Klan Kosova

Dita e premte do të karakterizohet me mot të vranët dhe intervale të shkurta me diell. Në orët e para të ditës në disa vende do të vazhdojnë reshjet e shiut, por me intensitet të dobët kryesisht në lindje...

Sot mot i vranët dhe me reshje shiu

para 7 muajve - Medial

Dita e premte do të karakterizohet me mot të vranët dhe intervale të shkurta me diell. Në orët e para të ditës në disa vende do të vazhdojnë reshjet e shiut, por me intensitet të dobët kryesisht në lindje...

Moti sot në Kosovë

para 7 muajve - RTV 21

Mot i vranët e me shi Dita e sotme do të karakterizohet me mot të vranët dhe intervale të shkurta me diell. Në orët e para të ditës në disa vende do të vazhdojnë reshjet e shiut por me intensitet të dobët...

Moti gjatë ditës së premte

para 7 muajve - Medial

07:05 | 8 Nëntor 2019 Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se dita e premte do të karakterizohet me mot të vranët dhe intervale të shkurta me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet...

Mot kryesisht i vranët dhe me shi

para 7 muajve - Tetova Sot

Në vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm me reshje të kohëpaskohshme. Intensitet më të madh të reshjeve do të ketë në pjesën lindore të vendit. Ndërsa në pjesën juglindore të vendit do të ketë...

Parashikimi i metorologëve për ditën e premte

para 7 muajve - Sinjali

Dita e sotme do të karakterizohet me mot të vranët dhe intervale të shkurta me diell. Në orët e para të ditës në disa vende do të vazhdojnë reshjet e shiut por me intensitet të dobët kryesisht në lindje...

Moti për ditën e premte, 8 nëntor 2019!

para 7 muajve - Medial

Moti do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësira në lindje ku do të ketë reshje shiu të pakta. Era do të jetë me intesitet me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi 8-15 m/sek në bregdet. Valëzimi...

Mot kryesisht i vranët dhe me shi

para 7 muajve - Lajm

Në vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm me reshje të kohëpaskohshme. Intensitet më të madh të reshjeve do të ketë në pjesën lindore të vendit. Ndërsa në pjesën juglindore të vendit do të ketë...

Moti për ditën e premte, 8 nëntor 2019!

para 7 muajve - Vizion Plus

Moti do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësira në lindje ku do të ketë reshje shiu të pakta. Era do të jetë me intesitet me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi 8-15 m/sek në bregdet. Valëzimi...

Parashikimi i motit

para 7 muajve - Shenja

Moti sot në vend do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshjet të shiut, të cilat pritet të ndërpriten në fund të ditës. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi juglindor. Temperaturat e...

Moti sot në Shqipëri

para 7 muajve - Fakti Ditor

Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga qendra me presion të ulët atmosferik e pozicionuar në detin Adriatik e cila po mban në territorin e Shqipërisë mot të paqëndrueshëm. Moti do të jetë me alternime...

Mot kryesisht i vranët dhe me shi

para 7 muajve - Republika

Në vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm me reshje të kohëpaskohshme. Intensitet më të madh të reshjeve do të ketë në pjesën lindore të vendit. Ndërsa në pjesën juglindore të vendit do të ketë...

Moti sot në Shqipëri

para 7 muajve - Ekonomia Online

Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga qendra me presion të ulët atmosferik e pozicionuar në detin Adriatik e cila po mban në territorin e Shqipërisë mot të paqëndrueshëm. Moti do të jetë me alternime...

Mot kryesisht i vranët dhe me shi

para 7 muajve - Fakti Ditor

Në vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm me reshje të kohëpaskohshme. Intensitet më të madh të reshjeve do të ketë në pjesën lindore të vendit. Ndërsa në pjesën juglindore të vendit do të ketë...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 7 muajve - Arbresh

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshjet të shiut, të cilat pritet të ndërpriten në fund të ditës. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi juglindor....

Parashikimit i motit për dy ditët e ardhshme

para 7 muajve - Infokusi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë dy ditëve të ardhshme në vendin tonë, temperaturat minimale do të jenë në 8 gradë Celsius. “Dita e premte do të karakterizohet me mot të vranët...

Moti sot

para 7 muajve - Zyrtare

Në vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe rreshje të kohë paskohshme shiu.Temperatura minimale do të jetë në interval prej 8 deri 14 gradë, ndërsa ajo maksimale prej 17 deri më...

Moti sot në Shqipëri

para 7 muajve - Arbresh

Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga qendra me presion të ulët atmosferik e pozicionuar në detin Adriatik e cila po mban në territorin e Shqipërisë mot të paqëndrueshëm. Moti do të jetë me alternime...

Moti sot në Kosovë, me diell dhe vranësira

para 7 muajve - Ekonomia Online

Dita e sotme do të karakterizohet me mot të vranët dhe intervale të shkurta me diell. Në orët e para të ditës në disa vende do të vazhdojnë reshjet e shiut por me intensitet të dobët kryesisht në lindje...

Moti sot në Shqipëri

para 7 muajve - KosovaPress

Moti do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësira të cilat në mesditë do të pasohen nga reshje shiu dhe rrebeshe. Era do të jetë me intensitet me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi  10-15 m/sek...

Moti gjatë ditës së premte

para 7 muajve - Arbresh

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se dita e premte do të karakterizohet me mot të vranët dhe intervale të shkurta me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 8-10 gradë Celsius,...

Moti në Kosovë, sot do të ketë pak diell

para 7 muajve - Periskopi

Dita e sotme do të karakterizohet me mot të vranët dhe intervale të shkurta me diell. Në orët e para të ditës në disa vende do të vazhdojnë reshjet e shiut por me intensitet të dobët kryesisht në lindje...

Moti sot në Kosovë

para 7 muajve - KosovaPress

Në orët e para të ditës në disa vende do të vazhdojnë reshjet e shiut por me intensitet të dobët kryesisht në lindje dhe disa pjesë të kufizuara. Fushat barike paralel me ato termike do të shënojnë rritje...

Ky është moti për dy ditët e ardhshme

para 7 muajve - Klan Kosova

Dita e premte do të karakterizohet me mot të vranët dhe intervale të shkurta me diell, transmeton Klan Kosova. Në orët e para të ditës në disa vende do të vazhdojnë reshjet e shiut por me intensitet të...

Mësojeni motin për ditën e nesërme në Kosovë

para 7 muajve - Sinjali

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se dita e premte do të karakterizohet me mot të vranët dhe intervale të shkurta me diell. Sipas njoftimit, në orët e para të ditës në disa vende do të vazhdojnë...

Para se të bëni plane për vikend, mësoni se si do jetë moti

para 7 muajve - GazetaBlic

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka bërë të ditur se edhe gjatë dy ditëve të ardhshme në vendin tonë do të mbajë mot me shi. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, dita e premte...

Si pritet të jetë moti në Kosovë gjatë dy ditëve të ardhshme?

para 7 muajve - Gazeta Express

Vendi ynë, edhe në ditët në vijim mbetet nën ndikimin e fushave të paqëndrueshme të presionit të ulët që vijnë nga Atlantiku, të cilat kryesisht do të kushtëzojnë mot të ndryshueshëm, e ditën e premte...

Parashikimi i motit për nesër

para 7 muajve - RTV 21

Nesër mot i vranët Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se dita e premte do të karakterizohet me mot të vranët dhe intervale të shkurta me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet...

Parashikimi i motit për nesër

para 7 muajve - RTV 21

Nesër mot i vranët Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se dita e premte do të karakterizohet me mot të vranët dhe intervale të shkurta me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet...

Si pritet të jetë moti në Kosovë gjatë dy ditëve të ardhshme? (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

Vendi ynë, edhe në ditët në vijim mbetet nën ndikimin e fushave të paqëndrueshme të presionit të ulët që vijnë nga Atlantiku, të cilat kryesisht do të kushtëzojnë mot të ndryshueshëm, e ditën e premte...

Nesër mot me shi në Kosovë

para 7 muajve - Koha.net

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se dita e premte do të karakterizohet me mot të vranët dhe intervale të shkurta me diell. Sipas njoftimit, në orët e para të ditës në disa vende do të vazhdojnë...

Si pritet të jetë moti në Kosovë gjatë dy ditëve të ardhshme?

para 7 muajve - Medial

19:54 | 7 Nëntor 2019 Vendi ynë, edhe në ditët në vijim mbetet nën ndikimin e fushave të paqëndrueshme të presionit të ulët që vijnë nga Atlantiku, të cilat kryesisht do të kushtëzojnë mot të ndryshueshëm,...

Ky do të jetë moti për dy ditët e ardhshme

para 7 muajve - OraInfo

Moti me shi do të vazhdojë edhe në dy ditët e ardhshme. Vendi ynë, edhe në ditët në vijim mbetet nën ndikimin e fushave të paqëndrueshme të presionit të ulët që vijnë nga Atlantiku, të cilat kryesisht...

Parashikimit i motit për dy ditët e ardhshme

para 7 muajve - KosovaPress

“Dita e premte do të karakterizohet me mot të vranët dhe intervale të shkurta me diell. Në orët e para të ditës në disa vende do të vazhdojnë reshjet e shiut por me intensitet të dobët kryesisht në lindje...

Si pritet të jetë moti në Kosovë gjatë dy ditëve të ardhshme?

para 7 muajve - Infokusi

Vendi ynë, edhe në ditët në vijim mbetet nën ndikimin e fushave të paqëndrueshme të presionit të ulët që vijnë nga Atlantiku, të cilat kryesisht do të kushtëzojnë mot të ndryshueshëm, e ditën e premte...

Para se të bëni plane për vikend, mësoni se si do jetë moti

para 7 muajve - Bota Press

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka bërë të ditur se edhe gjatë dy ditëve të ardhshme në vendin tonë do të mbajë mot me shi.Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, dita e premte do...

Si pritet të jetë moti në Kosovë gjatë dy ditëve të ardhshme?

para 7 muajve - Arbresh

Vendi ynë, edhe në ditët në vijim mbetet nën ndikimin e fushave të paqëndrueshme të presionit të ulët që vijnë nga Atlantiku, të cilat kryesisht do të kushtëzojnë mot të ndryshueshëm, e ditën e premte...

Si pritet të jetë moti në Kosovë gjatë dy ditëve të ardhshme?

para 7 muajve - Gazeta Observer

Vendi ynë, edhe në ditët në vijim mbetet nën ndikimin e fushave të paqëndrueshme të presionit të ulët që vijnë nga Atlantiku, të cilat kryesisht do të kushtëzojnë mot të ndryshueshëm, e ditën e premte...

Si pritet të jetë moti në Kosovë gjatë dy ditëve të ardhshme?

para 7 muajve - Bota Press

Vendi ynë, edhe në ditët në vijim mbetet nën ndikimin e fushave të paqëndrueshme të presionit të ulët që vijnë nga Atlantiku, të cilat kryesisht do të kushtëzojnë mot të ndryshueshëm, e ditën e premte...

Mot i vranët me reshje të shiut gjatë ditës

para 7 muajve - TV21

Moti do të jetë kryesisht i vranët me reshje të kohëpaskohshme të shiut të cilat më intensive do  të jenë në pjesën perëndimore. Do të fryjë erë e lehte deri në mesatare juglindore. Temperatura e mëngjesit...

Më shumë shi në Lazaropole, më ftohët në Berovë

para 7 muajve - Alsat-M

Më shumë shi deri deri në orën shtatë të këtij mëngjesi kanë reshure në Lazaropole – 18 litra në metër katror, ndërsa më pak në Prilep dhe Kumanovë një litër për metër katror. Më ftohtë këtë mëngjes është...

Mot i vranët me reshje të kohë pas kohshme

para 7 muajve - Zhurnal

Shkup, 7 nëntor – Zhurnal.mk – Moti do të jetë kryesisht i vranët me reshje të kohëpaskohshme të shiut të cilat më intensive do të jenë në pjesën perëndimore. Do të fryjë erë e lehte deri në mesatare...

Parashikimi i motit për sot

para 7 muajve - Klan Kosova

Situata meteorologjike sërish mbetet e paqëndrueshme. Kjo si pasojë e fushave ciklonike të cilat sërish rikthehen mbi vendin tonë, duke krijuar kushte për reshje shiu të intensitetit mesatar deri të lartë....

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 7 muajve - Portalb

Moti në vend do të jetë kryesisht i vranët me reshje të kohëpaskohshme të shiut të cilat më intensive do  të jenë në pjesën perëndimore. Do të fryjë erë e lehte deri në mesatare juglindore. Temperatura...

Moti gjatë ditës së sotme në Kosovë

para 7 muajve - Insajderi

Situata meteorologjike sërish mbetet e paqëndrueshme. Kjo si pasojë e fushave ciklonike të cilat sërish rikthehen mbi vendin tonë, duke krijuar kushte për reshje shiu të intensitetit mesatar deri të lartë....

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 7 muajve - Indeks.mk

Moti do të jetë kryesisht i vranët me reshje të kohëpaskohshme të shiut të cilat më intensive do të jenë në pjesën perëndimore. Do të fryjë erë e lehte deri në mesatare juglindore. Temperatura e mëngjesit...

Moti sot i vranët i shoqëruar me reshje shiu

para 7 muajve - Alsat-M

Moti do të jetë kryesisht i vranët me reshje të kohëpaskohshme të shiut të cilat më intensive do të jenë në pjesën perëndimore. Do të fryjë erë e lehte deri në mesatare juglindore. Temperatura e mëngjesit...

Vranët, shi e bubullima ky është moti sot

para 7 muajve - Gazeta Express

Situata meteorologjike sërish mbetet e paqëndrueshme. Kjo si pasojë e fushave ciklonike të cilat sërish rikthehen mbi vendin tonë, duke krijuar kushte për reshje shiu të intensitetit mesatar deri të lartë....

Më shumë shi në Lazaropole, më ftohët në Berovë

para 7 muajve - Medial

Shkup, 7 nëntor 2019 (MEDIAL) – Më shumë shi deri deri në orën shtatë të këtij mëngjesi kanë reshure në Lazaropole – 18 litra në metër katror, ndërsa më pak në Prilep dhe Kumanovë një litër për metër katror....

Moti sot i vranët i shoqëruar me reshje shiu

para 7 muajve - Derveni

Moti do të jetë kryesisht i vranët me reshje të kohëpaskohshme të shiut të cilat më intensive do të jenë në pjesën perëndimore. Do të fryjë erë e lehte deri në mesatare juglindore. Temperatura e mëngjesit...

Vranët dhe me shi, kështu do të jetë moti sot

para 7 muajve - OraInfo

Mot i vranët dhe me shi. Situata meteorologjike sërish mbetet e paqëndrueshme. Kjo si pasojë e fushave ciklonike të cilat sërish rikthehen mbi vendin tonë, duke krijuar kushte për reshje shiu të intensitetit...

Moti sot në Kosovë

para 7 muajve - Gazeta e re

Situata meteorologjike sërish mbetet e paqëndrueshme. Kjo si pasojë e fushave ciklonike të cilat sërish rikthehen mbi vendin tonë, duke krijuar kushte për reshje shiu të intensitetit mesatar deri të lartë....

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 7 muajve - Bashke

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat në pjesën perëndimore të vendit do të jenë më të dendura. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 9 deri 14 gradë...

Moti sot në Kosovë

para 7 muajve - Koha.net

Situata meteorologjike sërish mbetet e paqëndrueshme. Kjo si pasojë e fushave ciklonike të cilat sërish rikthehen mbi vendin tonë, duke krijuar kushte për reshje shiu të intensitetit mesatar deri të lartë....

Moti sot në Kosovë

para 7 muajve - RTV 21

Temperatura maksimale deri në 18 gradë Situata meteorologjike sërish mbetet e paqëndrueshme. Kjo si pasojë e fushave ciklonike të cilat sërish rikthehen mbi vendin tonë, duke krijuar kushte për reshje...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 7 muajve - Aktuale

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat në pjesën perëndimore të vendit do të jenë më të dendura. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 9 deri 14 gradë...

Mot i vranët me reshje të kohë pas kohshme

para 7 muajve - Medial

Shkup, 7 nëntor 2019 (MEDIAL) – Moti do të jetë kryesisht i vranët me reshje të kohëpaskohshme të shiut të cilat më intensive do  të jenë në pjesën perëndimore. Do të fryjë erë e lehte deri në mesatare...

Vranët, shi e bubullima ky është moti sot

para 7 muajve - GazetaBlic

Situata meteorologjike sërish mbetet e paqëndrueshme. Kjo si pasojë e fushave ciklonike të cilat sërish rikthehen mbi vendin tonë, duke krijuar kushte për reshje shiu të intensitetit mesatar deri të lartë....

Parashikimi i meteorologëve për ditën e sotme

para 7 muajve - Sinjali

Situata meteorologjike sërish mbetet e paqëndrueshme, si pasojë e fushave ciklonike të cilat sërish rikthehen mbi vendin tonë, duke krijuar kushte për reshje shiu të intensitetit mesatar deri të lartë....

Moti sot i vranët i shoqëruar me reshje shiu

para 7 muajve - Lajm

Moti do të jetë kryesisht i vranët me reshje të kohëpaskohshme të shiut të cilat më intensive do të jenë në pjesën perëndimore. Do të fryjë erë e lehte deri në mesatare juglindore. Temperatura e mëngjesit...

Moti për ditën e enjte, 7 nëntor 2019!

para 7 muajve - Medial

Moti do të jetë i vranët me reshje shiu dhe stuhi me intesitet të lartë. Era do të jetë me intesitet me drejtim Verilindje me shpejtësi 10-15 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 5 me lartësi...

Tre ditët e ardhshme do të jenë të vështira, vjen paralajmërimi për motin

para 7 muajve - Tetova1

Reshjet e shiut të cilat priten të zgjasin disa ditë do të kenë pasoja në vend. Dhe kjo situatë nuk do të mbarojë të paktën për 3 ditë. Sipas sinoptikanëve ditët e ardhshme do të jenë të vështira pasi...

Moti për ditën e enjte, 7 nëntor 2019!

para 7 muajve - Vizion Plus

Moti do të jetë i vranët me reshje shiu dhe stuhi me intesitet të lartë. Era do të jetë me intesitet me drejtim Verilindje me shpejtësi 10-15 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 5 me lartësi...

Nuk përmirësohet moti, shtohen të reshurat atmosferike

para 7 muajve - Periskopi

Situata meteorologjike sërish mbetet e paqëndrueshme. Kjo si pasojë e fushave ciklonike të cilat sërish rikthehen mbi vendin tonë, duke krijuar kushte për reshje shiu të intensitetit mesatar deri të lartë....

Parashikimi i motit

para 7 muajve - Shenja

Moti do të jetë kryesisht i vranët me reshje të kohëpaskohshme të shiut të cilat më intensive do të jenë në pjesën perëndimore. Do të fryjë erë e lehte deri në mesatare juglindore. Temperatura e mëngjesit...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 7 muajve - Republika

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën perëndimore të vendit. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi juglindor. Temperaturat...

Moti sot në Kosovë

para 7 muajve - Infokusi

Situata meteorologjike sërish mbetet e paqëndrueshme. Kjo si pasojë e fushave ciklonike të cilat sërish rikthehen mbi vendin tonë, duke krijuar kushte për reshje shiu të intensitetit mesatar deri të lartë....

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 7 muajve - Fakti Ditor

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën perëndimore të vendit. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi juglindor....

Moti sot i vranët i shoqëruar me reshje shiu

para 7 muajve - Fakti Ditor

Moti do të jetë kryesisht i vranët me reshje të kohëpaskohshme të shiut të cilat më intensive do të jenë në pjesën perëndimore. Do të fryjë erë e lehte deri në mesatare juglindore. Temperatura e mëngjesit...

Moti sot në Kosovë

para 7 muajve - Ekonomia Online

Situata meteorologjike sërish mbetet e paqëndrueshme. Kjo si pasojë e fushave ciklonike të cilat sërish rikthehen mbi vendin tonë, duke krijuar kushte për reshje shiu të intensitetit mesatar deri të lartë....

Mot i vranët dhe me shi

para 7 muajve - Gazeta Observer

Situata meteorologjike sërish mbetet e paqëndrueshme. Kjo si pasojë e fushave ciklonike të cilat sërish rikthehen mbi vendin tonë, duke krijuar kushte për reshje shiu të intensitetit mesatar deri të lartë....

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 7 muajve - Arbresh

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën perëndimore të vendit. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi juglindor....

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 7 muajve - Zyrtare

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat në pjesën perëndimore të vendit do të jenë më të dendura. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 9 deri 14 gradë...

Moti sot në Kosovë

para 7 muajve - KosovaPress

Situata meteorologjike, fillimisht parashihet të përkeqësohet në perëndim dhe veriperëndim të vendit, për të vazhduar edhe në pjesët e tjera të territorit. Re të dendura dhe me një shkallë të lartë të...

Parashikimi i motit për ditën e sotme

para 7 muajve - Arbresh

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë ditës së sotme në vendin tonë temperaturat maksimale do të arrijnë në 16-18 gradë Celsius.“Situata meteorologjike sërish mbetet e paqëndrueshme....

Moti sot në Kosovë

para 7 muajve - Koha.net

Situata meteorologjike sërish mbetet e paqëndrueshme. Kjo si pasojë e fushave ciklonike të cilat sërish rikthehen mbi vendin tonë, duke krijuar kushte për reshje shiu të intensitetit mesatar deri të lartë....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK