http://kariera.mk

Vdes i dyshuari për sulmin me armë në një shkollë të Kalifornisë

para 8 muajve - Opinion

Autoritetet njoftuan se gjashtëmbëdhjetë vjeçari që hapi zjarr në një shkollë të mesme të Kalifornisë duke vrarë 2 persona, ka vdekur. Pas sulmit ai u vetëqëllua në kokë dhe nuk arriti t’i mbijetojë plagëve...

Qëlloi dy adoleshentë dhe pastaj veten, vdes sulmuesi i shkollës në Kaliforni

para 8 muajve - Zyrtare

Autoritetet njoftuan se gjashtëmbëdhjetë vjeçari që hapi zjarr në një shkollë të mesme të Kalifornisë duke vrarë 2 persona, ka vdekur. Pas sulmit ai u vetëqëllua në kokë dhe nuk arriti t’i mbijetojë plagëve...

Vdes 16-vjeçari që dyshohej se sulmoi nxënësit në një shkollë të Kalifornisë

para 8 muajve - Gazeta Express

Autoritetet njoftuan se gjashtëmbëdhjetë vjeçari që hapi zjarr në një shkollë të mesme të Kalifornisë duke vrarë 2 persona, ka vdekur. Pas sulmit ai u vetëqëllua në kokë dhe nuk arriti t’i mbijetojë plagëve...

Ndërron jetë 16 vjeçari, pas sulmit me armë zjarri ndaj nxënësve të shkollës

para 8 muajve - Standard

Gjashtëmbëdhjetë vjeçari që hapi zjarr në një shkollë të mesme të Kalifornisë duke vrarë 2 persona, ka vdekur. Pas sulmit ai u vetëqëllua në kokë dhe nuk arriti t’i mbijetojë plagëve të marra. Policia...

Vdes i dyshuari për sulmin me armë në një shkollë të Kalifornisë

para 8 muajve - Zëri i Amerikës

Autoritetet njoftuan se gjashtëmbëdhjetë vjeçari që hapi zjarr në një shkollë të mesme të Kalifornisë duke vrarë 2 persona, ka vdekur. Pas sulmit ai u vetëqëllua në kokë dhe nuk arriti t’i mbijetojë plagëve...

Vdes 16-vjeçari që dyshohej se sulmoi nxënësit në një shkollë të Kalifornisë

para 8 muajve - Tetova Sot

Autoritetet njoftuan se gjashtëmbëdhjetë vjeçari që hapi zjarr në një shkollë të mesme të Kalifornisë duke vrarë 2 persona, ka vdekur. Pas sulmit ai u vetëqëllua në kokë dhe nuk arriti t’i mbijetojë plagëve...

Tjetër ngjarje e rëndë në SHBA, 9-vjeçari qëllon me armë dy bashkëmoshatarë

para 8 muajve - Flaka

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në një shkollë fillore në Kaliforni, ku një djalë 9-vjeçar ka qëlluar me armë dy fëmijë të tjerë të cilët fatmirësisht kanë mundur të shpëtojnë. Kjo ngjarje vjen vetëm...

Vdes 16-vjeçari që dyshohej se sulmoi nxënësit në një shkollë të Kalifornisë

para 8 muajve - Arbresh

Autoritetet njoftuan se gjashtëmbëdhjetë vjeçari që hapi zjarr në një shkollë të mesme të Kalifornisë duke vrarë 2 persona, ka vdekur. Pas sulmit ai u vetëqëllua në kokë dhe nuk arriti t’i mbijetojë plagëve...

Qëlloi dy adoleshentë dhe pastaj veten, vdes sulmuesi i shkollës në Kaliforni

para 8 muajve - Periskopi

Autoritetet njoftuan se gjashtëmbëdhjetë vjeçari që hapi zjarr në një shkollë të mesme të Kalifornisë duke vrarë 2 persona, ka vdekur. Pas sulmit ai u vetëqëllua në kokë dhe nuk arriti t’i mbijetojë plagëve...

E rëndë në SHBA, 9-vjeçari qëllon me armë dy bashkëmoshatarë në shkollë

para 8 muajve - Opinion

Një djalë vetëm 9-vjeçar ka qëlluar me armë dy fëmijë të tjerë të së njëjtës moshë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 07:30 të mëngjesit në ambientet e jashtme sportive të një shkolle në Kaliforni....

Tjetër ngjarje e rëndë në SHBA, 9-vjeçari qëllon me armë dy bashkëmoshatarë

para 8 muajve - Gazeta Tema

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në një shkollë fillore në Kaliforni, ku një djalë 9-vjeçar ka qëlluar me armë dy fëmijë të tjerë të cilët fatmirësisht kanë mundur të shpëtojnë. Kjo ngjarje vjen vetëm...

Të shtëna me armë në një shkollë të mesme në Kaliforni, 2 studentë të vrarë

para 8 muajve - BalkanWeb

Dy nxënës, të një gjimnazi në Kaliforni, 14 dhe 16 vjeç kanë mbetur të vrarë dhe pesë të tjerë janë plagosur pasi u qëlluan me armë nga një bashkëmoshatar i tyre. Autori hapi zjarr rreth orës 7 e 38 të...

Sul.m me armë në shkollë, 16-vjeçari vret dy nxënës

para 8 muajve - Medial

Lexime: 2 Dy nxënës mbetën të vrarë pasi u qëlluan me armë zjarri, në një lice në Kaliforni, në Santa Klarita pranë Los Angeles. Bëhet fjalë për një vajzë 16-vjeçare dhe një djalë 14-vjeçar, të cilët fillimisht...

Sulm me armë në një gjimnaz në Kaliforni, vriten dy të mitur

para 8 muajve - Opinion

Dy studentë janë vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur nga një person i armatosur që hapi zjarr në një shkollë të mesme në Kaliforni. Të shtënat u bënë në Shkollën e Mesme Saugus në Santa Clarita, në veri...

SHBA, Të paktën dy të vdekur pas sulmit me armë në një shkollë

para 8 muajve - BalkanWeb

Një person i dyshuar ka hapur zjarr sot në mëngjes në një lice të Santa Claritas, në veri të Los Anxhelesit duke shkaktuar dy të vdekur dhe katër të plagosur, njoftoi policia e Los Anxhelesit. “I dyshuari...

Vriten dy nxënës në Kaliforni

para 8 muajve - Epoka e Re

Në Kaliforni një nxënës i një shkolle të mesme ka vrarë me armë zjarri në mjediset e shkollës një vajzë 16-vjeçare dhe një djalë 14-vjeçar si dhe ka plagosur katër adoleshentë të tjerë. Me pas autori ka...

Kaliforni, bashkëmoshatari vret 2 shokë dhe plagos 3 të tjerë në shkollë

para 8 muajve - Gazeta Observer

Dy nxënës kanë mbetur të vrarë dhe tre të plagosur nga një sulm me armë nga bashkëmoshatari në një shkollë të mesme në Kaliforni. Pasi qëlloi mbi shokët e shkollës, sulmuesi 16 vjeçar plagosi veten, pikërisht...

Dy të vdekur në SHBA, arrestohet në spital 16-vjeçari/ Qëlloi veten në kokë, pasi sulmoi shokët e shkollës

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Dy studentë, një femër 16-vjeçare dhe një tjetër 14-vjeçare, kanë vdekur dhe tre adoleshentë të tjerë u plagosën të enjten, pasi 16-vjeçari i dyshuar, hapi zjarr në Shkollën e Mesme Saugus në Kaliforni,...

Në ditëlindjen e 16-të mori armën dhe nisi të qëllojë bashkëmoshatarët në shkollë

para 8 muajve - Arbresh

Një student në Kaliforni nxori armën gjysmë-automatike të kalibrit 0.45 dhe nisi të qëllojë mbi bashkëmoshatarët. Nga ky incident mbetën të vdekur dy persona e tre të plagosur, transmeton portali arbresh.info....

Të shtëna në shkollë në SHBA, jetë të humbura dhe të tjera në rrezik

para 8 muajve - Te Sheshi

Dy persona kanë vdekur dhe tre të tjerë janë plagosur rëndë pas të shtënave në një shkollë të mesme amerikane në Santa Clarita të Kalifornias. I dyshuari thuhet të jetë mashkull aziatik, njëkohësisht nxënës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK