http://kariera.mk

Kërcënon Turqia: Raketat i kemi blerë për t’i përdorur, jo për t’i ruajtur

para 8 muajve - Gazeta Express

Turqia bleu sistemin e mbrojtjes raketore S-400 të Rusisë për ta përdorur atë e jo për ta lënë stok – tha të shtunën, disa ditë pas bisedimeve midis presidentëve Trump dhe Erdogan, Ismail Demir, kreu i...

Turqia: Raketat i kemi blerë për t’i përdorur, jo për t’i ruajtur

para 8 muajve - Tetova1

Turqia bleu sistemin e mbrojtjes raketore S-400 të Rusisë për ta përdorur atë e jo për ta lënë stok – tha të shtunën, disa ditë pas bisedimeve midis presidentëve Trump dhe Erdogan, Ismail Demir, kreu i...

Kërcënon Turqia: Raketat i kemi blerë për t’i përdorur, jo për t’i ruajtur

para 8 muajve - Tetova Sot

Turqia bleu sistemin e mbrojtjes raketore S-400 të Rusisë për ta përdorur atë e jo për ta lënë stok – tha të shtunën, disa ditë pas bisedimeve midis presidentëve Trump dhe Erdogan, Ismail Demir, kreu i...

Turqia: Raketat S 400 i kemi blerë për ti përdorur jo për ti mbajtur

para 8 muajve - InfoShqip

Turqia bleu sistemin e mbrojtjes raketore S-400 të Rusisë për ta përdorur atë e jo për ta lënë stok – tha të shtunën, disa ditë pas bisedimeve midis presidentëve Trump dhe Erdogan, Ismail Demir, kreu i...

Turqia aktivizon raketat antiajrore ruse

para 8 muajve - Gazeta Express

Turqia do të përdorë raketat antiajrore ruse pavarësisht kërcënimeve për sanksione amerikan, deklaroi sot një zyrtar qeveritar turk, dy ditë pas takimit të presidentëve, Recep Tayyip Erdogan dhe Donald...

Turqia: Raketat i kemi blerë për t’i përdorur, jo për t’i ruajtur

para 8 muajve - Arbresh

Turqia bleu sistemin e mbrojtjes raketore S-400 të Rusisë për ta përdorur atë e jo për ta lënë stok – tha të shtunën, disa ditë pas bisedimeve midis presidentëve Trump dhe Erdogan, Ismail Demir, kreu i...

Turqia aktivizon raketat antiajrore ruse

para 8 muajve - Flaka

Turqia do të përdorë raketat antiajrore ruse pavarësisht kërcënimeve për sanksione amerikan, deklaroi sot një zyrtar qeveritar turk, dy ditë pas takimit të presidentëve, Recep Tayyip Erdogan dhe Donald...

Turqia aktivizon raketat antiajrore ruse pavarësisht kërcënimeve amerikane për sanksione

para 8 muajve - BalkanWeb

Turqia do të përdorë raketat antiajrore ruse pavarësisht kërcënimeve për sanksione amerikan, deklaroi sot një zyrtar qeveritar turk, dy ditë pas një takimi mes presidentëve, Recep Tayyip Erdogan dhe Donald...

Dy ditë pas takimit me Trump në SHBA, Erdogan aktivizon raketat antiajrore ruse

para 8 muajve - Gazeta Tema

Turqia do të përdorë raketat antiajrore ruse pavarësisht kërcënimeve për sanksione amerikan, deklaroi sot një zyrtar qeveritar turk, dy ditë pas një takimi mes presidentëve, Recep Tayyip Erdogan dhe Donald...

Turqia s’heq dorë nga raketat ruse, por ofron të blejë ato amerikane

para 8 muajve - InfoShqip

Turqia i ka blerë sistemet mbrojtëse ruse S-400 për t’i shfrytëzuar, por ende janë të hapur të konsiderojnë ofertën e SHBA’ve për sistemin amerikan “Patriot”, thotë kreu i drejtorisë së industrisë së mbrojtjes...

Turqia aktivizon raketat antiajrore ruse

para 8 muajve - KosovaPress

“Ne do të bëjmë atë që kemi për të bërë dhe sistemi i raketave do të bëhet i përdorshëm. Mënyra se si ai do të përdoret, do të jetë objekt i një vendimi të mëvonshëm”, deklaroi Ismail Demir, i ngarkuar...

Turqia: S-400 është blerë për t’u përdorur e jo qëndruar stok

para 8 muajve - Te Sheshi

Turqia bleu sistemin e mbrojtjes raketore S-400 të Rusisë për ta përdorur atë e jo për ta lënë stok – tha të shtunën, disa ditë pas bisedimeve midis presidentëve Trump dhe Erdogan, Ismail Demir, kreu i...

Senatori amerikan dëshiron të ndalojë ligjin për sanksione ndaj Turqisë

para 8 muajve - Anadolu Agency

Ankara Kryetari i Komitetit për Marrëdhënie të Jashtme të senatit amerikan, Jim Risch, thotë se do të pauzojë sanksionet ndaj Turqisë, raporton Anadolu Agency (AA). "Ndoshta është më mirë që ne të mos...

Erdogan shprehet i gatshëm për blerjen e raketave Patriot pa hequr dorë nga S-400 ruse

para 8 muajve - Koha.mk

Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan konfirmoi se vendi i tij ishte i gatshëm për të blerë raketa amerikane Patriot, por pa hequr dorë nga raketat ruse S-400, blerja e të cilave ka tendosur marrëdhëniet...

Turqi, Erdogan: Të gatshëm për blerjen e raketave Patriot pa hequr dorë nga S-400

para 8 muajve - Zhurnal

Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan konfirmoi se vendi i tij ishte i gatshëm për të blerë raketa amerikane Patriot, por pa hequr dorë nga raketat ruse S-400, blerja e të cilave ka tendosur marrëdhëniet...

Turqi, Erdogan: Të gatshëm për blerjen e raketave Patriot pa hequr dorë nga S-400

para 8 muajve - BalkanWeb

Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan konfirmoi se vendi i tij ishte i gatshëm për të blerë raketa amerikane Patriot, por pa hequr dorë nga raketat ruse S-400, blerja e të cilave ka tendosur marrëdhëniet...

Erdogan shprehet i gatshëm për blerjen e raketave Patriot pa hequr dorë nga S-400 ruse

para 8 muajve - Ekonomia Online

Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan konfirmoi se vendi i tij ishte i gatshëm për të blerë raketa amerikane Patriot, por pa hequr dorë nga raketat ruse S-400, blerja e të cilave ka tendosur marrëdhëniet...

Erdogan refuzon shantazhin: Nuk besoj se Senati do kalojë rezolutën për genocidin armen

para 8 muajve - Respublica

Presidenti turk Recep Tayyip Erdogan ka deklaruar se ai beson se Senati amerikan nuk do ta miratojë rezolutën e Kongresit që njeh genocidin armen. Besoj se Senati do të veprojë me kujdes dhe nuk do të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK