http://kariera.mk

Gjuriq për aktakuzat në rastin e Ivanoviq: Vazhdim i një …

para 7 muajve - Koha.mk

Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, ka thënë se aktakuzat e ngritur ndaj disa personave lidhur me vrasjen e ish politikanit serb, Oliver Ivanoviq, janë vazhdim i një sulmi...

Gjuriq për aktakuzat në rastin e Ivanoviq: Vazhdim i një sulmi të organizuar

para 7 muajve - Klan Kosova

Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, ka thënë se aktakuzat e ngritur ndaj disa personave lidhur me vrasjen e ish politikanit serb, Oliver Ivanoviq, janë vazhdim i një sulmi...

Gjuriq për aktakuzat në rastin e Ivanoviq: Vazhdim i një sulmi të organizuar

para 7 muajve - Medial

Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, ka thënë se aktakuzat e ngritur ndaj disa personave lidhur me vrasjen e ish politikanit serb, Oliver Ivanoviq, janë vazhdim i një sulmi...

Aktakuza: Si u planifikua vrasja e Ivanoviqit dhe si e tradhtoi sekretarja e tij?

para 7 muajve - Gazeta Express

Prokuroria Speciale akuzon 6 persona për vrasjen e Ivanoviqit, në arrati i dyshuari kryesor Milan Radojçiq Një grup i strukturuar kriminal është themeluar në Veri të Mitrovicës që nga viti 2011. Ndërsa...

Aktakuza: Si u planifikua vrasja e Ivanoviqit dhe si e tradhtoi sekretarja e tij?

para 7 muajve - GazetaBlic

Prokuroria Speciale akuzon 6 persona për vrasjen e Ivanoviqit, në arrati i dyshuari kryesor Milan Radojçiq Një grup i strukturuar kriminal është themeluar në Veri të Mitrovicës që nga viti 2011. Ndërsa...

Vrasja e Ivanoviqit, ngritet aktakuza

para 7 muajve - Klan Kosova

Prokuroria Speciale e Kosovës do të ishte tejet e interesuar ta intervistonte Milan Radojqiqin. Ndaj tij, dhe 5 personave të tjerë ky institucion i drejtësisë ngriti aktakuzë për vrasjen e politikanit...

Gjuriq për aktakuzat në rastin e Ivanoviq: Vazhdim i një sulmi të organizuar

para 7 muajve - Infokusi

Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, ka thënë se aktakuzat e ngritur ndaj disa personave lidhur me vrasjen e ish politikanit serb, Oliver Ivanoviq, janë vazhdim i një sulmi...

Vrasja e politikanit serb Oliver Ivanoviç, Prokuroria e Posaçme e Kosovës akuzë ndaj 6 të dyshuarve

para 7 muajve - BalkanWeb

Prokuroria e Posaçme e Kosovës ngriti të hënën akuzë ndaj 6 personave në lidhje me vrasjen e politikanit lokal serb, Oliver Ivanoviç në janar të vitit 2018. Në një njoftim të prokurorisë thuhet se “N.S.,...

Gjuriq për aktakuzat në rastin e Ivanoviq: Vazhdim i një sulmi të organizuar

para 7 muajve - Arbresh

Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, ka thënë se aktakuzat e ngritur ndaj disa personave lidhur me vrasjen e ish politikanit serb, Oliver Ivanoviq, janë vazhdim i një sulmi...

Aktakuza për vrasjen e Oliver Ivanoviqit, Lista Serbe: Tërheqje e vëmendjes nga Specialja

para 7 muajve - Zhurnal

Lista Serbe ka reaguar pas ngritjes së aktakuzës ndaj gjashtë personave të dyshuar lidhur me vrasjen e politikanit serb, Oliver Ivanoviq. Kjo parti, e cila ka mbështetjen e presidentit të Serbisë Aleksandar...

Lista Serbe: Aktakuza nuk ofron prova faji, veçanërisht jo kundër nënkryetarit serb, Milano Radoiçiq

para 7 muajve - Medial

18:10 | 2 Dhjetor 2019 Lista Serbe ka reaguar pas ngritjes së aktakuzës ndaj gjashtë personave të dyshuar lidhur me vrasjen e politikanit serb, Oliver Ivanoviq. Kjo parti, e cila ka mbështetjen e presidentit...

Kosovë, gjashtë të akuzuar në lidhje me vrasjen e politikanit serb, Oliver Ivanoviç

para 7 muajve - Koha Jone

Prokuroria e Posaçme e Kosovës ngriti të hënën akuzë ndaj 6 personave në lidhje me vrasjen e politikanit lokal serb, Oliver Ivanoviç në janar të vitit 2018. Në një njoftim të prokurorisë thuhet se “N.S.,...

Aktakuzat për rastin Ivanoviq, Lista Serbe: Tërheqje e vëmendjes nga Specialja

para 7 muajve - GazetaBlic

Lista Serbe ka reaguar pas ngritjes së aktakuzës ndaj gjashtë personave të lidhur me vrasjen e politikanit serb Oliver Ivanoviq. Kjo parti, e cila ka mbështetjen e presidentit të Serbisë Aleksandar Vuçiq,...

Aktakuza: Si u planifikua vrasja e Ivanoviqit dhe si e tradhtoi sekretarja e tij?

para 7 muajve - Gazeta e re

Prokuroria Speciale akuzon 6 persona për vrasjen e Ivanoviqit, në arrati i dyshuari kryesor Milan Radojçiq. Një grup i strukturuar kriminal është themeluar në Veri të Mitrovicës që nga viti 2011. Ndërsa...

Aktakuzë ndaj gjashtë personave për vrasjen e Oliver Ivanoviqit

para 7 muajve - DW

Në Kosovë tre nga gjashtë personat e akuzuar në lidhje me vrasjen e Oliver Ivanoviqit ndodhen në arrati, ndërsa, tre të tjerë tashmë janë në arrest. Prokuroria Speciale e Kosovës konfirmon se ka ngritur...

Kronologjia e një vrasjeje

para 7 muajve - Gazeta Express

Oliver Ivanoviq, kishte nisur një ditë të zakonshme pune. Por, ai u vra në hyrje të zyrës së tij. Kjo vrasje, tronditi Kosovën dhe Serbinë. Hetimet për këtë rast filluan në të dyja vendet, përderisa nuk...

Aktakuzat për rastin Ivanoviq, Lista Serbe: Tërheqje e vëmendjes nga Specialja

para 7 muajve - Infokusi

Lista Serbe ka reaguar pas ngritjes së aktakuzës ndaj gjashtë personave të lidhur me vrasjen e politikanit serb Oliver Ivanoviq. Kjo parti, e cila ka mbështetjen e presidentit të Serbisë Aleksandar Vuçiq,...

Aktakuza: Si u planifikua vrasja e Ivanoviqit dhe si e tradhtoi sekretarja e tij?

para 7 muajve - Gazeta Observer

Prokuroria Speciale akuzon 6 persona për vrasjen e Ivanoviqit, në arrati i dyshuari kryesor Milan Radojçiq Një grup i strukturuar kriminal është themeluar në Veri të Mitrovicës që nga viti 2011. Ndërsa...

Lëshohet urdhër arrest ndërkombëtar për Milan Radojciq dhe Zvonko Veselinoviq

para 7 muajve - Zhurnal

Prokuroria Speciale e Kosovës ka njoftuar se përveç ngritjes së aktakuzës që ka bërë ndaj jashtë personave N.S., M.R., S.A., D.M., Z.J., R.B, ka kërkuar nga gjykata kompetente të lëshoj urdhër arrest dhe...

Aktakuza për vrasjen e Oliver Ivanoviqit, Lista Serbe: Tërheqje e vëmendjes nga Specialja

para 7 muajve - Fol

Lista Serbe ka reaguar pas ngritjes së aktakuzës ndaj gjashtë personave të dyshuar lidhur me vrasjen e politikanit serb, Oliver Ivanoviq. Kjo parti, e cila ka mbështetjen e presidentit të Serbisë Aleksandar...

Prokuroria Speciale ngre aktakuzë ndaj gjashtë personave për rastin e Ivanoviqit

para 7 muajve - Anadolu Agency

Prishtinë Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ka ngritur sot aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë – Departamenti Special, kundër gjashtë personave N.S., M.R., S.A., D.M., Z.J., R.B. për...

Është ngritur aktakuzë për rastin e Oliver Ivanoviqit

para 7 muajve - Portalb

Prokuroria Speciale e Kosovës ngriti të hënën aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë – Departamenti Special, kundër gjashtë personave, të identifikuar me inicialet: N.S., M.R., S.A., D.M., Z.J dhe...

Rasti Ivanoviq: Ngrihet aktakuzë për gjashtë persona

para 7 muajve - Gazeta Express

Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ka  ngritur sot aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë, në Departamentin Special,  kundër gjashtë personave të dyshuar për rastin e vrasjes së Oviler Ivanoviqit....

Ngritet aktakuzë për rastin e Oliver Ivanoviqit

para 7 muajve - Insajderi

Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ka  ngritur sot aktakuzë kundër gjashtë personave N.S., M.R., S.A., D.M., Z.J., R.B. lidhur me vrasjen e politikanit serb Oliver Ivanoviq. Ata ngarkohen me...

Ngrihet aktakuzë për rastin e Oliver Ivanoviqit

para 7 muajve - Aktuale

Prokuroria Speciale e Kosovës ngriti të hënën aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë – Departamenti Special, kundër gjashtë personave, të identifikuar me inicialet: N.S., M.R., S.A., D.M., Z.J dhe...

Fletëarresti ndërkombëtar, Zvonko Veselinoviq, kërkohet për rastin e vrasjes së Enver Zymberit

para 7 muajve - Gazeta Express

Prokuroria Speciale e Kosovës ka kërkuar që të arrestohet serbo Avonko Veselinoviq. Ky i fundit po dyshohet të jetë i përfshirë në rastin e vrasjes së policit, Enver Zymberi.  E kërkesa e Prokurorisë është...

Lëshohet urdhër arrest ndërkombëtar për Milan Radojciq dhe Zvonko Veselinoviq

para 7 muajve - Medial

13:42 | 2 Dhjetor 2019 Prokuroria Speciale e Kosovës ka njoftuar se përveç ngritjes së aktakuzës që ka bërë ndaj jashtë personave N.S., M.R., S.A., D.M., Z.J., R.B, ka kërkuar nga gjykata kompetente të...

Aktakuzë për rastin e Oliver Ivanoviqit

para 7 muajve - Klan Kosova

Prokuroria Speciale e Kosovës, ka  ngritur sot aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë – Departamenti Special,  kundër gjashtë personave N.S., M.R., S.A., D.M., Z.J., R.B. për veprat penale “Pjesëmarrje...

Kosovë: Gjashtë të akuzuar në lidhje me vrasjen e politikanit serb, Oliver Ivanoviç

para 7 muajve - Zëri i Amerikës

Prokuroria e Posaçme e Kosovës ngriti të hënën akuzë ndaj 6 personave në lidhje me vrasjen e politikanit lokal serb, Oliver Ivanoviç në janar të vitit 2018. Në një njoftim të prokurorisë thuhet se “N.S.,...

Rasti i Oliver Ivanoviqit, ngritet aktakuzë kundër gjashtë personave

para 7 muajve - OraInfo

Prokuroria Speciale e Kosovës ka ngritur aktakuzë kundër gjashtë personave për rastin e Oliver Ivanoviqit. Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ka bërë të ditur se sot ka ngritur aktakuzë në Gjykatën...

Aktakuza për vrasjen e Oliver Ivanoviqit, Lista Serbe: Tërheqje e vëmendjes nga Specialja

para 7 muajve - Gazeta Observer

Lista Serbe ka reaguar pas ngritjes së aktakuzës ndaj gjashtë personave të dyshuar lidhur me vrasjen e politikanit serb, Oliver Ivanoviq. Përmes një njoftimi për media, kjo parti vlerëson se ngritja e...

Aktakuzat për rastin Ivanoviq, Lista Serbe: Tërheqje e vëmendjes nga Specialja

para 7 muajve - Zyrtare

Lista Serbe ka reaguar pas ngritjes së aktakuzës ndaj gjashtë personave të lidhur me vrasjen e politikanit serb Oliver Ivanoviq. Kjo parti, e cila ka mbështetjen e presidentit të Serbisë Aleksandar Vuçiq,...

Lëshohet urdhërarrest ndërkombëtar për Zvonko Veselinoviq

para 7 muajve - Klan Kosova

Gjykata Themelore e Prishtinës ka lëshuar fletarrest ndërkombëtar për Zvonko Veselinoviq. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zëdhënësja e Gjykatës Themelore të Prishtinës, Mirlinda Gashi. “Në bazë...

Lista Serbe: Aktakuza nuk ofron prova faji, veçanërisht jo kundër nënkryetarit serb, Milano Radoiçiq

para 7 muajve - Arbresh

Lista Serbe ka reaguar pas ngritjes së aktakuzës ndaj gjashtë personave të dyshuar lidhur me vrasjen e politikanit serb, Oliver Ivanoviq. Kjo parti, e cila ka mbështetjen e presidentit të Serbisë Aleksandar...

Aktakuzat për rastin Ivanoviq, Lista Serbe: Tërheqje e vëmendjes nga Specialja

para 7 muajve - Periskopi

Lista Serbe ka reaguar pas ngritjes së aktakuzës ndaj gjashtë personave të lidhur me vrasjen e politikanit serb Oliver Ivanoviq. Kjo parti, e cila ka mbështetjen e presidentit të Serbisë Aleksandar Vuçiq,...

Ngrihet aktakuzë për rastin e Oliver Ivanoviqit

para 7 muajve - Evropa e Lirë

Prokuroria Speciale e Kosovës ngriti të hënën aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë – Departamenti Special, kundër gjashtë personave, të identifikuar me inicialet: N.S., M.R., S.A., D.M., Z.J dhe...

Prokuroria Speciale e Kosovës: Gjashtë të paditur të akuzuar për vrasjen e Ivanoviçit

para 7 muajve - Gazeta e re

Eshtë pohuar se ky grup i dyshuar kriminal nuk është formuar rastësisht, por funksionon që nga viti 2011. Ivanoviç, themelues dhe president i Nismës së Qytetarëve Serbi, Demokraci, Drejtësi u vra më 16...

Aktakuzat për rastin Ivanoviq, Lista Serbe: Tërheqje e vëmendjes nga Specialja

para 7 muajve - Bota Press

Lista Serbe ka reaguar pas ngritjes së aktakuzës ndaj gjashtë personave të lidhur me vrasjen e politikanit serb Oliver Ivanoviq.Kjo parti, e cila ka mbështetjen e presidentit të Serbisë Aleksandar Vuçiq,...

Prokuroria ngrit aktakuzë kundër 6 personave për vrasjen e Ivanoviqit

para 7 muajve - Sinjali

Prokuroria Speciale e Kosovës ka  ngritur aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë kundër gjashtë personave të dyshuar për rastin e vrasjes së Oviler Ivanoviqit. Në një komunikatë të Prokurorisë Speciale,...

Aktakuzë për rastin e Oliver Ivanoviqit

para 7 muajve - Medial

Prokuroria Speciale e Kosovës, ka  ngritur sot aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë – Departamenti Special,  kundër gjashtë personave N.S., M.R., S.A., D.M., Z.J., R.B. për veprat penale “Pjesëmarrje...

Fletëarrest ndërkombëtar për Zvonko Veselinoviq, kërkohet për rastin e vrasjes së Enver Zymberit

para 7 muajve - GazetaBlic

Prokuroria Speciale e Kosovës ka kërkuar që të arrestohet serbo Avonko Veselinoviq. Ky i fundit po dyshohet të jetë i përfshirë në rastin e vrasjes së policit, Enver Zymberi. E kërkesa e Prokurorisë është...

Prokuroria Speciale ngre aktakuzë kundër gjashtë personave për rastin e Oliver Ivanoviqit

para 7 muajve - GazetaBlic

Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ka  ngritur sot aktakuzë kundër gjashtë personave N.S., M.R., S.A., D.M., Z.J., R.B. lidhur me vrasjen e politikanit serb Oliver Ivanoviq. Ata ngarkohen me...

Fletëarresit ndërkombëtar, Zvonko Veselinoviq, kërkohet për rastin e vrasjes së Enver Zymberit

para 7 muajve - Presheva Jone

Prokuroria Speciale e Kosovës ka kërkuar që të arrestohet serbo Avonko Veselinoviq. Ky i fundit po dyshohet të jetë i përfshirë në rastin e vrasjes së policit, Enver Zymberi.  E kërkesa e Prokurorisë është...

Aktakuzë ndaj 6 personave për rastin e Oliver Ivanoviqit

para 7 muajve - RTV 21

Akuzohen për shumë vepra penale Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ka ngritur sot aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë – Departamenti Special, kundër gjashtë personave N.S., M.R., S.A.,...

Aktakuzat për rastin Ivanoviq, Lista Serbe: Tërheqje e vëmendjes nga Specialja

para 7 muajve - KosovaPress

Kjo parti, e cila ka mbështetjen e presidentit të Serbisë Aleksandar Vuçiq, vlerëson se ngritja e këtyre aktakuzave me ‘qëllimin për të larguar vëmendjen e publikut në Prishtinë nga puna e Gjykatës Speciale’....

Gjashtë të akuzuar për vrasjen e Oliver Ivanoviçit

para 7 muajve - Respublica

Zyra e Prokurorit Special në Prishtinë ka ngritur akuzë për gjashtë persona të dyshuar si të përfshirë në vrasjen e përfaqësuesit lokal të serbëve të Kosovës, Oliver Ivanoviç më 16 janar 2018 . Mediat...

Rasti Ivanoviq: Ngrihet aktakuzë për gjashtë persona

para 7 muajve - Tetova Sot

Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ka ngritur sot aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë, në Departamentin Special, kundër gjashtë personave të dyshuar për rastin e vrasjes së Oviler Ivanoviqit....

Këta janë emrat e të akuzuarve nga Prokuroria Speciale për vrasjen e Ivanoviq

para 7 muajve - Infokusi

Prokuroria Speciale ka ngritur aktakuza për gjashtë persona të dyshuar për vrasjen e politiaknit serb Oliver Ivanoviq, shkruan gazeta inFokus. Në komunikatë të Prokurorisë Speciale, bëhet e ditur se këta...

Prokuroria Speciale e Kosovës: Gjashtë të paditur të akuzuar për vrasjen e Oliver Ivanoviçit

para 7 muajve - Te Sheshi

Prokuroria Speciale e Kosovës ka akuzuar sot gjashtë persona për përfshirje në vrasjen e Oliver Ivanoviçit. Për ta u dhanë vetëm inicialet: N.S., M.R., S.A., D.M., Z.J. dhe R.B. Prokuroria thotë se të...

Aktakuzë për rastin e Oliver Ivanoviqit

para 7 muajve - Shenja

Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës ka ngritur sot aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë – Departamenti Special, kundër gjashtë personave N.S., M.R., S.A., D.M., Z.J., R.B. për rastin e Oliver...

Prokuroria Speciale paralajmëron, grupi kriminal i Veselinoviq e Radojciq kanë ndikim në Policinë e Kosovës

para 7 muajve - Infokusi

Prokuroria Speciale ka demaskuar një grup shumë të rrezikshëm kriminal që vepron në veri të Kosovës. Sipas tyre, ky grup udhëhiqet nga dy persona me inicialet Z.V dhe M.R, shkruan gazeta inFokus. Por,...

Prokuroria Speciale “luftë” ndaj grupit të Veselinoviq e Radojciq, ngrit aktakuza për 6 persona

para 7 muajve - Infokusi

Kanë kaluar më shumë se një vit që nga vrasja e politikanit serb, Oliver Ivanoviq para zyreve të tij në veriun e Mitrovicës. Por, deri tash, ende nuk është dikush i dënuar për këtë rast, shkruan gazeta...

Lëshohet urdhër arrest ndërkombëtar për Milan Radojciq dhe Zvonko Veselinoviq

para 7 muajve - Arbresh

Prokuroria Speciale e Kosovës ka njoftuar se përveç ngritjes së aktakuzës që ka bërë ndaj jashtë personave N.S., M.R., S.A., D.M., Z.J., R.B, ka kërkuar nga gjykata kompetente të lëshoj urdhër arrest dhe...

Aktakuzë për rastin e Oliver Ivanoviqit

para 7 muajve - Epoka e Re

Prokuroria Speciale e Kosovës, ka ngritur sot aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë – Departamenti Special, kundër gjashtë personave N.S., M.R., S.A., D.M., Z.J., R.B. për rastin e vrasjes se Oliver...

Prokuroria Speciale ngre aktakuzë kundër gjashtë personave për rastin e Oliver Ivanoviqit

para 7 muajve - Bota Press

Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ka  ngritur sot aktakuzë kundër gjashtë personave N.S., M.R., S.A., D.M., Z.J., R.B. lidhur me vrasjen e politikanit serb Oliver Ivanoviq. Ata ngarkohen me...

Aktakuzë ndaj gjashtë personave për rastin e Oliver Ivanoviqit

para 7 muajve - KosovaPress

Prokuroria Speciale nëpërmjet një komunikate njofton se të pandehurit N.S., M.R. dhe R.B., të cilët gjenden në paraburgim, si dhe M.R., Z.V dhe Zh.B., të cilët gjenden në arrati, ndaj të cilëve gjykata...

Prokuroria Speciale ngrit aktakuzë ndaj gjashtë personave për vrasjen e Oliver Ivanoviqit

para 7 muajve - Arbresh

Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ka  ngritur sot aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë – Departamenti Special,  kundër gjashtë personave N.S., M.R., S.A., D.M., Z.J., R.B. për veprat...

Urdhër-arrest ndërkombëtar për Veselinoviqin, i dyshuar për përfshirje në vrasjen e Enver Zymberit

para 7 muajve - Ekonomia Online

Me kërkesë të Prokurorisë Speciale të Kosovës, Gjykata Themelore në Prishtinë ka lëshuar urdhërarrest ndërkombëtar për Zvonko Veselinoviq, njërin nga njerëzit më të afërt të presidentit serb, Aleksandër...

Fletëarrest ndërkombëtar për Zvonko Veselinoviq, kërkohet për rastin e vrasjes së Enver Zymberit

para 7 muajve - Periskopi

Prokuroria Speciale e Kosovës ka kërkuar që të arrestohet serbi Zvonko Veselinoviq. Ky i fundit po dyshohet të jetë i përfshirë në rastin e vrasjes së policit, Enver Zymberi.  E kërkesa e Prokurorisë është...

Prokuroria ngrit aktakuzë ndaj gjashtë personave për vrasjen e Oliver Ivanoviqit

para 7 muajve - Periskopi

Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ka ngritur sot aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë – Departamenti Special, kundër gjashtë personave  në rastin e vrasjes së Oliver Ivanoviqit. N.S.,...

Prokuroria Speciale ngrit aktakuzë ndaj gjashtë personave për rastin e Oliver Ivanoviqit

para 7 muajve - Ekonomia Online

Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ka ngritur sot aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë – Departamenti Special, kundër gjashtë personave N.S., M.R., S.A., D.M., Z.J., R.B. për veprat penale...

Urdhërarrest ndërkombëtar për Zvonko Veselinoviqin e Veriut

para 7 muajve - Insajderi

Njëri nga njerëzit e afërt të presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuciq, Zvonko Veselinoviq, është shpallur në kërkim ndërkombëtar, me kërkesë të Prokurorisë Speciale të Kosovës. Ish-udhëheqësi i rojave...

Urdhërarrest ndërkombëtar për Zvonko Veselinoviqin e Veriut

para 7 muajve - Zhurnal

Njëri nga njerëzit e afërt të presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuciq, Zvonko Veselinoviq, është shpallur në kërkim ndërkombëtar, me kërkesë të Prokurorisë Speciale të Kosovës. Ish-udhëheqësi i rojave...

Urdhërarrest ndërkombëtar për Zvonko Veselinoviqin e Veriut

para 7 muajve - Gazeta Express

Njëri nga njerëzit e afërt të presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuciq, Zvonko Veselinoviq, është shpallur në kërkim ndërkombëtar, me kërkesë të Prokurorisë Speciale të Kosovës. Ish-udhëheqësi i rojave...

Urdhërarrest ndërkombëtar për Zvonko Veselinoviqin e Veriut

para 7 muajve - Medial

20:59 | 1 Dhjetor 2019 Njëri nga njerëzit e afërt të presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuciq, Zvonko Veselinoviq, është shpallur në kërkim ndërkombëtar, me kërkesë të Prokurorisë Speciale të Kosovës....

Urdhërarrest ndërkombëtar për Zvonko Veselinoviqin

para 7 muajve - OraInfo

Miratohet kërkesa për urdhërarrest ndërkombëtar. Njëri nga njerëzit e afërt të presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuciq, Zvonko Veselinoviq, është shpallur në kërkim ndërkombëtar, me kërkesë të Prokurorisë...

Urdhërarrest ndërkombëtar për Zvonko Veselinoviqin e Veriut

para 7 muajve - Infokusi

Njëri nga njerëzit e afërt të presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuciq, Zvonko Veselinoviq, është shpallur në kërkim ndërkombëtar, me kërkesë të Prokurorisë Speciale të Kosovës. Ish-udhëheqësi i rojave...

Urdhërarrest ndërkombëtar për Zvonko Veselinoviqin e Veriut

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Njëri nga njerëzit e afërt të presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuciq, Zvonko Veselinoviq, është shpallur në kërkim ndërkombëtar, me kërkesë të Prokurorisë Speciale të Kosovës. Ish-udhëheqësi i rojave...

Urdhërarrest ndërkombëtar për Zvonko Veselinoviqin e Veriut

para 7 muajve - Gazeta Observer

Njëri nga njerëzit e afërt të presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuciq, Zvonko Veselinoviq, është shpallur në kërkim ndërkombëtar, me kërkesë të Prokurorisë Speciale të Kosovës. Ish-udhëheqësi i rojave...

Urdhërarrest ndërkombëtar për Zvonko Veselinoviqin e Veriut

para 7 muajve - Arbresh

Njëri nga njerëzit e afërt të presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuciq, Zvonko Veselinoviq, është shpallur në kërkim ndërkombëtar, me kërkesë të Prokurorisë Speciale të Kosovës. Ish-udhëheqësi i rojave...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK