http://kariera.mk

Trump thotë se nuk është i shqetësuar nga hetimi ndaj tij

para 8 muajve - Sinjali

Presidenti i SHBA Donald Trump tha se ai nuk është i shqetësuar në lidhje me hetimin e Dhomës së Përfaqësuesve, tani që dëshmitë do të bëhen të hapura për publikun. Por ai tha se nuk dëshiron ta mbështesë...

Trump thotë se nuk është i shqetësuar nga hetimi ndaj tij

para 8 muajve - Gazeta Express

Presidenti i SHBA Donald Trump tha se ai nuk është i shqetësuar në lidhje me hetimin e Dhomës së Përfaqësuesve, tani që dëshmitë do të bëhen të hapura për publikun. Por ai tha se nuk dëshiron ta mbështesë...

Si sot 3 vjet më parë, Donald Trump u bë presidenti i Amerikës

para 8 muajve - BalkanWeb

Data 8 nëntor shënon përvjetorin e tretë të zgjedhjes së Donald Trumpit si Presidenti i 45-të i Shteteve të Bashkuara në vitin 2016. Zoti Trump mbetet një personazh i fuqishëm në politikën amerikane. Por...

Tramp kërkon që Zelenski publikisht të kumtojë tre fjalë: hetime, Bajdën, Klinton

para 8 muajve - Koha.mk

Uashington, 8 nëntor – Presidenti i SHBA-së, Donald Tramp, kërkoi nga kolegu i tij ukrainas për të qëndruar para mikrofonit dhe të thotë tre fjalë: hetime, Bajdën dhe Klinton, sipas transkriptit nga deklarata...

Trump thotë se nuk është i shqetësuar nga hetimi ndaj tij

para 8 muajve - InfoShqip

Presidenti i SHBA Donald Trump tha se ai nuk është i shqetësuar në lidhje me hetimin e Dhomës së Përfaqësuesve, tani që dëshmitë do të bëhen të hapura për publikun. Por ai tha se nuk dëshiron ta mbështesë...

Trump thotë se nuk është i shqetësuar nga hetimi ndaj tij

para 8 muajve - Tetova Sot

Presidenti i SHBA Donald Trump tha se ai nuk është i shqetësuar në lidhje me hetimin e Dhomës së Përfaqësuesve, tani që dëshmitë do të bëhen të hapura për publikun. Por ai tha se nuk dëshiron ta mbështesë...

Si sot 3 vjet më parë, Donald Trump u bë presidenti i Amerikës

para 8 muajve - Tetova1

Data 8 nëntor shënon përvjetorin e tretë të zgjedhjes së Donald Trumpit si Presidenti i 45-të i Shteteve të Bashkuara në vitin 2016. Zoti Trump mbetet një personazh i fuqishëm në politikën amerikane. Por...

Tre vjet nga zgjedhja e Presidentit Trump

para 8 muajve - Zëri i Amerikës

8 nëntori shënon përvjetorin e tretë të zgjedhjes së Donald Trumpit si Presidenti i 45-të i Shteteve të Bashkuara në vitin 2016. Zoti Trump mbetet një personazh i fuqishëm në politikën amerikane. Por përvjetori...

Si sot 3 vjet më parë, Donald Trump u bë presidenti i Amerikës

para 8 muajve - Shenja

Data 8 nëntor shënon përvjetorin e tretë të zgjedhjes së Donald Trumpit si Presidenti i 45-të i Shteteve të Bashkuara në vitin 2016. Zoti Trump mbetet një personazh i fuqishëm në politikën amerikane. Por...

Trump: Nuk jam i shqetësuar nga hetimi

para 8 muajve - Vizion Plus

Presidenti i SHBA Donald Trump  është shprehur se nuk është i shqetësuar në lidhje me hetimin e Dhomës së Përfaqësuesve, tani që dëshmitë do të bëhen të hapura për publikun. Duke folur para gazetarëve...

Trump thotë se nuk është i shqetësuar nga hetimi ndaj tij

para 8 muajve - Fol

Presidenti i SHBA Donald Trump tha se ai nuk është i shqetësuar në lidhje me hetimin e Dhomës së Përfaqësuesve, tani që dëshmitë do të bëhen të hapura për publikun. Por ai tha se nuk dëshiron ta mbështesë...

Trump thotë se nuk është i shqetësuar nga hetimi ndaj tij

para 8 muajve - Arbresh

Presidenti i SHBA Donald Trump tha se ai nuk është i shqetësuar në lidhje me hetimin e Dhomës së Përfaqësuesve, tani që dëshmitë do të bëhen të hapura për publikun. Por ai tha se nuk dëshiron ta mbështesë...

Trump: Nuk jam i shqetësuar nga hetimi

para 8 muajve - Zëri i Amerikës

Presidenti i SHBA Donald Trump tha se ai nuk është i shqetësuar në lidhje me hetimin e Dhomës së Përfaqësuesve, tani që dëshmitë do të bëhen të hapura për publikun. Por ai tha se nuk dëshiron ta mbështesë...

Trump thotë se nuk është i shqetësuar nga hetimi ndaj tij

para 8 muajve - Bota Press

Presidenti i SHBA Donald Trump tha se ai nuk është i shqetësuar në lidhje me hetimin e Dhomës së Përfaqësuesve, tani që dëshmitë do të bëhen të hapura për publikun. Por ai tha se nuk dëshiron ta mbështesë...

Tre vjet më parë, Donald Trump u zgjodh President

para 8 muajve - Illyria

8 nëntori shënon përvjetorin e tretë të zgjedhjes së Donald Trumpit si Presidenti i 45-të i Shteteve të Bashkuara në vitin 2016. Zoti Trump mbetet një personazh i fuqishëm në politikën amerikane. Por përvjetori...

Tre vjet nga zgjedhja e Presidentit Trump

para 8 muajve - Arbresh

8 nëntori shënon përvjetorin e tretë të zgjedhjes së Donald Trumpit si Presidenti i 45-të i Shteteve të Bashkuara në vitin 2016. Zoti Trump mbetet një personazh i fuqishëm në politikën amerikane. Por përvjetori...

Vazhdojnë dëshmitë në hetimet për Trumpin

para 8 muajve - Insajderi

Jennifer Williams ka qenë një ndër ata që kanë dëgjuar telefonatën e presidentit Donald Trump në korrik, ku ai i kërkonte Presidentit të Ukrainës Volodymyr Zelenskiy që të niste një hetim që mund ta ndihmonte...

Vazhdojnë dëshmitë në hetimet mbi Presidentit Trump

para 8 muajve - Top Channel

Një këshilltare për çështjet e jashtme të nënpresidentit Mike Pence po dëshmon sot pas dyerve të mbyllura në hetimin që ka në shënjestër Presidentin Donald Trump dhe që synon ngritjen e akuzave për shkarkimin...

Vazhdojnë dëshmitë në hetimet mbi Presidentit Trump

para 8 muajve - Shenja

Një këshilltare për çështjet e jashtme të nënpresidentit Mike Pence po dëshmon sot pas dyerve të mbyllura në hetimin që ka në shënjestër Presidentin Donald Trump dhe që synon ngritjen e akuzave për shkarkimin...

Vazhdojnë dëshmitë në hetimet mbi Presidentit Trump

para 8 muajve - Periskopi

Një këshilltare për çështjet e jashtme të nënpresidentit Mike Pence po dëshmon sot pas dyerve të mbyllura në hetimin që ka në shënjestër Presidentin Donald Trump dhe që synon ngritjen e akuzave për shkarkimin...

Zgjedhjet e së martës, shenjë inkurajuese për demokratët

para 8 muajve - Top Channel

Demokratët në Shtetet e Bashkuara po festojnë fitoret në zgjedhjet në shtetet e Virxhinias dhe Kentakit që ndoshta mund të jenë tregues të vështirësive që mund ta presin Presidentin Donald Trump në fushatën...

Vazhdojnë dëshmitë në hetimet mbi Trumpin

para 8 muajve - Gazeta Express

Një këshilltare për çështjet e jashtme të nënpresidentit Mike Pence po dëshmon sot pas dyerve të mbyllura në hetimin që ka në shënjestër Presidentin Donald Trump dhe që synon ngritjen e akuzave për shkarkimin...

Zgjedhjet e së martës, shenjë inkurajuese për demokratët

para 8 muajve - Koha.mk

Demokratët në Shtetet e Bashkuara po festojnë fitoret në zgjedhjet në shtetet e Virxhinias dhe Kentakit që ndoshta mund të jenë tregues të vështirësive që mund ta presin Presidentin Donald Trump në fushatën...

Vazhdojnë dëshmitë në hetimet mbi Trumpin

para 8 muajve - Tetova Sot

Një këshilltare për çështjet e jashtme të nënpresidentit Mike Pence po dëshmon sot pas dyerve të mbyllura në hetimin që ka në shënjestër Presidentin Donald Trump dhe që synon ngritjen e akuzave për shkarkimin...

Vazhdojnë dëshmitë në hetimet mbi Pres. Trump

para 8 muajve - Zëri i Amerikës

Një këshilltare për çështjet e jashtme të nënpresidentit Mike Pence po dëshmon sot pas dyerve të mbyllura në hetimin që ka në shënjestër Presidentin Donald Trump dhe që synon ngritjen e akuzave për shkarkimin...

Zgjedhjet e së martës, shenjë inkurajuese për demokratët

para 8 muajve - Zëri i Amerikës

Demokratët në Shtetet e Bashkuara po festojnë fitoret në zgjedhjet në shtetet e Virxhinias dhe Kentakit që ndoshta mund të jenë tregues të vështirësive që mund ta presin Presidentin Donald Trump në fushatën...

Vazhdojnë dëshmitë në hetimet mbi Trumpin

para 8 muajve - Gazeta Observer

Një këshilltare për çështjet e jashtme të nënpresidentit Mike Pence po dëshmon sot pas dyerve të mbyllura në hetimin që ka në shënjestër Presidentin Donald Trump dhe që synon ngritjen e akuzave për shkarkimin...

Shumica e amerikanëve presin që Tramp të fitojë në vitin 2020

para 8 muajve - Koha.mk

Më pak se një vit para zgjedhjeve presidenciale ne SHBA në vitin 2020, numër më i madh i votuesve të regjistruar kanë vlerësuar se me siguri presidenti aktual Donald Tramp do të fitojë mandatin e dytë...

SHBA, çfarë po ndodh me hetimet në Dhomën e Përfaqësuesve

para 8 muajve - Insajderi

Dëshmia e tij mund të hedhë dritë mbi çështjen e shkarkimit të ambasadores së SHBA në Ukrainë, Marie Yovanovitch. Zonja Yovanovitch, diplomate karriere, shihej nga disa ndihmës të zotit Trump si pengesë...

Nisma për shkarkimin e presidentit Trump, seancat publike nisin javën e ardhshme

para 8 muajve - BalkanWeb

Demokratët që udhëheqin hetimet për shkarkim të presidentit amerikan, Donald Trump në Dhomën e Përfaqësuesve deklaruan se javën e ardhshme do të zhvillojnë dy seanca publike, në të cilat do të dëshmojnë...

Nisma për shkarkimin e presidentit Trump, nisin javën e ardhshme seancat publike

para 8 muajve - Lexo

Demokratët që udhëheqin hetimet për shkarkim të presidentit amerikan, Donald Trump në Dhomën e Përfaqësuesve deklaruan se javën e ardhshme do të zhvillojnë dy seanca publike, në të cilat do të dëshmojnë...

SHBA/ Ja çfarë po ndodh me hetimin në Dhomën e Përfaqësuesve

para 8 muajve - Top Channel

Një zyrtar i lartë i Departamentit amerikan të Shtetit dëshmoi të mërkurën si pjesë e hetimit që ka në shënjestër Presidentin Donald Trump. Dëshmia e tij mund të hedhë dritë mbi çështjen e shkarkimit të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK