http://kariera.mk

Avionët rusë dhe sirianë vrasin së paku 15 civilë në Siri

para 8 muajve - Insajderi

Së paku 15 civilë u vranë të hënën, kur aeroplanët luftarakë rusë dhe sirianë goditën disa zona në provincën Idlib të Sirisë, bëri të ditur një grup monitorues. Vëzhguesi Sirian i të Drejtave të Njeriut,...

Avionët rusë dhe sirianë vrasin 15 civilë në Siri

para 9 muajve - Gazeta Express

Së paku 15 civilë u vranë të hënën, kur aeroplanët luftarakë rusë dhe sirianë goditën disa zona në provincën Idlib të Sirisë, bëri të ditur një grup monitorues. Vëzhguesi Sirian i të Drejtave të Njeriut,...

Avionët rusë dhe sirianë vrasin së paku 15 civilë në Siri

para 8 muajve - Sinjali

Së paku 15 civilë u vranë të hënën, kur aeroplanët luftarakë rusë dhe sirianë goditën disa zona në provincën Idlib të Sirisë, bëri të ditur një grup monitorues. Vëzhguesi Sirian i të Drejtave të Njeriut,...

Avionët rusë dhe sirianë kanë vrarë së paku 15 civilë në Siri

para 9 muajve - Portalb

Së paku 15 civilë u vranë të hënën, kur aeroplanët luftarakë rusë dhe sirianë goditën disa zona në provincën Idlib të Sirisë, bëri të ditur një grup monitorues, shkruan REL , transmeton Portalb.mk. Vëzhguesi...

Avionët rusë dhe sirianë kanë vra së paku 15 civilë në Siri

para 9 muajve - Portalb

Së paku 15 civilë u vranë të hënën, kur aeroplanët luftarakë rusë dhe sirianë goditën disa zona në provincën Idlib të Sirisë, bëri të ditur një grup monitorues, shkruan REL , transmeton Portalb.mk. Vëzhguesi...

Avionët rusë dhe sirianë vrasin së paku 15 civilë në Siri

para 9 muajve - Alsat-M

Së paku 15 civilë u vranë të hënën, kur aeroplanët luftarakë rusë dhe sirianë goditën disa zona në provincën Idlib të Sirisë, bëri të ditur një grup monitorues. Vëzhguesi Sirian i të Drejtave të Njeriut,...

Avionët rusë dhe sirianë i marrin jetën 15 personave në Siri

para 9 muajve - Opinion

Rreth  15 persona u vranë të hënën  kur aeroplanët luftarakë rusë dhe sirianë goditën disa zona në provincën Idlib të Sirisë. Vëzhguesi Sirian i të Drejtave të Njeriut, me seli në Londër u shpreh se 13...

Avionët rusë dhe sirianë vrasin së paku 15 civilë në Siri

para 9 muajve - Evropa e Lirë

Së paku 15 civilë u vranë të hënën, kur aeroplanët luftarakë rusë dhe sirianë goditën disa zona në provincën Idlib të Sirisë, bëri të ditur një grup monitorues. Vëzhguesi Sirian i të Drejtave të Njeriut,...

Avionët rusë dhe sirianë vrasin së paku 15 civilë në Siri

para 8 muajve - Flaka

Së paku 15 civilë u vranë të hënën, kur aeroplanët luftarakë rusë dhe sirianë goditën disa zona në provincën Idlib të Sirisë, bëri të ditur një grup monitorues. Vëzhguesi Sirian i të Drejtave të Njeriut,...

Avionët rusë dhe sirianë vrasin 15 civilë në Siri

para 9 muajve - Tetova Sot

Së paku 15 civilë u vranë të hënën, kur aeroplanët luftarakë rusë dhe sirianë goditën disa zona në provincën Idlib të Sirisë, bëri të ditur një grup monitorues. Vëzhguesi Sirian i të Drejtave të Njeriut,...

Avionët rusë dhe sirianë vrasin së paku 15 civilë në Siri

para 9 muajve - Lajm

Së paku 15 civilë u vranë të hënën, kur aeroplanët luftarakë rusë dhe sirianë goditën disa zona në provincën Idlib të Sirisë, bëri të ditur një grup monitorues. Vëzhguesi Sirian i të Drejtave të Njeriut,...

Sulmet ajrore vrasin 15 civilë në veri-perëndim të Sirisë

para 9 muajve - Zhurnal

Sulmet ajrore vranë 15 civilë të hënën në bastionin e fundit të madh të opozitës në Siri, ku përleshjet vdekjeprurëse midis forcave të regjimit dhe grupeve të armatosura janë përshkallëzuar ditët e fundit,...

Së paku 15 civilë të vrarë në Siri, avionët rusë dhe sirianë goditën disa zona në provincën Idlib

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Së paku 15 civilë u vranë të hënën, kur aeroplanët luftarakë rusë dhe sirianë goditën disa zona në provincën Idlib të Sirisë, bëri të ditur një grup monitorues. Vëzhguesi Sirian i të Drejtave të Njeriut,...

Siri, 11 civilë të vdekur nga sulmet e regjimit të Asadit në Idlib

para 9 muajve - Shenja

Të paktën 11 civilë kanë humbur jetën dhe 20 janë plagosur si pasojë e sulmeve të regjimit të Bashar al-Asadit në dy tregje në Idlib, zonën veri-perëndimore të Sirisë që më herët është shpallur zonë e...

Siri, 11 civilë të vdekur nga sulmet e regjimit të Asadit në Idlib

para 9 muajve - Anadolu Agency

Idlib Të paktën 11 civilë kanë humbur jetën dhe 20 janë plagosur si pasojë e sulmeve të regjimit të Bashar al-Asadit në dy tregje në Idlib, zonën veri-perëndimore të Sirisë që më herët është shpallur zonë...

70 të vdekur nga luftimet në Idlib

para 9 muajve - Arbresh

Dy ditë përleshje mes forcave qeveritare dhe grupeve të armatosura në bastionin e fundit të madh të opozitës në Siri, kanë lënë të vdekur rreth 70 persona nga të dyja palët, duke e minuar kështu edhe marrëveshjen...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK