http://kariera.mk

Parkon makinën dhe ndalet për të biseduar me një person, ajo shpërthen në flakë

para 6 muajve - Top Channel

Një makinë tip BMW është djegur në Korçë. Ngjarja ka ndodhur në unazën e qytetit në afërsi të një karburanti. Flakët dyshohet të jenë aksidentale. Në momentin që makina ka marrë flakë drejtuesi i saj ka...

E pazakontë! Makina shpërthen në flakë sapo furnizohet me karburant

para 6 muajve - Albeu

Një makinë ka shpërthyer në flakë në Korçë por fatmirësiht nuk ka njerëz të lënduar. Një makinë tip BMW e cila sipo kishte dalë nga një pikë karburanti , është djegur në unazën e qytetit në afërsi të një...

Sapo e kishte furnizuar me karburant në Korçë, shoferi ‘ vë duart në kokë’ kur del nga makina

para 6 muajve - Sot News

Një makinë tip BMW ka shpërthyer në flakë sapo kishte dalë nga një pikë karburanti, është djegur në unazën e qytetit në afërsi të një karburanti ndërsa flakët dyshohet të jenë aksidentale. Fatmirësisht...

Merr flakë “BMW” në Korçë sa del nga karburanti…

para 6 muajve - Standard

Një automjet ka marrë flakë dhe është djegur në Korçë pasditen e sotme. Nga të dhënat e para mësohet se një makine tip “BMW” dyshohet se aksidentalisht ka marrë flakë sapo është larguar nga karburanti...

Sapo ishte furnizuar me gaz, makina në Korçë merr flakë sa del nga karburanti

para 6 muajve - BalkanWeb

Një automjet ka marrë flakë dhe është djegur në Korçë pasditen e sotme. Nga të dhënat e para mësohet se një makine tip “BMW” dyshohet se aksidentalisht ka marrë flakë sapo është larguar nga karburanti...

Korçë, makina merr flakë sa del nga karburanti

para 6 muajve - Vizion Plus

Një mjet tip BMW është përfshirë nga flakët pasditen e kësaj të hëne në Korçë. Ngjarja ka ndodhur shumë pranë një pike karburanti në unazen veriore të qytetit. Burime bëjnë me dije se pronari i mjetit...

Korçë/ Makina merr flakë sapo del nga karburanti

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Një automjet është përfshirë nga flakët menjëherë sapo ka dalë nga një karburant. Ngjarja ka ndodhur  ditën e sotme në qytetin e Korçës. Automjeti ka marrë flakë sapo ka nisur të lëvizë. Fatmirësisht nga...

Cisterna me feçe shpëton nga zjarri makinën luksoze

para 6 muajve - Alsat-M

Një dukuri që nuk e keni parë kurrë ka ndodhur në një rrugë të një vendbanimi rus. Kalimtarët panë diçka për të cilën kurrë nuk mund të ëndërronin. Një BMW X6 ishte ndezur flakë dhe shoferi menjëherë u...

Shikoni me çfarë e shuajnë zjarrin në BMW X6 – nuk është ujë – video

para 6 muajve - KosovaPress

Një BMW X6 ishte ndezur flakë dhe shoferi menjëherë u ndal pranë rrugës për të kërkuar ndihmë. Për fat të mirë, në kalim ishte një cisternë dhe shoferi i saj doli të ndihmojë në shuarjen e zjarrit. Dhe...

Shikoni me çfarë e shuajnë zjarrin në BMW X6 – nuk është ujë

para 6 muajve - Periskopi

Një dukuri që nuk e keni parë kurrë ka ndodhur në një rrugë të një vendbanimi rus. Kalimtarët panë diçka për të cilën kurrë nuk mund të ëndërronin. Një BMW X6 ishte ndezur flakë dhe shoferi menjëherë u...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK