http://kariera.mk

Rrjedhin fotografitë e Jaguar F-Type të ri

para 7 muajve - Flaka

Pak ditë para promovimit, fotot zyrtare të modelit të ri Jaguar F-Type u shfaqën në versionet coupe dhe cabrio. Ndryshimi më rrënjësor është në panelin e përparmë, ku F-Type mori dritat më të holla LED...

Rrjedhin fotografitë e Jaguar F-Type të ri

para 7 muajve - Insajderi

Ndryshimi më rrënjësor është në panelin e përparmë, ku F-Type mori dritat më të holla LED “të mbështjella nën kapuç”. Parakolpi i përparmë gjithashtu është ridizajnuar, ndërsa pjesa e pasme përmban një...

Rrjedhin fotografitë e Jaguar F-Type të ri

para 7 muajve - Medial

Pak ditë para promovimit, fotot zyrtare të modelit të ri Jaguar F-Type u shfaqën në versionet coupe dhe cabrio. Ndryshimi më rrënjësor është në panelin e përparmë, ku F-Type mori dritat më të holla LED...

Rrjedhin fotografitë e Jaguar F-Type të ri

para 7 muajve - KosovaPress

Ndryshimi më rrënjësor është në panelin e përparmë, ku F-Type mori dritat më të holla LED "të mbështjella nën kapuç”. Parakolpi i përparmë gjithashtu është ridizajnuar, ndërsa pjesa e pasme përmban një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK