http://kariera.mk

Dhëndri u hedh granatën në oborr, fati shpëton familjen në Lezhë

para 8 muajve - Standard

Një i ri ka hedhur një granatë ofensive në oborrin e vjehrrit, e cila fatmirësisht nuk ka shpërthyer ndonëse i kishte hequr siguresë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në fshatin Pllanë në Lezhë. “Ky...

Rrihte gruan e ajo iku tek i ati, 28-vjeçari nga Lezha i hedh granatë në oborrin e shtëpisë, e shpërthyen ekspertët e RENEA-s

para 8 muajve - Gazeta Express

Një 28-vjeçar me iniciale P.D., nga Lezha është arrestuar pasi hodhi një granatë në oborrin e vjehrrut të tij. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Pllanë, pasi bashkëshortja e 28-vjeçarit ishte kthyer të jetonte...

Hodhi granatë në oborrin e vjehrrit, arrestohet 28-vjeçari me urdhër mbrojtje

para 8 muajve - BalkanWeb

Dhuna ndaj bashkëshortes dhe sherri me të ka çuar deri në marrëzi një 28-vjeçar nga Mirdita, i cili ka hedhur një granatë në oborrin e vjehrrit të tij. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmë në fshatin Pllanë...

I hedh granatën në oborr vjehrrit, pranga 28 vjeçarit në Lezhë

para 8 muajve - Klan Kosova

Autoritetet e policisë në qytetin e Lezhës kanë arrestuar një 28 vjeçar banues në Mirditë, pasi hodhi një granatë në oborrin e vjehrrit të tij. 28 vjeçari dyshohet se mbrëmjen e kaluar, për motive të dobëta,...

Sherri me gruan/ 28 vjeçari granatë shtëpisë së vjehrrit

para 8 muajve - Vizion Plus

Zbardhet ngjarja e ndodhur  të premtën në mbrëmje në fshatin Pllanë ku në oborrin e banesës së një shtetasi është hedhur një granatë  ofensive por nuk ka shpërthyer Për këtë ngjarje është identifikuar...

Gruaja e braktisi pas dhunës së vazhdueshme, dhëndri 28-vjeçar i hedh vjehrrit granatën në oborrin e shtëpisë, forcat RENEA rrethojnë banesën në Lezhë (NGJARJA)

para 8 muajve - Sot News

Policia e Lezhës zbardh ngjarjen e ndodhur në fshatin Pllanë ku në oborrin e banesës së një shtetasi është hedhur një granatë ofensive por nuk ka shpërthyer. “Falë veprimeve të shpejta dhe me metoda proaktive...

Dhëndri i hedh granatën shtëpisë së vjehrrit, shpëtojnë familjarët

para 8 muajve - Albeu

Një ngjarje e rëndë është shmangur në fshatin Pllanë ku në oborrin e banesës së një shtetasi është hedhur një granatë ofensive por nuk ka shpërthyer. Falë veprimeve të shpejta dhe me metoda proaktive është...

I hedh granatën në oborr vjehrrit, pranga 28 vjeçarit në Lezhë

para 8 muajve - GazetaBlic

Autoritetet e policisë në qytetin e Lezhës kanë arrestuar një 28 vjeçar banues në Mirditë, pasi hodhi një granatë në oborrin e vjehrrit të tij. 28 vjeçari dyshohet se mbrëmjen e kaluar, për motive të dobëta,...

Granatë në oborrin e shtëpisë së vjehrrit, arrestohet i riu

para 8 muajve - Opinion

Policia e Lezhës ka arrestuar një 28-vjeçar, i cili mbrëmjen e kaluar për motive të dobëta, ka hedhur në oborrin e banesës së vjehrrit të tij, në fshatin Pllanë një granatë ofensive të cilës i kishte hequr...

Dhëndri i hodhi granatën në oborr, fati shpëtoi familjen në Lezhë

para 8 muajve - Koha Jone

Një i ri ka hedhur një granatë ofensive në oborrin e vjehrrit. Fatmirësisht nuk ka shpërthyer ndonëse i kishte hequr siguresën Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në fshatin Pllanë në Lezhë. “Ky shtetas...

Dhëndri i hedh granatën shtëpisë së vjehrrit, shpëtojnë familjarët

para 8 muajve - Tetova Sot

Një ngjarje e rëndë është shmangur në fshatin Pllanë ku në oborrin e banesës së një shtetasi është hedhur një granatë ofensive por nuk ka shpërthyer. Falë veprimeve të shpejta dhe me metoda proaktive është...

I hedh granatën në oborr vjehrrit, pranga 28 vjeçarit në Lezhë

para 8 muajve - Zyrtare

Autoritetet e policisë në qytetin e Lezhës kanë arrestuar një 28 vjeçar banues në Mirditë, pasi hodhi një granatë në oborrin e vjehrrit të tij. 28 vjeçari dyshohet se mbrëmjen e kaluar, për motive të dobëta,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK