http://kariera.mk

Donald Trump fal dy ushtarakë amerikanë të akuzuar për krime lufte

para 8 muajve - Gazeta Tema

Kundër këshillave të zyrtarëve të mbrojtjes presidenti Trump fali të premten dy ushtarakë amerikanë të akuzuar për krime lufte në Afganistan, përfshirë një që ishte dënuar dhe një që ishte në pritje të...

Trump fal dy ushtarakë amerikanë të akuzuar për krime lufte

para 8 muajve - Vizion Plus

Presidenti Donald Trump ka dalë kundër këshillave të zyrtareve të mbrojtjes dhe ka falur dy ushtarakë amerikanë të akuzuar për krime lufte në Afganistan, përfshirë një që ishte dënuar dhe një që ishte...

Presidenti Trump fal dy ushtarakë amerikanë të akuzuar për krime lufte

para 8 muajve - Top Channel

Kundër këshillave të zyrtarëve të mbrojtjes Presidenti Trump fali të premten dy ushtarakë amerikanë të akuzuar për krime lufte në Afganistan, përfshirë një që ishte dënuar dhe një që ishte në pritje të...

Donald Trump i falë dy ushtarë amerikanë të akuzuar për krime lufte

para 8 muajve - Sinjali

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, i ka falur dy ushtarë amerikanë që akuzoheshin për krime lufte në Afganistan, përfshirë një që ishte dënuar dhe një që ishte në pritje të gjykimit....

Trump fal dy ushtarakë amerikanë të akuzuar për krime lufte

para 8 muajve - Arbresh

Kundër këshillave të zyrtarëve të mbrojtjes Presidenti Trump fali të premten dy ushtarakë amerikanë të akuzuar për krime lufte në Afganistan, përfshirë një që ishte dënuar dhe një që ishte në pritje të...

Donald Trump fal dy ushtarakë amerikanë të akuzuar për krime lufte

para 8 muajve - Gazeta Tema

Kundër këshillave të zyrtarëve të mbrojtjes Presidenti Trump fali të premten dy ushtarakë amerikanë të akuzuar për krime lufte në Afganistan, përfshirë një që ishte dënuar dhe një që ishte në pritje të...

Trump fal të akuzuarit për krime lufte në Afganistan, mbledh reagime masive

para 8 muajve - Gazeta e re

Kundër këshillave të zyrtarëve të mbrojtjes Presidenti Trump fali të premten dy ushtarakë amerikanë të akuzuar për krime lufte në Afganistan, përfshirë një që ishte dënuar dhe një që ishte në pritje të...

Presidenti Trump fal dy ushtarakë amerikanë të akuzuar për krime lufte

para 8 muajve - Zëri i Amerikës

Kundër këshillave të zyrtarëve të mbrojtjes Presidenti Trump fali të premten dy ushtarakë amerikanë të akuzuar për krime lufte në Afganistan, përfshirë një që ishte dënuar dhe një që ishte në pritje të...

Trump fal dy ushtarakë amerikanë të akuzuar për krime lufte në Afganistan

para 8 muajve - Arbresh

Kundër këshillave të zyrtarëve të mbrojtjes Presidenti Trump fali të premten dy ushtarakë amerikanë të akuzuar për krime lufte në Afganistan, përfshirë një që ishte dënuar dhe një që ishte në pritje të...

Trump-i fal ushtarët e dënuar për krime lufte në Lindjen e Mesme

para 8 muajve - Gazeta Express

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, e ka falur një pjesëtar të forcave speciale amerikane, i cili vitin e ardhshëm do të duhej të dilte në gjyq për vrasjen e një të dyshuari afgan për prodhimin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK