http://kariera.mk

Historia e vajzës së priftit e cila pranoi Islamin

para 8 muajve - InfoShqip

A mund të imagjinoni në Minnesota ku shumica janë të bardhë, një vajzë bjonde, me sy të kaltër, një ditë të bëhet muslimane, të vendosë mbulesën dhe të sigurojë jetesën duke iu përkushtuar punimeve profesionale...

Historia e vajzës së priftit e cila pranon Islamin

para 8 muajve - Tetova Sot

A mund të imagjinoni në Minnesota ku shumica janë të bardhë, një vajzë bjonde, me sy të kaltër, një ditë të bëhet muslimane, të vendosë mbulesën dhe të sigurojë jetesën duke iu përkushtuar punimeve profesionale...

Historia e vajzës së priftit e cila pranon Islamin

para 8 muajve - Tetova1

A mund të imagjinoni në Minnesota ku shumica janë të bardhë, një vajzë bjonde, me sy të kaltër, një ditë të bëhet muslimane, të vendosë mbulesën dhe të sigurojë jetesën duke iu përkushtuar punimeve profesionale...

Vajza e priftit që pranoi fenë msylimane

para 8 muajve - PortaliOnline

A mund të imagjinoni në Minnesota ku shumica janë të bardhë, një vajzë bjonde, me sy të kaltër, një ditë të bëhet muslimane, të vendosë mbulesën dhe të sigurojë jetesën duke iu përkushtuar punimeve profesionale...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK