http://kariera.mk

Ish-gjenerali izraelit: Duhet të vrasim nga 50 rezistues palestinezë çdo ditë

para 8 muajve - BalkanWeb

Ish gjenerali dhe komandanti i Komandës Jugore të Ushtrisë Izraelite, Tzvika Fogel, akuzoi autoritetet izraelite se janë qyqarë dhe tha se Izraeli duhet të vrasë nga 50 pjesëtarë të grupeve palestineze...

Ish-gjenerali izraelit: Duhet të vrasim nga 50 terroristë palestinezë çdo ditë

para 8 muajve - Gazeta Express

Ish gjenerali dhe komandanti i Komandës Jugore të Ushtrisë Izraelite, Tzvika Fogel, akuzoi autoritetet izraelite se janë qyqarë dhe tha se Izraeli duhet të vrasë nga 50 pjesëtarë të grupeve palestineze...

Ish-gjenerali izraelit: Duhet të vrasim nga 50 rezistues palestinezë çdo ditë

para 8 muajve - Gazeta Express

Ish gjenerali dhe komandanti i Komandës Jugore të Ushtrisë Izraelite, Tzvika Fogel, akuzoi autoritetet izraelite se janë qyqarë dhe tha se Izraeli duhet të vrasë nga 50 pjesëtarë të grupeve palestineze...

Sulmet ajrore të militantëve palestinezë pengojnë armëpushimin e tensionuar në Gaza

para 8 muajve - Top Channel

Militantët palestinezë kanë hedhur dy raketa në drejtim të Izraelit nga Gaza të shtunën, ndërkaq ushtria izraelite është përgjigjur menjëherë me një numër të sulmeve ajrore ndaj caqeve të militantëve....

Sulmet ajrore të militantëve palestinezë pengojnë armëpushimin e tensionuar në Gaza

para 8 muajve - TV21

Ushtria izraelite është përgjigjur menjëherë Ushtria izraelite është përgjigjur menjëherë Militantët palestinezë kanë hedhur dy raketa në drejtim të Izraelit nga Gaza të shtunën, ndërkaq ushtria izraelite...

Sulmet ajrore të militantëve palestinezë pengojnë armëpushimin e tensionuar në Gaza

para 8 muajve - RTV 21

Ushtria izraelite është përgjigjur menjëherë Militantët palestinezë kanë hedhur dy raketa në drejtim të Izraelit nga Gaza të shtunën, ndërkaq ushtria izraelite është përgjigjur menjëherë me një numër të...

Sulmet ajrore të militantëve palestinezë pengojnë armëpushimin e tensionuar në Gaza

para 8 muajve - Portalb

Militantët palestinezë kanë hedhur dy raketa në drejtim të Izraelit nga Gaza të shtunën, ndërkaq ushtria izraelite është përgjigjur menjëherë me një numër të sulmeve ajrore ndaj caqeve të militantëve....

Shokon ish-gjenerali izraelit: Duhet të vrasim nga 50 terroristë palestinezë çdo ditë

para 8 muajve - Tetova Sot

Ish gjenerali dhe komandanti i Komandës Jugore të Ushtrisë Izraelite, Tzvika Fogel, akuzoi autoritetet izraelite se janë qyqarë dhe tha se Izraeli duhet të vrasë nga 50 pjesëtarë të grupeve palestineze...

Prishet armëpushimi në Gaza, militantët palestinezë hedhin raketa në Izrael

para 8 muajve - Gazeta Express

Militantët palestinezë kanë hedhur dy raketa në drejtim të Izraelit nga Gaza të shtunën, ndërkaq ushtria izraelite është përgjigjur menjëherë me një numër të sulmeve ajrore ndaj caqeve të militantëve....

Ish-gjenerali izraelit: Duhet të vrasim nga 50 terroristë palestinezë çdo ditë

para 8 muajve - Arbresh

Ish gjenerali dhe komandanti i Komandës Jugore të Ushtrisë Izraelite, Tzvika Fogel, akuzoi autoritetet izraelite se janë qyqarë dhe tha se Izraeli duhet të vrasë nga 50 pjesëtarë të grupeve palestineze...

Sulmet ajrore të militantëve palestinezë pengojnë armëpushimin e tensionuar në Gaza

para 8 muajve - Top Channel

Militantët palestinezë kanë hedhur dy raketa në drejtim të Izraelit nga Gaza të shtunën, ndërkaq ushtria izraelite është përgjigjur menjëherë me një numër të sulmeve ajrore ndaj caqeve të militantëve....

Prishet armëpushimi në Gaza

para 8 muajve - Tetova Sot

Militantët palestinezë kanë hedhur dy raketa në drejtim të Izraelit nga Gaza të shtunën, ndërkaq ushtria izraelite është përgjigjur menjëherë me një numër të sulmeve ajrore ndaj caqeve të militantëve....

Sulmet ajrore të militantëve palestinezë pengojnë armëpushimin në Gaza

para 8 muajve - Vizion Plus

Militantët palestinezë kanë hedhur dy raketa në drejtim të Izraelit nga Gaza të shtunën, ndërkaq ushtria izraelite është përgjigjur menjëherë me një numër të sulmeve ajrore ndaj caqeve të militantëve....

Sulmet ajrore të militantëve palestinezë pengojnë armëpushimin e tensionuar në Gaza

para 8 muajve - Zhurnal

Militantët palestinezë kanë hedhur dy raketa në drejtim të Izraelit nga Gaza të shtunën, ndërkaq ushtria izraelite është përgjigjur menjëherë me një numër të sulmeve ajrore ndaj caqeve të militantëve....

Ish-gjenerali izraelit: Duhet të vrasim nga 50 rezistues palestinezë çdo ditë

para 8 muajve - Gazeta e re

Fogel tha se Izraeli duhet të vrasë në ditë nga 50 pjesëtarë të grupeve të rezistencës në mënyrë që të detyrojë palestinezët të dorëzohen. Ish gjenerali dhe komandanti i Komandës Jugore të Ushtrisë Izraelite,...

Sulmet ajrore të militantëve palestinezë pengojnë armëpushimin e tensionuar në Gaza

para 8 muajve - Evropa e Lirë

Militantët palestinezë kanë hedhur dy raketa në drejtim të Izraelit nga Gaza të shtunën, ndërkaq ushtria izraelite është përgjigjur menjëherë me një numër të sulmeve ajrore ndaj caqeve të militantëve....

Ish-gjenerali izraelit: Duhet të vrasim nga 50 rezistues palestinezë çdo ditë

para 8 muajve - Anadolu Agency

Kuds Ish gjenerali dhe komandanti i Komandës Jugore të Ushtrisë Izraelite, Tzvika Fogel, akuzoi autoritetet izraelite se janë qyqarë dhe tha se Izraeli duhet të vrasë nga 50 pjesëtarë të grupeve palestineze...

Izraeli godet objektivat e Hamasit në Gaza

para 8 muajve - Anadolu Agency

Gaza Aeroplanët luftarakë izraelitë ndërmorën sulme të reja ajrore duke shënjestruar pozicionet e grupit palestinez të rezistencës Hamas në Rripin e Gazës, tha ushtria izraelite, transmeton Anadolu Agency...

Protesta në Bruksel kundër sulmeve Izraelite në Gaza

para 8 muajve - Arbresh

Sulmet e ushtrisë izraelite ndaj Rripit të Gazës që mbahet nën rrethim, janë protestuar në kryeqytetin e Belgjikës, Bruksel, raporton Anadolu Agency (AA). Qindra demonstrues të mbledhur para stacionit...

Bruksel, protesta kundër sulmeve Izraelite në Gaza

para 8 muajve - Zhurnal

Sulmet e ushtrisë izraelite ndaj Rripit të Gazës që mbahet nën rrethim, janë protestuar në kryeqytetin e Belgjikës, Bruksel, raporton Anadolu Agency (AA). Qindra demonstrues të mbledhur para stacionit...

Bruksel, protesta kundër sulmeve Izraelite në Gaza

para 8 muajve - Anadolu Agency

Bruksel Sulmet e ushtrisë izraelite ndaj Rripit të Gazës që mbahet nën rrethim, janë protestuar në kryeqytetin e Belgjikës, Bruksel, raporton Anadolu Agency (AA). Qindra demonstrues të mbledhur para stacionit...

Bruksel, protesta kundër sulmeve Izraelite në Gaza

para 8 muajve - Shenja

Sulmet e ushtrisë izraelite ndaj Rripit të Gazës që mbahet nën rrethim, janë protestuar në kryeqytetin e Belgjikës, Bruksel, raporton AA. Qindra demonstrues të mbledhur para stacionit qendror të trenit...

Izraeli pranon vrasjen e 8 anëtarëve të familjes në Gaza

para 8 muajve - Shenja

Ushtria izraelite të enjten pranoi se ka “bërë një gabim” në shënjestrimin e një ndërtese në qytetin e Gazës të mërkurën, e cila çoi në vrasjen e tetë anëtarëve të së njëjtës familje, transmeton AA. Duke...

Izraeli pranon vrasjen e 8 anëtarëve të familjes në Gaza

para 8 muajve - Anadolu Agency

Kuds Ushtria izraelite të enjten pranoi se ka "bërë një gabim" në shënjestrimin e një ndërtese në qytetin e Gazës të mërkurën, e cila çoi në vrasjen e tetë anëtarëve të së njëjtës familje, transmeton Anadolu...

Ushtria izraelite e pranon vrasjen e tetë anëtarëve të një familjeje në Gazë

para 8 muajve - Arbresh

Ushtria izraelite të enjten pranoi se ka “bërë një gabim” në shënjestrimin e një ndërtese në qytetin e Gazës të mërkurën, e cila çoi në vrasjen e tetë anëtarëve të së njëjtës familje, transmeton Anadolu...

Analistët: lidhja e ofensivës në Gaza me Netanjahun

para 8 muajve - Te Sheshi

Analistët palestinezë besojnë se vrasja nga Izraeli e komandantit të lartë ushtarak të grupit palestinez Xhihadi Islamik, Bahaa Abu al-Atta, i shërben qëllimeve politike, ushtarake dhe të sigurisë që kryeministri...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK