http://kariera.mk

Amerikanët të ndarë mbi procesin e hetimit të presidentit

para 8 muajve - Portalb

Miliona amerikanë po ndjekin seancat dëgjimore në Kongresin amerikan lidhur me procesin për shkarkimin e Presidentit Donald Trump. Korrespondenti i Zërit të Amerikës Mike O’Sullivan njofton nga qyteti...

Hetimi ndaj presidentit Trump, amerikanët janë të ndarë

para 8 muajve - BalkanWeb

Miliona amerikanë po ndjekin seancat dëgjimore në Kongresin amerikan lidhur me procesin për shkarkimin e Presidentit Donald Trump. Korrespondenti i Zërit të Amerikës Mike O’Sullivan njofton nga qyteti...

Amerikanët të ndarë mbi procesin e hetimit të presidentit

para 8 muajve - Top Channel

Miliona amerikanë po ndjekin seancat dëgjimore në Kongresin amerikan lidhur me procesin për shkarkimin e Presidentit Donald Trump. Korrespondenti i Zërit të Amerikës Mike O’Sullivan njofton nga qyteti...

Amerikanët të ndarë mbi procesin e hetimit të presidentit Donald Trump

para 8 muajve - Gazeta Tema

Miliona amerikanë po ndjekin seancat dëgjimore në Kongresin amerikan lidhur me procesin për shkarkimin e Presidentit Donald Trump. Korrespondenti i Zërit të Amerikës Mike O’Sullivan njofton nga qyteti...

Amerikanët të ndarë mbi procesin e hetimit të presidentit

para 8 muajve - Zëri i Amerikës

Miliona amerikanë po ndjekin seancat dëgjimore në Kongresin amerikan lidhur me procesin për shkarkimin e Presidentit Donald Trump. Korrespondenti i Zërit të Amerikës Mike O’Sullivan njofton nga qyteti...

Seancat publike për Trump, rreth 14 milionë persona para ekranit

para 8 muajve - Opinion

Rreth 13.8 milionë persona në Shtetet e Bashkuara kanë parë transmetimin e drejtpërdrejtë të ditës së parë të seancave dëgjimore publike në hetimet e udhëhequra nga demokratët, për shkarkimin e Presidentit...

Rreth 14 milionë persona ndoqën seancat publike për hetimet rreth Trumpit

para 8 muajve - Gazeta Express

Rreth 13.8 milionë persona në Shtetet e Bashkuara kanë shikuar transmetimin e drejtpërdrejtë të ditës së parë të seancave dëgjimore publike në hetimet e udhëhequra nga demokratët, për shkarkim të presidentit...

Rreth 14 milionë persona ndoqën seancat publike për hetimet rreth Trumpit

para 8 muajve - Top Channel

Rreth 13.8 milionë persona në Shtetet e Bashkuara kanë shikuar transmetimin e drejtpërdrejtë të ditës së parë të seancave dëgjimore publike në hetimet e udhëhequra nga demokratët, për shkarkim të presidentit...

Rreth 14 milionë persona ndoqën seancat publike për hetimet rreth Trumpit

para 8 muajve - Alsat-M

Rreth 13.8 milionë persona në Shtetet e Bashkuara kanë shikuar transmetimin e drejtpërdrejtë të ditës së parë të seancave dëgjimore publike në hetimet e udhëhequra nga demokratët, për shkarkim të presidentit...

Rreth 14 milionë persona ndoqën seancat publike për hetimet rreth Trumpit

para 8 muajve - Koha.mk

Rreth 13.8 milionë persona në Shtetet e Bashkuara kanë shikuar transmetimin e drejtpërdrejtë të ditës së parë të seancave dëgjimore publike në hetimet e udhëhequra nga demokratët, për shkarkim të presidentit...

Rreth 14 milionë persona ndoqën senacat publike për hetimet rreth Trumpit

para 8 muajve - Evropa e Lirë

Rreth 13.8 milionë persona në Shtetet e Bashkuara kanë shikuar transmetimin e drejtpërdrejtë të ditës së parë të seancave dëgjimore publike në hetimet e udhëhequra nga demokratët, për shkarkim të presidentit...

Rreth 14 milionë persona ndoqën seancat publike për hetimet rreth Trumpit

para 8 muajve - Lajm

Rreth 13.8 milionë persona në Shtetet e Bashkuara kanë shikuar transmetimin e drejtpërdrejtë të ditës së parë të seancave dëgjimore publike në hetimet e udhëhequra nga demokratët, për shkarkim të presidentit...

Rreth 13,8 milionë persona ndoqën seancat publike për hetimet rreth Trumpit

para 8 muajve - Shenja

Rreth 13,8 milionë persona në Shtetet e Bashkuara kanë shikuar transmetimin e drejtpërdrejtë të ditës së parë të seancave dëgjimore publike në hetimet e udhëhequra nga demokratët, për shkarkim të presidentit...

Rreth 14 milionë persona ndoqën seancat publike për hetimet rreth Trumpit

para 8 muajve - Epoka e Re

Rreth 13.8 milionë persona në Shtetet e Bashkuara kanë shikuar transmetimin e drejtpërdrejtë të ditës së parë të seancave dëgjimore publike në hetimet e udhëhequra nga demokratët, për shkarkim të presidentit...

Rreth 14 milionë persona ndoqën seancat publike për hetimet rreth Trumpit

para 8 muajve - Fakti Ditor

Rreth 13.8 milionë persona në Shtetet e Bashkuara kanë shikuar transmetimin e drejtpërdrejtë të ditës së parë të seancave dëgjimore publike në hetimet e udhëhequra nga demokratët, për shkarkim të presidentit...

Interesim i madh  për hetimet e Trump, rreth 14 milionë persona i ndoqën seancat

para 8 muajve - Periskopi

Rreth 13.8 milionë persona në Shtetet e Bashkuara kanë shikuar transmetimin e drejtpërdrejtë të ditës së parë të seancave dëgjimore publike në hetimet e udhëhequra nga demokratët, për shkarkim të presidentit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK