http://kariera.mk

Qytetari i kërkon ndihmë Ramës: Gruan ma kanë çuar në hotel, por ja përgjigja që mori!

para 7 muajve - Ina

Kryeministri Edi Rama ka vijuar vizitat e tij në zonën e përfshirë nga tërmetet në Durrës dhe vendbanime tjera. Gjatë pasditës ai është përballur me një kërkesë interesante nga një qytetar i shqetësuar....

Qytetari i kërkon gruan Ramës: Ma kanë çuar në hotel

para 7 muajve - Top Channel

Edi Rama ka qenë sot në Durrës dhe një qytetar e ka befasuar jo pak. Ai i ka kërkuar ndihmë Ramës duke i thënë që më kanë çuar gruan në hotel, në golem pa me pyetur. Rama i kthehet duke i thënë që të marrë...

“Më kanë marrë gruan pa më pyetur”, qytetari në Durrës i qan hallin, Rama: Paska pas më shumë mend se ti

para 7 muajve - BalkanWeb

Kryeministri Edi Rama ka qenë në Durrës pasditen e sotme ku është takuar me qytetarët e prekur nga tërmeti dhe ka dëgjuar shqetësimet e tyre. Por ndërsa shumë kishin problem strehimin, sigurinë e banesave...

Qytetari i kërkon gruan Ramës: Ma kanë çuar në Golem

para 7 muajve - Alsat-M

Edi Rama ka qenë sot në Durrës dhe një qytetar e ka befasuar jo pak. Ai i ka kërkuar ndihmë Ramës duke i thënë që më kanë çuar gruan në hotel, në Golem pa me pyetur. Rama i kthehet duke i thënë që të marrë...

Pas burrit që kërkonte gruan, një qytetar i ankohet Ramës për qenin

para 7 muajve - Koha Jone

Në përballjen e tij me qytetarët, kryeministri Edi Rama ka marrë disa kërkesa të pabesueshme. Njëri i kërkonte t’i gjente gruan. Ndërsa një tjetër, i kërkoi Ramës, që të merrte edhe qenin me vete në hotel,...

VIDEO/ Qytetari i ankohet Ramës: Më ka humbur gruaja

para 7 muajve - Opinion

Pasditen e sotme kryeministri Rama e ka kaluar në Durrës ku përvec mbledhjeve me zyrtarët, ka zhvilluar dhe takime me qytetarët për tu njohur me problematikat e tyre. Teksa po ecte, kryeministri u ndalua...

Qytetari kërkon gruan, Rama i kthehet me një përgjigje epike

para 7 muajve - Insajderi

Teksa Rama ka dalë në terren për të takuar edhe banorët ende të shqetësuar të Durrësit, një pjesë e të cilëve kanë ende frikë të rikthehen në banesë, kryeministri ka hasur në një të ri, shqetësimi i të...

VIDEO/ Qytetari i kërkon Ramës që të marrë me vete në hotel… edhe qenin: Të paktën s’është si ata analistët që bëjnë ham ham

para 7 muajve - Gazeta Tema

Në përballjen e tij me qytetarët, kryeministri Edi Rama ka marrë disa kërkesa të pabesueshme. Njëri p.sh i kërkonte t’i gjente gruan. Ndërsa një tjetër, i kërkoi Ramës, që të merrte edhe qenin me vete...

“Më kanë marrë gruan pa më pyetur”, qytetari në Durrës i qan hallin, Rama: Paska pas më shumë mend se ti

para 7 muajve - Medial

DURRËS Kryeministri Edi Rama ka qenë në Durrës pasditen e sotme ku është takuar me qytetarët e prekur nga tërmeti dhe ka dëgjuar shqetësimet e tyre. Por ndërsa shumë kishin problem strehimin, sigurinë...

VIDEO/ Qytetari kërkon gruan te kryeministri. Rama: O Zot…

para 7 muajve - Koha Jone

Tragjedia e tërmetit dhe paniku i qytetarëve kanë prodhuar situata nga më të çuditshme. Teksa kryeministri Edi Rama ka dalë në terren për të takuar edhe banorët ende të shqetësuar të Durrësit, një pjesë...

Qytetari ankohet se i kanë çuar gruan në hotel, Rama: Paska mend ajo

para 7 muajve - Albeu

Kryeministri Rama ishte këtë mbrëmje në Durrës për të parë nga afër situatën dhe punën e grupeve për inspektimin e banesave të dëmtuara. Një qytetar dëgjohej teksa e thërriste kreun e Qeverisë, teksa ky...

Pamjet që po qarkullojnë me shpejtësi/ I ankohet se i kanë marrë gruan, kryeministri Rama i jep përgjigjen epike

para 7 muajve - Sot News

Kryeministri Rama ishte këtë mbrëmje në Durrës për të parë nga afër situatën dhe punën e grupeve për inspektimin e banesave të dëmtuara. Një qytetar dëgjohej teksa e thërriste kreun e Qeverisë, teksa ky...

Qytetari i kërkon gruan Ramës: Ma kanë çuar në hotel

para 7 muajve - Aktuale

Edi Rama ka qenë sot në Durrës dhe një qytetar e ka befasuar jo pak. Ai i ka kërkuar ndihmë Ramës duke i thënë që më kanë çuar gruan në hotel, në golem pa me pyetur. Rama i kthehet duke i thënë që të marrë...

VIDEO/ “Ça ke mo, ça ke?”: Qytetari i ankohet Ramës se i kanë… rrëmbyer gruan dhe ia kanë çuar në Golem

para 7 muajve - Gazeta Tema

Ndërsa kryeministri Edi Rama ka qenë duke takuar disa banorë të prekur nga tërmeti, një prej tyre ka këmbëngulur ta takojë atë. Rama, që ka gjithë ditën sot, që merret me njerëzit, iu ka bërë thirrje bashkëpunëtorëve...

Qytetari i kërkon gruan Edi Ramës: Ma kanë çuar në hotel, përgjigja epike e kryeministrit

para 7 muajve - InfoShqip

Edi Rama ka qenë sot në Durrës dhe një qytetar e ka befasuar jo pak. Ai i ka kërkuar ndihmë Ramës duke i thënë që më kanë çuar gruan në hotel, në golem pa më pyetur dhe kryeministri i ka dhënë një përgjigje...

Ka halle e halle. Ky qytetar i kërkon gruan, Ramës!

para 7 muajve - Lajm

Kryeministri Rama, përgjatë gjithë këtyre ditëve ka dëgjuar të gjithë qytetarët, duke u dhënë përgjigje për pyetjet që ata kanë. Por, një burrë e ka befasuar kryeministrin. Ai i ka kërkuar gruan, të cilën...

Ka halle e halle. Ky qytetar i kërkon gruan, Ramës!

para 7 muajve - Lajm

Kryeministri Rama, përgjatë gjithë këtyre ditëve ka dëgjuar të gjithë qytetarët, duke u dhënë përgjigje për pyetjet që ata kanë. Por, një burrë e ka befasuar kryeministrin. Ai i ka kërkuar gruan, të cilën...

Qytetari i ankohet Ramës: Ma kanë marrë gruan pa më pyetur, e kanë çuar në Golem

para 7 muajve - Fol

Kryeministri Edi Rama ka qenë në Durrës pasditen e sotme ku është takuar me qytetarët e prekur nga tërmeti dhe ka dëgjuar shqetësimet e tyre. Por ndërsa shumë kishin problem strehimin, sigurinë e banesave...

Qytetari i kërkon gruan Ramës: Ma kanë çuar në hotel

para 7 muajve - Flaka

Edi Rama ka qenë sot në Durrës dhe një qytetar e ka befasuar jo pak. Ai i ka kërkuar ndihmë Ramës duke i thënë që më kanë çuar gruan në hotel, në golem pa me pyetur. Rama i kthehet duke i thënë që të marrë...

VIDEO/ Qytetari i ankohet Ramës se i kanë… rrëmbyer gruan dhe ia kanë çuar në Golem

para 7 muajve - Lexo

Ndërsa kryeministri Edi Rama ka qenë duke takuar disa banorë të prekur nga tërmeti, një prej tyre ka këmbëngulur ta takojë atë. Rama, që ka gjithë ditën sot, që merret me njerëzit, iu ka bërë thirrje bashkëpunëtorëve...

Qytetari i ankohet Ramës: Ma kanë marrë gruan

para 7 muajve - Epoka e Re

Pasditen e sotme kryeministri Rama e ka kaluar në Durrës ku përvec mbledhjeve me zyrtarët, ka zhvilluar dhe takime me qytetarët për tu njohur me problematikat e tyre. Teksa po ecte, kryeministri u ndalua...

“Dua të marr edhe qenin me vete në hotel”! Rama merr këkesën më të ‘çuditshme’ nga një banor i prekur

para 7 muajve - Lajme.al

Kryeministri Edi Rama ishte në Durrës, ku ka shoqëruar vetë personalisht disa prej banorëve drejt furgonit për në hotel për t’u treguar se kjo do jetë procedura. Megjithatë, kanë qenë jo pak banorë që...

Qytetari i kërkon gruan Ramës: Ma kanë çuar në hotel! Përgjigja epike e kryeministrit

para 7 muajve - Lajme.al

Edi Rama ka qenë sot në Durrës dhe një qytetar e ka befasuar jo pak. Ai i ka kërkuar ndihmë Ramës duke i thënë që më kanë çuar gruan në hotel, në golem pa më pyetur dhe kryeministri i ka dhënë një përgjigje...

Qytetari kërkon gruan, Rama i kthehet me një përgjigje epike

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Teksa Rama ka dalë në terren për të takuar edhe banorët ende të shqetësuar të Durrësit, një pjesë e të cilëve kanë ende frikë të rikthehen në banesë, kryeministri ka hasur në një të ri, shqetësimi i të...

Ndodh edhe kjo, qytetari i ankohet Ramës se ia dërguan gruan në hotel pa me pyetur

para 7 muajve - KosovaPress

Ai i ka kërkuar ndihmën Ramës, duke i thënë se ia kanë çuar gruan në hotel në Golem pa me pyetur. Rama i kthehet duke i thënë “që të marrë autobusin dhe të shkojë tek gruaja, pasi ajo qenka më e mençur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK