http://kariera.mk

U akuzuan se po vidhnin ndihmat për tërmetin, SHÇBA kallëzon 2 përfaqësues të Aleancës për Teatrin

para 8 muajve - Gazeta Express

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat ka kallëzuar penalisht dy prej përfaqësuesve të Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit, të cilët kanë postuar këtë të hënë pamje video në afërsi të Ministrisë së...

“Qese me ndihma në Ministrinë Brendshme”, juristja e Aleancës për Teatrin që denoncoi: Si tentoi të më merrte me forcë policia

para 8 muajve - BalkanWeb

Pas denoncimit se qese me ndihma për të prekurit nga tërmeti po shkarkoheshin në Ministrinë e Brendshme, policia ka tentuar të shoqërojë në Komisariat juristen dhe aktivisten e Aleancës për Mbrojtjen e...

Aktivistja e teatrit: Tentuan të më fusin me zor në makinën e policisë

para 8 muajve - Albeu

Adriana Kalaja , e cila njihet si një aktiviste në mbrojtje të Teatrit Kombëtar, tregoi për FaxNeës se çfarë ndodhi pak minuta më parë tek sheshi i teatrit mes artistëve dhe forcave të policisë. Gjatë...

Policia tenton ty arrestojë anëtarët e Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit

para 8 muajve - Koha Jone

Pas kallëzimit penal që SHÇBA bëri ndaj dy aktivistëve të Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit, policia tentoi arrestimin e tyre. Mësohet se policia ndaloi fillimisht Adriana Kalanë, një prej aktivisteve më...

VIDEO/ Policia tenton arrestimin e dy aktivistëve të Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit

para 8 muajve - Standard

Pas kallëzimit penal që SHÇBA bëri ndaj dy aktivistëve të Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit, policia tentoi arrestimin e tyre. Mësohet se policia ndaloi fillimisht Adriana Kalanë, një prej aktivisteve më...

U akuzuan se po vidhnin ndihmat për tërmetin, SHÇBA kallëzon 2 përfaqësues të Aleancës për Teatrin

para 8 muajve - Tetova Sot

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat ka kallëzuar penalisht dy prej përfaqësuesve të Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit, të cilët kanë postuar këtë të hënë pamje video në afërsi të Ministrisë së...

Kallëzohen dy përfaqësuesit e Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit. Policia: Përhapën panik

para 9 muajve - Koha Jone

Kallëzohen penalisht dy përfaqësues të Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit, të cilët publikuan pamjet ku shfaqeshin persona teksa fusnin ndihma ushqimore në ambjentet e Ministrisë së Brendshme. Sipas njoftimit...

Publikuan videon e ndihmave, kallëzohen dy përfaqësuesit e Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit

para 9 muajve - Albeu

Ndërkohë që në Shqipëri vazhdon gjendja e vështirë e pas tërmetit që mori 51 jetë, Policia e Shtetit i ka vënë qëllim vetes të arrestojë e procedojë penalisht shtetasit që publikojnë në media online fakte...

"Ngjallën panik", SHÇBA kallëzon penalisht 2 përfaqësues të Aleancës për Teatrin

para 9 muajve - Sot News

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat ka kallëzuar penalisht 2 përfaqësuesit e “Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit, pasi dyshohet se kanë përhapur informacione të rreme që ngjallin panik. “Shërbimi...

Kallëzohen penalisht 2 përfaqësues të Aleancës për Teatrin nga SHÇBA

para 9 muajve - Opinion

Gjatë ditës së sotme “Aleanca për mbrojtjen e Teatrin” ka publikuar në rrjete sociale sipas tyre një rast të abuzimit me ndihmat që mblidhen për të prekurit nga tërmeti. Pas këtyre publikimeve ka reaguar...

Policia tenton ty arrestojë anëtarët e Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Pas kallëzimit penal që SHÇBA bëri ndaj dy aktivistëve të Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit, policia tentoi arrestimin e tyre. Mësohet se policia ndaloi fillimisht Adriana Kalanë, një prej aktivisteve më...

U tha se qeset me ndihma po shkonin në ministri, Lleshaj: O të mjerë

para 8 muajve - Lajme.al

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat si dhe ministri Sandër Lleshaj kanë reaguar për lajmin që qarkulloi mëngjesin e sotëm sa i takon ndihmave për të prekurit nga tërmeti ku thuhej se qeset me...

Ndihmat në Ministrinë e Brendshme/ Lleshaj: Edhe korbat kemi mangut, janë prova materiale

para 9 muajve - Zhurnal

Tiranë, 2 dhjetor – Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar në lidhje me lajmin se punonjës të SHÇBA kanë marrë ndihma. Në një postim në Facebook, ministri thekson se ato janë prova materiale të...

Qytetarët dhe mediet të denoncojnë çdo rast abuzimi me ndihmat për të prekurit nga tërmeti

para 9 muajve - Medial

TIRANË, 2 dhjetor/MEDIAL/- Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (ShÇBA) fton qytetarët dhe mediet të denoncojnë çdo rast abuzimi të punonjësve të tij me ndihmat për të prekurit nga tërmeti i 26...

Qeset me ndihmat e tërmetit, qeveria: Janë provat me të cilat u arrestuan 2 policët

para 9 muajve - Gazeta Express

Pas publikimit të videove ku disa qese me ndihma për të prekurit nga tërmeti futeshin brenda ambienteve të ministrisë së Brendshme, reagon edhe Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat. SHÇBA shkruan...

Denoncimi, ndihmat për të prekurit nga tërmeti shkojnë tek Ministria e Brendshme, punonjësi: Na duhen si prova materiale

para 9 muajve - Gazeta Express

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka publikuar sot disa video, duke pretenduar se ushqimet që janë të destinuara për ndihma për të prekurit nga tërmeti shkojnë tek zyrat e Ministrisë së Brendshme. “Në Ministrinë...

‘Ndihmat në Ministrinë e Brendshme’, shpërthen Lleshaj: Mashtrim i ulët nga disa pisa pa nder dhe dinjitet. Tani keni dy rrugë !

para 9 muajve - BalkanWeb

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar përmes një postimi në facebook, lidhur me videon e shpërndarë në rrjetet sociale, ku nga një makinë private pretendohej se po shkarkoheshin ndihmat për të...

Ndihmat në Ministrinë e Brendshme/ Lleshaj: Edhe korbat kemi mangut, janë prova materiale

para 9 muajve - Medial

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar në lidhje me lajmin se punonjës të SHÇBA kanë marrë ndihma. Në një postim në Facebook, ministri thekson se ato janë prova materiale të sekuestruara nga opoercioni...

Skandaloze, këto janë ndihmat që vodhën policët

para 9 muajve - OraInfo

Ndihma nga të gjitha anët e popullit shqiptar janë dërguar për të prekurit nga tërmeti në Shqipëri. Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat ka zbardhur rastin e efektivëve të policët të cilët u filmuan...

Denoncimi: Qeset me ndihma për të prekurit e tërmetit shkarkohen në Ministrinë e Brendshme. Reagon SHÇBA: Si qëndron e vërteta

para 9 muajve - BalkanWeb

Qese me ndihma nga për personat e prekur nga tërmeti, janë parë mëngjesin e sotëm të shkarkohen në derë të Ministrisë së Brendshme. Video është publikuar në rrjetet socialie nga Aleanca për Mbrojtjen e...

Lleshaj njësoj si Rama, i "sulet" mediave pas videos në Ministrinë e Brendshme

para 9 muajve - Albeu

Pas videos që qarkulloi në rrjete sociale ku nga një makinë private po shkarkoheshin ndihmat për të prekurit nga tërmeti për te Ministria e Brendshme, ka reaguar edhe ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj...

Denoncimi/ SHÇBA: Pakot me ndihma janë prova materiale dhe janë magazinuar

para 9 muajve - Medial

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesave ka reaguar në lidhje me pamjet filmike të publikuara në disa media sociale ku punonjësit e SHÇBA shkarkojnë disa pako me ndihma. Në një postim në Facebook,...

Ndihmat në Ministrinë e Brendshme/ Lleshaj: Edhe korbat kemi mangut, janë prova materiale

para 9 muajve - Vizion Plus

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar në lidhje me lajmin se punonjës të SHÇBA kanë marrë ndihma. Në një postim në Facebook, ministri thekson se ato janë prova materiale të sekuestruara nga opoercioni...

Pas dërgimit të ndihmave te Ministria e Brendshme nuk përmbahet Lleshaj: Pisa pa nder…

para 9 muajve - Standard

Paraditen e sotme u shpërndanë masivisht në rrjetet sociale dhe jo vetëm, dy video të postuara nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit, në të cila shiheshin duke u shkarkuar në ambientet e Ministrisë së Brendshme,...

U tha se qeset me ndihma po shkonin në ministri, Lleshaj: O të mjerë

para 9 muajve - Opinion

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat si dhe ministri Sandër Lleshaj kanë reaguar për lajmin që qarkulloi mëngjesin e sotëm sa i takon ndihmave për të prekurit nga tërmeti ku thuhej se qeset me...

‘Ndihmat në Ministrinë e Brendshme’, shpërthen Lleshaj dhe lëshon ultimatum: O të mjerë! Disa pisa pa nder dhe dinjitet kanë publikuar një mashtrim të ulët. Tani keni dy rrugë !

para 9 muajve - Sot News

Pas publikimit të një video ku shikohet që nga një makinë private pretendohej se po shkarkoheshin ndihma ekonomike për të prekurit nha tërmeti. Vjen reagimi i menjëhershëm në rrjetin social Facebook nga...

“Qumësht, makarona, fasule, salçiçe”, SHÇBA zbulon shkresat për policët që vodhën ndihmat e familjeve të prekura nga tërmeti: Pakot kishin mbishkrimin e një shoqate

para 9 muajve - Gazeta Tema

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat ka zbardhur për mediat rastin e efektivëve të policiët të cilët u filmuan teksa vodhën 18 pako të ndihmave, të destinuara për familjet e prekura nga tërmeti....

Reagon Sandër Lleshaj: Edhe korbat kemi mangut….!

para 9 muajve - Gazeta Tema

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj reaguoi në lidhje me lajmet e publikuara në disa media, sipas të cilave ndihmat po magazinohen te ministria e Brendshme, larg zonave të prekura nga tërmeti ku paraqitet...

Denoncimi/ SHÇBA: Pakot me ndihma janë prova materiale dhe janë magazinuar

para 9 muajve - Vizion Plus

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesave ka reaguar në lidhje me pamjet filmike të publikuara në disa media sociale ku punonjësit e SHÇBA shkarkojnë disa pako me ndihma. Në një postim në Facebook,...

TURP!!! Qeset me ndihma çohen në zyrën e Lleshajt, përgjigja e punonjësit do ju habis…

para 9 muajve - Standard

Një skandal i vërtetë është regjistruar paraditen e sotme në Tiranë. ku qese me ndihma nga organizata bamirëse për personat e prekur nga tërmeti, janë futur në ambientet e Ministrisë së Brendshme. Gjithçka...

“Qeset me ndihma çohen në zyrën e Lleshajt”, reagon ministri: Mashtrim i ulët!

para 9 muajve - Koha Jone

Pas denoncimit nga aktivistët e Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit se qese me ndihma nga organizata bamirëse për personat e prekur nga tërmeti, janë futur në ambientet e Ministrisë së Brendshme, ka ardhur...

Videoja që denoncon se ndihmat për të prekurit e tërmetit shkarkohen në Ministrinë e Brendshme, reagon menjëherë SHÇBA dhe nxjerr prapaskenat: Këto janë provat e sekuestrua para dy ditësh (DOKUMENT)

para 9 muajve - Sot News

Në rrjetet sociale po qarkullon një video ku shihet një makinë që shkarkon qese me ndihma në Ministrinë e Brendshme. Pikërisht për këtë video ka reaguar menjëherë SHÇBA, e cila sqaron se pakot me ndihmat...

Skandaloze/ Qeset me ndihma çohen në zyrën e Lleshajt, përgjigja e punonjësit për të vënë “duart në kokë”

para 9 muajve - Koha Jone

Një skandal i vërtetë është regjistruar paraditen e sotme në Tiranë. ku qese me ndihma nga organizata bamirëse për personat e prekur nga tërmeti, janë futur në ambientet e Ministrisë së Brendshme. Gjithçka...

Qeset zbrazen në Ministrine e Brendshme, ku po shkojnë ndihmat?

para 9 muajve - Albeu

Skandali i vjedhjes së ndihmave vazhdon. Sipas pamjeve të publikuara nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit , qese me ndihma nga organizata bamirëse, janë futur në ambientet e Ministrisë së Brendshme . Gjithçka...

E turpshme/ Vjen denoncimi i fortë: Ndihmat për të dëmtuarit e termetit shkojnë në Ministrinë e Brendëshme….

para 9 muajve - Standard

Alenaca për mbrojtjen e Teatrit ka denoncuar një rast sipas tyre të mundshëm të abuzimit me ndihmat që janë mbledhur për të dëmtuarit nga termeti. Një makinë është filmuar nga aktivistët e lëvizjes në...

‘Pakot në MB’, Lleshaj sqaron të vërtetën: Ato qese, që kanë ngazëllyer maninë tuaj perverse, janë prova materiale, që i janë kapur një hajduti si puna juaj…

para 9 muajve - Lexo

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj reaguoi në lidhje me lajmet e publikuara në disa media, sipas të cilave ndihmat po magazinohen te ministria e Brendshme, larg zonave të prekura nga tërmeti ku paraqitet...

SHÇBA sqaron videon: Pakot janë prova materiale të sekuestruara nga operacioni i 28 nëntorit

para 9 muajve - Lexo

Shërbimi i Çështjeve të Brendshme dhe Ankesat ka dalë me një sqarim për pamjet filmike të publikuara në rrjetet sociale e disa media online ku shfaqen disa punonjës të këtij diksateri që shkarkojnë disa...

Ministria e Brendshme vjedh ndihmat për të prekurit nga tërmeti?

para 9 muajve - Zyrtare

Në ditët e fundit janë denoncuar disa raste të vjedhjes apo shpërdorimit të ndihmave të mbledhura për familjet apo qytetar e prekur nga tërmeti. Dy videot e mëposhtme tregojnë një automjet të Ministrisë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK