http://kariera.mk

Protesta në Iran pas ngritjes së çmimit të naftës

para 8 muajve - Top Channel

Irani është kapluar nga protestat pas vendimit të papritur të qeverisë për ngritje të çmimit të naftës, raportojnë mediat iraniane. Çmimet u ngritën për së paku 50 për qind të premten. Autoritetet kanë...

Rritja e çmimit të naftës, valë protestash në Iran

para 8 muajve - Medial

Lexime: 2 Mediat iraniane raportojnë se Irani është përfshirë në një valë protestash për shkak të rritjse së çmimit të naftës. Në një kohë që Irani është përballur me sanksione të rënda ndaj eksportit...

Protesta në Iran pas ngritjes së çmimit të naftës

para 8 muajve - BalkanWeb

Irani është kapluar nga protestat pas vendimit të papritur të qeverisë për ngritje të çmimit të naftës, raportojnë mediat iraniane. Çmimet u ngritën për së paku 50 për qind të premten. Autoritetet kanë...

Protesta në Iran pas ngritjes së çmimit të naftës

para 8 muajve - Portalb

Irani është kapluar nga protestat pas vendimit të papritur të qeverisë për ngritje të çmimit të naftës, raportojnë mediat iraniane. Çmimet u ngritën për së paku 50 për qind të premten. Autoritetet kanë...

Iran/ Protesta kundër racionalizimit të naftës

para 8 muajve - Top Channel

Në Iran kanë shpërthyer protestat pas vendimit të papritur të autoriteteve për rritje të çmimit të naftës dhe racionalizimin e saj. Çmimet u rritën me të paktën 50 për qind të premten. Autoritetet kanë...

Protesta në Iran pas ngritjes së çmimit të naftës

para 8 muajve - Zhurnal

Irani është kapluar nga protestat pas vendimit të papritur të qeverisë për ngritje të çmimit të naftës, raportojnë mediat iraniane. Çmimet u ngritën për së paku 50 për qind të premten. Autoritetet kanë ...

Rritet çmimi i naftës, protestuesit mbushin sheshet

para 8 muajve - Standard

Irani është kapluar nga protestat pas vendimit të papritur të qeverisë për ngritje të çmimit të naftës, raportojnë mediat iraniane. Çmimet u ngritën për së paku 50 për qind të premten, raporton Rel. Autoritetet...

Protesta në Iran pas ngritjes së çmimit të naftës

para 8 muajve - Tetova Sot

Irani është kapluar nga protestat pas vendimit të papritur të qeverisë për ngritje të çmimit të naftës, raportojnë mediat iraniane. Çmimet u ngritën për së paku 50 për qind të premten. Autoritetet kanë...

Protesta në Iran pas ngritjes së çmimit të naftës

para 8 muajve - Alsat-M

Irani është kapluar nga protestat pas vendimit të papritur të qeverisë për ngritje të çmimit të naftës, raportojnë mediat iraniane. Çmimet u ngritën për së paku 50 për qind të premten. Autoritetet kanë...

Protesta në Iran pas ngritjes së çmimit të naftës

para 8 muajve - Insajderi

Irani është kapluar nga protestat pas vendimit të papritur të qeverisë për ngritje të çmimit të naftës, raportojnë mediat iraniane. Çmimet u ngritën për së paku 50 për qind të premten. Autoritetet kanë...

Protesta në Iran pas ngritjes së çmimit të naftës

para 8 muajve - Aktuale

Irani është kapluar nga protestat pas vendimit të papritur të qeverisë për ngritje të çmimit të naftës, raportojnë mediat iraniane. Çmimet u ngritën për së paku 50 për qind të premten. Autoritetet kanë...

Protesta në Iran pas ngritjes së çmimit të naftës

para 8 muajve - Evropa e Lirë

Irani është kapluar nga protestat pas vendimit të papritur të qeverisë për ngritje të çmimit të naftës, raportojnë mediat iraniane. Çmimet u ngritën për së paku 50 për qind të premten. Autoritetet kanë...

Protesta në Iran pas ngritjes së çmimit të naftës

para 8 muajve - Zyrtare

Irani është kapluar nga protestat pas vendimit të papritur të qeverisë për ngritje të çmimit të naftës, raportojnë mediat iraniane. Çmimet u ngritën për së paku 50 për qind të premten. Autoritetet kanë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK