http://kariera.mk

Të tjera probleme për Roman Polanski, akuzohet për përdhunim në Francë pas 44 vitesh

para 8 muajve - BalkanWeb

Një qytetare franceze, Valentine Monnier, ka akuzuar regjisorin Roman Polanski se e ka përdhunuar në vitin 1975. Fotografe, artiste dhe ish modele në New York, gruaja ka vendosur të rrëfejë se është përdhunuar,...

FOTOT/ Aktorja akuzon regjisorin e njohur se e përdhunoi kur ishte 18 vjeç në një resort: Kisha frikë të flisja

para 8 muajve - Gazeta Tema

Aktorja franceze Valentine Monnier ka akuzuar regjisorin fitues të Oskarit, Roman Polanski për dhunimin e saj kur ajo ishte 18 vjeç në një resort skish. Monnier hoqi dorë nga e drejta e saj për anonimitet,...

Aktorja e famshme akuzon publikisht regjisorin fitues të Oskarit: Më përdhunoi brutalisht kur isha 18-vjeç

para 8 muajve - 24 ore

Aktorja e filmit francez Valentine Monnier ka akuzuar regjisorin fitues të Oskarit Roman Polanski për dhunimin e saj kur ajo ishte 18 vjeç në një resort skish. Monnier hoqi dorë nga e drejta e saj për...

Aktorja e famshme akuzon publikisht regjisorin fitues të Oskarit: Më përdhunoi brutalisht kur isha 18-vjeç

para 8 muajve - Top Channel

Aktorja e filmit francez Valentine Monnier ka akuzuar regjisorin fitues të Oskarit Roman Polanski për dhunimin e saj kur ajo ishte 18 vjeç në një resort skish. Monnier hoqi dorë nga e drejta e saj për...

Më përdhunoi brutalisht kur isha 18-vjeç

para 8 muajve - Infokusi

Aktorja e filmit francez Valentine Monnier ka akuzuar regjisorin fitues të Oskarit Roman Polanski për dhunimin e saj kur ajo ishte 18 vjeç në një resort skish. Monnier hoqi dorë nga e drejta e saj për...

Aktorja e njohur e akuzon regjisorin e saj për përdhunim

para 8 muajve - RTV 21

Thotë se ishte vetëm 18-vjeçe kur ai e përdhunoi Aktorja e njohur franceze, Valentine Monnier e akuzoi regjisorin e njohur, Roman Polanski (fitues i çmimit Oscar), se e dhunoi atë kur ishte 18-vjeçare....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK