http://kariera.mk

Sonte në Prishtinë nis java e filmit të Maqedonisë

para 7 muajve - Koha.mk

Me shfaqjen e filmit “Gëzuar viti 49”, në regji të Stole Popovit me Meto Jovanovskin në rolin kryesor, sonte në Kino ABC, në orën 20.00, fillon “Java e Filmit të Maqedonisë” në Prishtinë. Ky manifestim...

Sonte në Prishtinë nis java e filmit të Maqedonisë

para 7 muajve - Albinfo

Me shfaqjen e filmit “Gëzuar viti 49”, në regji të Stole Popovit me Meto Jovanovskin në rolin kryesor, sonte në Kino ABC, në orën 20.00, fillon “Java e Filmit të Maqedonisë” në Prishtinë. Ky manifestim...

Sonte nis java e filmit të Maqedonisë

para 7 muajve - GazetaBlic

Me shfaqjen e filmit “Gëzuar viti 49”, në regji të Stole Popovit me Meto Jovanovskin në rolin kryesor, sonte në kino abc, në orën 20.00, fillon “Java e Filmit të Maqedonisë” në Prishtinë. Ky manifestim...

Sonte në Prishtinë nis java e filmit të Maqedonisë

para 7 muajve - Zhurnal

Me shfaqjen e filmit “Gëzuar viti 49”, në regji të Stole Popovit me Meto Jovanovskin në rolin kryesor, sonte në Kino ABC, në orën 20.00, fillon “Java e Filmit të Maqedonisë” në Prishtinë. Ky manifestim...

Sonte fillon Java e Filmit të Maqedonisë

para 7 muajve - Klan Kosova

Me shfaqjen e filmit “Gëzuar viti 49”, në regji të Stole Popovit me Meto Jovanovskin në rolin kryesor, sonte në orën 20.00  në Kino nis “Java e Filmit të Maqedonisë” në Prishtinë. Ky manifestim është organizuar...

Sonte nis java e filmit të Maqedonisë

para 7 muajve - Ekonomia Online

Sonte do të nis java e filmit në Maqedoni. Me shfaqjen e filmit “Gëzuar viti 49”, në regji të Stole Popovit me Meto Jovanovskin në rolin kryesor, sonte në kino abc, në orën 20.00, fillon “Java e Filmit...

Sonte nis java e filmit të Maqedonisë

para 7 muajve - KosovaPress

Ky manifestim është organizuar nga “Kosovafilmi”, mbështetur nga Ministria e Kulturës, në bashkëpunim me Kinotekën e Maqedonisë. Shikuesve të kryeqytetit do t’u prezantohet aktori i njohur Meto Jovanovski,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK