http://kariera.mk

Nëse doni të ruani veten, fshini WhatsApp nga telefoni juaj

para 7 muajve - Koha.mk

Themeluesi i Telegramit Pavel Durov ka bërë një deklaratë të fortë për rrjetin gjigant të mesazheve, Whatsapp. Në një postim të gjatë në kanalin e tij, Durov synoi aplikacionin kryesor të mesazheve në...

Opsion i ri në WhatsApp, sjell ‘mesazhet vetëshkatërruese’

para 7 muajve - Medial

Muajin e kaluar, WhatsApp u raportua të zhvillonte veçorinë e quajtur “mesazhe të humbura” për aplikacionin e saj Android. Edhe pse kjo veçori është ende në zhvillim e sipër, ajo tani është riemëruar në...

WhatsApp sjell ‘mesazhet vetëshkatërruese’

para 7 muajve - Indeks.mk

Muajin e kaluar, WhatsApp u raportua të zhvillonte veçorinë e quajtur “mesazhe të humbura” për aplikacionin e saj Android. Edhe pse kjo veçori është ende në zhvillim e sipër, ajo tani është riemëruar në...

WhatsApp sjell ‘mesazhet vetëshkatërruese’

para 7 muajve - Medial

Muajin e kaluar, WhatsApp u raportua të zhvillonte veçorinë e quajtur “mesazhe të humbura” për aplikacionin e saj Android. Edhe pse kjo veçori është ende në zhvillim e sipër, ajo tani është riemëruar në...

WhatsApp me një përditësim të çuditshëm

para 7 muajve - Ina

Muajin e kaluar, WhatsApp u raportua të zhvillonte veçorinë e quajtur “mesazhe të humbura” për aplikacionin e saj Android. Edhe pse kjo veçori është ende në zhvillim e sipër, ajo tani është riemëruar në...

WhatsApp bën një përditësim të çuditshëm

para 7 muajve - Periskopi

Muajin e kaluar, WhatsApp u raportua të zhvillonte veçorinë e quajtur “mesazhe të humbura” për aplikacionin e saj Android. Edhe pse kjo veçori është ende në zhvillim e sipër, ajo tani është riemëruar në...

Risi nga ‘WhatsApp’-i

para 7 muajve - Epoka e Re

Muajin e kaluar, “WhatsApp”-i u raportua të zhvillonte veçorinë e quajtur “mesazhe të humbura” për aplikacionin e saj Android. Edhe pse kjo veçori është ende në zhvillim e sipër, ajo tani është riemëruar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK