http://kariera.mk

Greva e Lufthansa-s anuloi 1,500 fluturime

para 7 muajve - TV21

Grevë 48-orëshe Grevë 48-orëshe Kompania gjermane ajrore Lufthansa njoftoi të premten se greva dyditëshe e ekuipazhit të kabinës e ka detyruar atë të anulojë 1,500 fluturime, që kanë prekur rreth 200,000...

Greva e Lufthansa-s anuloi 1,500 fluturime

para 7 muajve - RTV 21

Grevë 48-orëshe Kompania gjermane ajrore Lufthansa njoftoi të premten se greva dyditëshe e ekuipazhit të kabinës e ka detyruar atë të anulojë 1,500 fluturime, që kanë prekur rreth 200,000 njerëz. Kompania...

​​Lufthansa në ditën e dytë të grevës, 1500 fluturime të anuluara

para 7 muajve - Zhurnal

“Dje dhe sot, rreth 4500 nga 6000 fluturime të parashikuara janë realizuar”, theksoi grupi. Kompania kishte njoftuar fillimisht për anulimin e 1300 fluturimeve për 180000 persona të prekur. Ndërprerja...

Greva e Lufthansa-s anuloi 1 500 fluturime

para 7 muajve - Alsat-M

Kompania gjermane ajrore Lufthansa njoftoi të premten se greva dyditëshe e ekuipazhit të kabinës e ka detyruar atë të anulojë 1,500 fluturime, që kanë prekur rreth 200,000 njerëz. Kompania tha se fluturimet...

Greva e Lufthansa-s anuloi 1,500 fluturime

para 7 muajve - Evropa e Lirë

Kompania gjermane ajrore Lufthansa njoftoi të premten se greva dyditëshe e ekuipazhit të kabinës e ka detyruar atë të anulojë 1,500 fluturime, që kanë prekur rreth 200,000 njerëz. Kompania tha se fluturimet...

Greva e Lufthansa-s anuloi 1 500 fluturime

para 7 muajve - Lajm

Kompania gjermane ajrore Lufthansa njoftoi të premten se greva dyditëshe e ekuipazhit të kabinës e ka detyruar atë të anulojë 1,500 fluturime, që kanë prekur rreth 200,000 njerëz. Kompania tha se fluturimet...

Lufthansa në ditën e dytë të grevës, 1500 fluturime të anuluara

para 7 muajve - Zyrtare

Lufthansa është përballur me ditën e dytë të një greve të ekuipazhit, që ka detyruar kompaninë ajrore gjermane për të anuluar 1500 fluturime në dy ditë dhe duke prekur rreth 200000 pasagjerë. “Dje dhe...

​Lufthansa në ditën e dytë të grevës, 1500 fluturime të anuluara

para 7 muajve - Periskopi

Lufthansa është përballur me ditën e dytë të një greve të ekuipazhit, që ka detyruar kompaninë ajrore gjermane për të anuluar 1500 fluturime në dy ditë dhe duke prekur rreth 200000 pasagjerë. “Dje dhe...

​Lufthansa në ditën e dytë të grevës, 1500 fluturime të anuluara

para 7 muajve - KosovaPress

“Dje dhe sot, rreth 4500 nga 6000 fluturime të parashikuara janë realizuar”, theksoi grupi. Kompania kishte njoftuar fillimisht për anulimin e 1300 fluturimeve për 180000 persona të prekur. Ndërprerja...

Kompania gjermane anulon qindra fluturime

para 7 muajve - Medial

Lexime: 2 Këto dy ditë Gjermania ka anuluar 1,300 fluturime, ndërsa ende nuk dihet se sa do të zgjasin ndërprerjet. Fluturimet janë anuluar nga operatori gjerman “Lufthansa”, raportohet se arsyet e anulimeve...

Kaos në aeroportet gjermane, anulohen 1300 fluturime

para 7 muajve - Albinfo

Sindikata UFO tha se kjo grevë, do të godiste të gjitha fluturimet e Lufthansa nga aeroportet gjermane Lufthansa ka anuluar 1300 fluturime, pasi humbi një betejë ligjore të minutës së fundit, për të ndalur...

Gjermania anulon qindra fluturime

para 7 muajve - Arbresh

Qindra fluturime të operatorit gjerman “Lufthansa” janë anuluar për arsye të grevës për paga dhe kushte të mira pune që kanë nisur pilotët e saj. 1,300 fluturime janë anuluar këto dy ditë, ndërsa nuk dihet...

Njihuni me aeroplanin privat që tani mund të aterojë me saktësi, vetëm me shtypjen e një butoni

para 7 muajve - InfoShqip

“Unë zbarkova një aeroplan kohët e fundit. Unë nuk jam pilot. Dhe kurrë nuk kam marrë një mësim për një profesion të tillë. Në fakt, kurrë nuk do të kisha prekur një kontroll aktiv në një aeroplan. Por...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK