http://kariera.mk

Zelenskiy: Nuk dua të dukemi si lypsarë

para 7 muajve - Gazeta Express

Presidenti ukrainas Volodymyr Zelenskiy tha në një intervistë të hënën se në telefonatën e 25 korrikut me Presidentin Donald Trump ai nuk foli nga pozita “më jep, të jap”. “Nuk bëj nga këto lloj gjërash....

Zelenskiy: Nuk dua të dukemi si lypsarë

para 7 muajve - Koha.mk

Kiev, 2 dhjetor – Presidenti ukrainas Volodymyr Zelenskiy tha në një intervistë të hënën se në telefonatën e 25 korrikut me Presidentin Donald Trump ai nuk foli nga pozita “më jep, të jap”. “Nuk bëj nga...

Shtëpia e Bardhë nuk do të marrë pjesë në dëgjesën e së mërkurës

para 7 muajve - Portalb

Shtëpia e Bardhë tha se nuk do të marrë pjesë në dëgjesën e së mërkurës para Komisionit Juridik të Dhomës së Përfaqësuesve, në kuadër të hetimeve për shkarkimin e presidentit, shkruan Zëri i Amerikës ,...

​Zelensky: Nuk është bërë marrëveshje për hetimin e Biden

para 7 muajve - RTV 21

Zelensky deklarohet pas skandalit Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky mohoi të kishte pasur një marrëveshje për shkëmbim favoresh me presidentin e SHBA-së, Donald Trump, për të hetuar rivalin e tij...

​Zelensky: Nuk është bërë marrëveshje për hetimin e Biden

para 7 muajve - TV21

Zelensky deklarohet pas skandalit Zelensky deklarohet pas skandalit Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky mohoi të kishte pasur një marrëveshje për shkëmbim favoresh me presidentin e SHBA-së, Donald Trump,...

​Zelensky: Nuk është bërë marrëveshje për hetimin e Biden

para 7 muajve - Sinjali

Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky mohoi të kishte pasur një marrëveshje për shkëmbim favoresh me presidentin e SHBA-së, Donald Trump, për të hetuar rivalin e tij politik, Joe Biden. “Përfundimisht,...

Zelenskiy: Nuk dua të dukemi si lypsarë

para 7 muajve - Zëri i Amerikës

Presidenti ukrainas Volodymyr Zelenskiy tha në një intervistë të hënën se në telefonatën e 25 korrikut me Presidentin Donald Trump ai nuk foli nga pozita “më jep, të jap”. “Nuk bëj nga këto lloj gjërash....

Zelensky mohon se ka bërë pazare me Trumpin

para 7 muajve - Flaka

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, mohoi se ka bërë pazare me presidentin e Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, për të hetuar rivalin politik të Trumpit, Joe Biden. “Unë definitivisht nuk kam...

Zelensky mohon se ka bërë pazare me Trumpin

para 7 muajve - Shenja

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, mohoi se ka bërë pazare me presidentin e Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, për të hetuar rivalin politik të Trumpit, Joe Biden. “Unë definitivisht nuk kam...

Zelensky mohon se ka bërë pazare me Trumpin

para 7 muajve - Aktuale

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, mohoi se ka bërë pazare me presidentin e Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, për të hetuar rivalin politik të Trumpit, Joe Biden. “Unë definitivisht nuk kam...

Zelensky mohon se ka bërë pazare me Trumpin

para 7 muajve - Gazeta Express

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, mohoi se ka bërë pazare me presidentin e Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, për të hetuar rivalin politik të Trumpit, Joe Biden. “Unë definitivisht nuk kam...

Zelensky mohon se ka bërë pazare me Trumpin

para 7 muajve - Insajderi

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, mohoi se ka bërë pazare me presidentin e Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, për të hetuar rivalin politik të Trumpit, Joe Biden. “Unë definitivisht nuk kam...

Presidenti i Ukrainës, Zelensky mohon të ketë bërë pazare me Trumpin

para 7 muajve - Opinion

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky  mohoi se ka bërë pazare me presidentin e Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, për të hetuar rivalin politik të Trumpit, Joe Biden. “Unë nuk kam folur me presidentin...

Zelensky mohon se ka bërë pazare me Trumpin

para 7 muajve - Portalb

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, mohoi se ka bërë pazare me presidentin e Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, për të hetuar rivalin politik të Trumpit, Joe Biden. “Unë definitivisht nuk kam...

Zelensky: Nuk është bërë marrëveshje për hetimin e Biden

para 7 muajve - Zyrtare

Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky mohoi të kishte pasur një marrëveshje për shkëmbim favoresh me presidentin e SHBA-së, Donald Trump, për të hetuar rivalin e tij politik, Joe Biden. “Përfundimisht,...

Zelensky mohon se ka bërë pazare me Trumpin

para 7 muajve - Alsat-M

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, mohoi se ka bërë pazare me presidentin e Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, për të hetuar rivalin politik të Trumpit, Joe Biden. “Unë definitivisht nuk kam...

Zelensky mohon se ka bërë pazare me Trumpin

para 7 muajve - Zhurnal

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, mohoi se ka bërë pazare me presidentin e Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, për të hetuar rivalin politik të Trumpit, Joe Biden. “Unë definitivisht nuk kam...

Presidenti i Ukrainës, Zelensky mohon se ka bërë pazare me Trumpin

para 7 muajve - BalkanWeb

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, mohoi se ka bërë pazare me presidentin e Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, për të hetuar rivalin politik të Trumpit, Joe Biden. “Unë definitivisht nuk kam...

​Zelensky: Nuk është bërë marrëveshje për hetimin e Biden

para 7 muajve - Periskopi

Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky mohoi të kishte pasur një marrëveshje për shkëmbim favoresh me presidentin e SHBA-së, Donald Trump, për të hetuar rivalin e tij politik, Joe Biden. “Përfundimisht,...

​Zelensky: Nuk është bërë marrëveshje për hetimin e Biden

para 7 muajve - KosovaPress

“Përfundimisht, nuk kam konsumuar me presidentin amerikan, Trump një bisedë të tillë në termat “ti më jep këtë, unë të jap atë”, deklaroi Zelensky për revistën gjermane të lajmeve “Der Spiegel”. “Unë nuk...

Zelensky mohon se ka bërë pazare me Trumpin

para 7 muajve - Evropa e Lirë

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, mohoi se ka bërë pazare me presidentin e Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, për të hetuar rivalin politik të Trumpit, Joe Biden. "Unë definitivisht nuk kam...

Zelensky mohon se ka bërë pazare me Trumpin

para 7 muajve - Lajm

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, mohoi se ka bërë pazare me presidentin e Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, për të hetuar rivalin politik të Trumpit, Joe Biden. “Unë definitivisht nuk kam...

Trump refuzon procesin hetimor

para 7 muajve - Lajm

Procesi hetimor për shkarkimin e presidentit Donald Trump vijon të refuzohet nga Shtëpia e Bardhë. Presidenti thotë se nuk do të japë sqarime për akuzat pa iu garantuar një proces i drejtë dhe i paanshëm....

Trump refuzon procesin hetimor

para 7 muajve - Alsat-M

Procesi hetimor për shkarkimin e presidentit Donald Trump vijon të refuzohet nga Shtëpia e Bardhë. Presidenti thotë se nuk do të japë sqarime për akuzat pa iu garantuar një proces i drejtë dhe i paanshëm....

Komisioni Juridik i Kongresit fillon fazën tjetër të procesit për shkarkimin e presidentit

para 7 muajve - Zëri i Amerikës

Shtëpia e Bardhë thotë se nuk do të marrë pjesë të mërkurën në seancat dëgjimore të Komisionit të Drejtësisë në Dhomën e Përfaqësueve në procesin për shkarkimin e presidentit. Jerrold Nadler Kryetari i...

Presidenti i Ukrainës mohon se ka bërë pazare me Trumpin

para 7 muajve - Epoka e Re

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, ka mohuar se ka bërë pazare me presidentin e Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, për të hetuar rivalin politik të Trumpit, Joe Biden. “Unë definitivisht nuk...

Trump nuk do të marrë pjesë në seancën për hetimin ndaj tij

para 7 muajve - Indeks.mk

Shtëpia e Bardhë ka bërë të ditur se Presidenti i SHBA-ve Donald Trump dhe avokatët e tij, nuk do të marrin pjesë në seancën hetuese të ditës së mërkurë. Në njoftim u tha se “ka mungesë drejtësie”. Seanca...

Zelensky mohon se ka bërë pazare me Trumpin

para 7 muajve - Ekonomia Online

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, mohoi se ka bërë pazare me presidentin e Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, për të hetuar rivalin politik të Trumpit, Joe Biden. “Unë definitivisht nuk kam...

Shtëpia e Bardhë nuk do të marrë pjesë në dëgjesën e së mërkurës

para 7 muajve - Zëri i Amerikës

Shtëpia e Bardhë tha se nuk do të marrë pjesë në dëgjesën e së mërkurës para Komisionit Juridik të Dhomës së Përfaqësuesve, në kuadër të hetimeve për shkarkimin e presidentit. Kryetari i komisionit, Jerrold...

Trump nuk do të marrë pjesë në seancat e procesit të shkarkimit

para 7 muajve - Insajderi

Në një letër dërguar Komitetit Gjyqësor të Dhomës së Përfaqësuesve, më 1 Dhjetor, këshilltari i Shtëpisë së Bardhë, Pat Cipollone, akuzoi panelin për një “mungesë të plotë të një procesi të rregullt dhe...

Trump-i dhe avokatët e vet refuzojnë të marrin pjesë në seancën e hetimeve kundër tij

para 7 muajve - Zhurnal

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, dhe avokatët që e përfaqësojnë atë nuk do të marrin pjesë në seancën dëgjimore në Kongres si pjesë e hetimeve kundër tij. Lajmin e bëri të ditur Shtëpia...

Trump-i dhe avokatët e vet refuzojnë të marrin pjesë në seancën e hetimeve kundër tij

para 7 muajve - Gazeta Express

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, dhe avokatët që e përfaqësojnë atë nuk do të marrin pjesë në seancën dëgjimore në Kongres si pjesë e hetimeve kundër tij. Lajmin e bëri të ditur Shtëpia...

Trump përballet me afate kohore para Kongresit lidhur me hetimet

para 7 muajve - Insajderi

Komiteti Gjyqësor i udhëhequr nga demokratët në Dhomën e Përfaqësuesve, që merret me procedurat për shkarkim të presidentit të shtetit, i ka dhënë afat Trumpit deri pasditen e së dielës, për të treguar...

Trump nuk do të marrë pjesë në seancën për hetimin ndaj tij

para 7 muajve - Klan Kosova

Shtëpia e Bardhë ka bërë të ditur se Presidenti i SHBA-ve Donald Trump dhe avokatët e tij, nuk do të marrin pjesë në seancën hetuese të ditës së mërkurë. Në njoftim u tha se “ka mungesë drejtësie”. Seanca...

Trump s’do të marrë pjesë në seancat e procesit të shkarkimit

para 7 muajve - TV21

Hetimi po zhvillohet nëse Trump abuzoi me pushtetin Hetimi po zhvillohet nëse Trump abuzoi me pushtetin Shtëpia e Bardhë ka njoftuar se presidenti i SHBA-së, Donald Trump dhe avokatët e tij nuk do të marrin...

Trump nuk do të marrë pjesë në seancat e procesit të shkarkimit

para 7 muajve - Portalb

Shtëpia e Bardhë tha se presidenti i SHBA-së, Donald Trump, dhe avokatët e tij nuk do të marrin pjesë në një seancë dëgjimore, këtë javë, në kuadër të procesit të shkarkimit të presidentit, i nisur në...

Trump s’do të marrë pjesë në seancat e procesit të shkarkimit

para 7 muajve - RTV 21

Hetimi po zhvillohet nëse Trump abuzoi me pushtetin Shtëpia e Bardhë ka njoftuar se presidenti i SHBA-së, Donald Trump dhe avokatët e tij nuk do të marrin pjesë në një seancë dëgjimore, këtë javë, në kuadër...

Trump përballet me afate kohore para Kongresit lidhur me hetimet

para 7 muajve - Ina

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, është përballur me dy afate kohore të dielën në Kongres në lidhje me hetimet ndaj tij, derisa demokratët kanë zhvendosur fokusin në gjetjen e fakteve lidhur...

Trump nuk do të marrë pjesë në seancat e shkarkimit

para 7 muajve - Ina

Në një letër dërguar Komitetit Gjyqësor të Dhomës së Përfaqësuesve, më 1 Dhjetor, këshilltari i Shtëpisë së Bardhë, Pat Cipollone, akuzoi panelin për një “mungesë të plotë të një procesi të rregullt dhe...

Trump nuk do të marrë pjesë në seancat e procesit të shkarkimit

para 7 muajve - Evropa e Lirë

Shtëpia e Bardhë tha se presidenti i SHBA-së, Donald Trump, dhe avokatët e tij nuk do të marrin pjesë në një seancë dëgjimore, këtë javë, në kuadër të procesit të shkarkimit të presidentit, i nisur në...

Trump nuk do të marrë pjesë në seancat e procesit të shkarkimit

para 7 muajve - Shenja

Shtëpia e Bardhë tha se presidenti i SHBA-së, Donald Trump, dhe avokatët e tij nuk do të marrin pjesë në një seancë dëgjimore, këtë javë, në kuadër të procesit të shkarkimit të presidentit, i nisur në...

Trump-i dhe avokatët e vet refuzojnë të marrin pjesë në seancën e hetimeve kundër tij

para 7 muajve - Arbresh

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, dhe avokatët që e përfaqësojnë atë nuk do të marrin pjesë në seancën dëgjimore në Kongres si pjesë e hetimeve kundër tij. Lajmin e bëri të ditur Shtëpia...

Trump nuk do të marrë pjesë në seancat e procesit të shkarkimit

para 7 muajve - Ekonomia Online

Shtëpia e Bardhë tha se presidenti i SHBA-së, Donald Trump, dhe avokatët e tij nuk do të marrin pjesë në një seancë dëgjimore, këtë javë, në kuadër të procesit të shkarkimit të presidentit, i nisur në...

Shtëpia e Bardhë: Trump nuk do të marrë pjesë në seancat e procesit të shkarkimit

para 7 muajve - Periskopi

Presidenti i ShBA-së Donald Trump, nuk do të marrë pjesë në seancën dëgjimore që do të mbahet këtë javë, në kuadër të procesit të shkarkimit të tij, proces ky i nisur në Dhomën e Përfaqësuesve të kontrolluar...

Trump nuk do të marrë pjesë në seancat e procesit të shkarkimit

para 7 muajve - Arbresh

Shtëpia e Bardhë tha se presidenti i SHBA-së, Donald Trump, dhe avokatët e tij nuk do të marrin pjesë në një seancë dëgjimore, këtë javë, në kuadër të procesit të shkarkimit të presidentit, i nisur në...

Trump përballet me afate kohore para Kongresit lidhur me hetimet

para 7 muajve - Shenja

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, është përballur me dy afate kohore të dielën në Kongres në lidhje me hetimet ndaj tij, derisa demokratët kanë zhvendosur fokusin në gjetjen e fakteve lidhur...

Trump përballet me afate kohore para Kongresit lidhur me hetimet

para 7 muajve - Vizion Plus

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, është përballur me dy afate kohore të dielën në Kongres në lidhje me hetimet ndaj tij, derisa demokratët kanë zhvendosur fokusin në gjetjen e fakteve lidhur...

Trump përballet me afate kohore para Kongresit lidhur me hetimet

para 7 muajve - Insajderi

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, është përballur me dy afate kohore të dielën në Kongres në lidhje me hetimet ndaj tij, derisa demokratët kanë zhvendosur fokusin në gjetjen e fakteve lidhur...

TRUMP PARA KONGRESIT LIDHUR ME HETIMET

para 7 muajve - Klan Macedonia

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, është përballur me dy afate kohore të dielën në Kongres në lidhje me hetimet ndaj tij, derisa demokratët kanë zhvendosur fokusin në gjetjen e fakteve lidhur...

Trump përballet me afate kohore para Kongresit lidhur me hetimet

para 7 muajve - Alsat-M

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, është përballur me dy afate kohore të dielën në Kongres në lidhje me hetimet ndaj tij, derisa demokratët kanë zhvendosur fokusin në gjetjen e fakteve lidhur...

Trump përballet me afate kohore para Kongresit lidhur me hetimet

para 7 muajve - Koha.mk

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, është përballur me dy afate kohore të dielën në Kongres në lidhje me hetimet ndaj tij, derisa demokratët kanë zhvendosur fokusin në gjetjen e fakteve lidhur...

Trump përballet me afate kohore para Kongresit lidhur me hetimet

para 7 muajve - Evropa e Lirë

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, është përballur me dy afate kohore të dielën në Kongres në lidhje me hetimet ndaj tij, derisa demokratët kanë zhvendosur fokusin në gjetjen e fakteve lidhur...

Trump përballet me afate kohore para Kongresit lidhur me hetimet

para 7 muajve - Lajm

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, është përballur me dy afate kohore të dielën në Kongres në lidhje me hetimet ndaj tij, derisa demokratët kanë zhvendosur fokusin në gjetjen e fakteve lidhur...

Trump përballet me afate kohore para Kongresit lidhur me hetimet

para 7 muajve - Arbresh

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, është përballur me dy afate kohore të dielën në Kongres në lidhje me hetimet ndaj tij, derisa demokratët kanë zhvendosur fokusin në gjetjen e fakteve lidhur...

Trumpi përballet me afate kohore para Kongresit lidhur me hetimet

para 7 muajve - Epoka e Re

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, është përballur me dy afate kohore të dielën në Kongres në lidhje me hetimet ndaj tij, derisa demokratët kanë zhvendosur fokusin në gjetjen e fakteve lidhur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK