http://kariera.mk

A do jetë ky dizajni i Samsung Galaxy S11?

para 9 muajve - Tetova Sot

Konceptet vizuele të serisë së ardhshme Samsung Galaxy S11 tashmë kanë filluar të shfaqen. Secila prej pajisjeve tregoi një model xhami të lakuar, një modul të ri kamerash në pjesën e prapme të pajisjes...

A do jetë ky dizajni i Samsung Galaxy S11?

para 9 muajve - Ina

Konceptet vizuele të serisë së ardhshme Samsung Galaxy S11 tashmë kanë filluar të shfaqen. Secila prej pajisjeve tregoi një model xhami të lakuar, një modul të ri kamerash në pjesën e prapme të pajisjes...

A do jetë ky dizajni i Samsung Galaxy S11?

para 9 muajve - Medial

Konceptet vizuele të serisë së ardhshme Samsung Galaxy S11 tashmë kanë filluar të shfaqen. Secila prej pajisjeve tregoi një model xhami të lakuar, një modul të ri kamerash në pjesën e prapme të pajisjes...

Galaxy S11+ mund të vijë me 5 kamera në anën e pasme, shfaqen konceptet vizuele

para 9 muajve - Zhurnal

Spekulimet zakonisht na tregojnë gjithçka që duhet të dijmë në lidhje me telefonat inteligjentë të ardhshëm. Thashethemet e fundit kanë qenë të lidhura me serinë e ardhshme Samsung Galaxy S11, dhe duket...

Galaxy S11+ mund të vijë me 5 kamera në anën e pasme, shfaqen konceptet vizuele

para 9 muajve - Medial

Spekulimet zakonisht na tregojnë gjithçka që duhet të dijmë në lidhje me telefonat inteligjentë të ardhshëm. Thashethemet e fundit kanë qenë të lidhura me serinë e ardhshme Samsung Galaxy S11, dhe duket...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK