http://kariera.mk

Kekenovski: Një numër i madh i gjykatësve vetëm kanë ndryshuar uniformën kur erdhi LSDM në pushtet

para 8 muajve - Shprehja

Profesori Jove Kekenovski, duke folur në emisionin debativ në Kanal5, tha se me ardhjen e LSDM-së, shumë prej gjyqtarëve sapo kishin ndryshuar uniformat. “FRODEM si një shoqatë qytetare, përparësia e së...

Kekenovski: Një numër i madh i gjykatësve vetëm kanë ndryshuar uniformën kur erdhi LSDM në pushtet

para 8 muajve - Ina

Profesori Jove Kekenovski, duke folur në emisionin debativ në Kanal5, tha se me ardhjen e LSDM-së, shumë prej gjyqtarëve sapo kishin ndryshuar uniformat. “FRODEM si një shoqatë qytetare, përparësia e së...

Kekenovski: Shumë gjykatës vetëm ndryshuan uniformën kur erdhi LSDM në pushtet

para 8 muajve - Aktuale

Profesori Jove Kekenovski, duke folur në emisionin debativ në Kanal5, tha se me ardhjen e LSDM-së, shumë prej gjyqtarëve sapo kishin ndryshuar uniformat. “FRODEM si një shoqatë qytetare, përparësia e së...

Kekenovski: Një numër i madh i gjykatësve vetëm kanë ndryshuar uniformën kur erdhi LSDM në pushtet

para 9 muajve - Zhurnal

Shkup, 2 dhjetor – Profesori Jove Kekenovski, duke folur në emisionin debativ në Kanal5, tha se me ardhjen e LSDM-së, shumë prej gjyqtarëve sapo kishin ndryshuar uniformat. “FRODEM si një shoqatë qytetare,...

Kekenovski: Një numër i madh i gjykatësve vetëm kanë ndryshuar uniformën kur erdhi LSDM në pushtet

para 8 muajve - Tetova Sot

Profesori Jove Kekenovski, duke folur në emisionin debativ në Kanal5, tha se me ardhjen e LSDM-së, shumë prej gjyqtarëve sapo kishin ndryshuar uniformat. “FRODEM si një shoqatë qytetare, përparësia e së...

Kekenovski: Shumë gjykatës vetëm ndryshuan uniformën kur erdhi LSDM në pushtet

para 8 muajve - Zyrtare

Profesori Jove Kekenovski, duke folur në emisionin debativ në Kanal5, tha se me ardhjen e LSDM-së, shumë prej gjyqtarëve sapo kishin ndryshuar uniformat. “FRODEM si një shoqatë qytetare, përparësia e së...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK